Skoči na vsebino

Call of Duty 4


Priporočene objave

O NE!!!!!! pa ne to! pa to bo isto kot battlefield 2 ali american army. Pa sem planiru na eno drugo svetovno vojno s kakšnimi norimi misijami...

to so pa res zasrali :doh: pa multiplayer bo pomojem isti kot AA ali BF2, sam da maš mal vec življenja(ni omejeno kot pri cod2)..sam res BED :doh: :doh: :doh: :doh:

Link to comment

Enko sem že obrno, dvojka pa se mi je zasmilima do te mere da jo rajši pustim na miru... ful slaba zgleda po slikah pa opisih, pa mi niti ni do tega, da bi jo probal... Zato pa bi rad da bi se recimo EA al pa Activision spravo polek pa bi eno kul igro v tem slogu sestavo...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Enko sem že obrno, dvojka pa se mi je zasmilima do te mere da jo rajši pustim na miru... ful slaba zgleda po slikah pa opisih, pa mi niti ni do tega, da bi jo probal... Zato pa bi rad da bi se recimo EA al pa Activision spravo polek pa bi eno kul igro v tem slogu sestavo...
:headscratch: dvojka je bla IMO najbolša

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • vrhovni

CoD2 Multiplayer mode... ZAKON!

Še zdaj ga igram, čeprav se ga hitro naveličam. ;)

1× na mesec pa prav paše, posebej če jih je po 5 na Team speaku in se pogovarjamo. Pol pa si pravimo drug drugemu kje je kateri sovražnik, pa smo sumljivi. Pol pa te kličejo "Cheater". xD Je pa res, da ma CoD2 dokaj dober zvok. K temu pa pripomore zvočna kartica Creative Sound Blaster X-fi Elite Pro in pa slušalke Sennheiser PC 160. :ihih: :cool:

VSE se sliši, razen če nasprotnik ve, da ne sem šprintat po mapi in previdno hodi skozi grme ter po stopnicah. xD

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Um, zgleda da sta malo zgrešila offtopic, s TriGGerjem sva se pogovarjala o Vietcongu :)

Ker pa že omenjaš večigralski COD2, pa nekako moram omenit Red Orchestro, online WWII igra, ki pomete s COD-om, čeprav je igralno (zelo) zahtevna in kot taka neprimerna za mlajše in one, ki hočejo instant akcijo.

Obstaja pa tudi kot mod za UT2004, kot je bila sprva mišljena.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

to imate čisto prav....malo še mankjka pa bo call of duty 5 v prihodnosti..kot BF 2145...pol bom pa kozlal :disbelief:

čeprav..zame bi bilo še v vietnam malo preveč naprej, v 2. svetovni vojni je bilo še ogromno drugih bitk. activision pa bi lahko novo igro naredil po resnični zgodbi ( tko k BiA). pa da ne omenjam 1. svetovne vojne, k so jo vsi izpustili kot da ni obstajala :doh:

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.