Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

Kaj ima sploh kakšen KSijaš razen mene to igro za PS3? Ker na friend listi nimam še nikogar (razen enega Pretepača).

No, sicer sem pa vse težavnosti prefural. Je hecno potem, ko obrneš Dante Must Die in Hell and Hell iti na Human (Easy). Sicer pa lahko zdaj, ko sem vse prefural (razen Krvave Palače, s tem se še nisem ukvarjal), lahko mirno rečem, da igra sploh ni tako težka, niti na DMD in H&H ne. OK, saj z DMD sem kar imel nekaj problemov, samo, ko enkrat šefe čisto skapiraš, se jih da komot shendlati. Zdaj lahko čisto na izi katerokoli stopnjo sfuram brez umretja.

H&H, tista zloglasna težavnost, ki jo unlockamo, ko na DMD obrnemo in kjer mi crknemo takoj, nasprotniki pa ne (za razliko od Heaven and Hell), pa sploh ni tako težka, kot se sliši. Meni je bila celo lažja od DMD (verjetno zato, ker potem, ko DMD obrneš, res že nekaj znaš).

Če ima še kdo to igro za PS3, bi prosil, da me doda na friend listo (PSN: Potegaman).

Zaenkrat so moji rezultati še bolj švoh, ker sem samo prefuraval vse težavnosti, brez pretiranega oziranja na rank in točke. Zdaj, ko sem pa obrnil zadevo, bom pa začel delat rank S na vseh misijah in težavnostih. Z online rankingsi se pa ne mislim toliko ukvarjati, samo toliko, da dobim vse misije na rank S in da še malo bolj točke naboostam, ne pa, da bi šel neke hude milijone in kakšen Top 20 overall kasirati.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

:disbelief:

S tem zadnjim postom si me pa v depresijo spravil.

Kako se ti ljubi toliko preigravati isto zadevo? Igra je res zanimiva samo toliko pa spet ne. Jaz se je po koncu prve difficulti in malo DHja ne pritaknem vec. Ne zdrzim, oziroma je toliko drugih iger, ki bi jih rad preigral. :(

Link to comment

Ni mi jasno, pa tako si to igro hvalil. Pa Human je res krneki, bi lahko vsaj na DH (ki je malo manj krneki) obrnil.

Sicer sem pa jaz tu tisti, ki ne misli DMC4 veliko obracati. Trenutno imam okoli 70 ur, naredil bom morda se enkrat toliko, potem bo pa to to. Res se ne mislim toliko poglabljati v igro (brati tono FAQov, in gledati megatono filmckov, aktivno sodelovati na ustreznih forumih,...) in posledicno ownati online rankingse, ker se mi preprosto ne da in je tudi se veliko drugih in boljsih iger, kot si sam napisal.

Igro, ki ti dogaja, igrati 100-150 ur pa res ni nekaj tumacnega. Glej recimo psihote, ki kaksen MMORPG ali kaksno drugo online multiplayer igro mesece, celo leta, cele dneve drkajo (na tisoce ur). Jaz tega nikoli ne bi mogel.

Mimogrede, DMC4 na eni tezavnosti obrniti je stvar nekaj uric (ko si jo ze enkrat obrnil in tocno ves, kako in kam).

Edit: aja, pa ti niti Krvave Palace nisi unlockal in igral, tako da res ne mores reci, da si obrnil igro. Poleg tega retardirani Human mode z DMC4 itak sploh nima nobene veze. Fora takih iger je itak v borilnem sistemu (kot pri vs. pretepacinah), tega pa lahko v celoti izkusis sele na Dante Must Die. Dokler te tezavnosti ne obrnes ali vsaj malo sprobas, res ne mores reci, da si zadevo igral, kaj sele obrnil.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja res, da nekateri v MMORPG mecejo leta itn. kat tudi jaz ne zmorem. npr. WoW sem zacel igrati natanko pred 1 letom in sem vsega skupaj igral le 3 mesece povprecno po uro na dan.

Ampak v Warcraftu je toliko stvari, ki jih lahko pocnes in naredis in vedno znova dodajajo nov content in razlicne armorje pridobivas in razlicne moci, da zgodbe, ki se stalno nadgraduje ne omenim. Poleg tega je to mreza worldwide in na koncu res nekaj imas kar lahko drugi ocenijo in obcudujejo.

Tega pri igrah, kot je DMC ne vidim. Uglavnem, ko igro enkrat obrnes ni nic novih stvari, ki bi jim lahko rekel wau, razen bolj zategel AI ipd.

Saj, kot si ze rekel 140 ur res ni nekako zelo veliko, ampak za ta tip igre je.

Ne bi rekel kaksen MP nacin ali kaj podobnega.

Igro sem pa tako hvalil, ker mi je res vsec. A zal sem preigral veliko iger in nikoli ne zberem dovolj volje, da bi se enkrat sel vse skozi dozivljat.

Po drugi strani te obcudujem, ker nisi zadovoljen z nekim povprecnim rezultatom in hoces stvari, ki se jih lotis zelo dobro, oziroma kar se da najbolje opraviti, kar sklepam, da pri tebi velja tudi za druge stvari, kot pa samo za igre.

Ampak zakaj se noces spustiti v MMORPG igre? Mogoce ravno iz tega razloga, da stvari enostavno ne mores izpopolniti in v njej doseci nekaj, kar je iz pogleda igre zelo pohvale vredno?? Se obenem bojis, da bi ti vzelo prevec casa?

Ali pa sem te narobe ocenil in samo uzivas v tem ne, da bi si zadajal cilje, ki so komaj dosegljivi...?

Link to comment

Med MMORPGji in igrah tipa DMC je velika razlika. Pri DMC več kot ga igraš, bolj boš napredoval, večji skill boš dobil in nasplošno boš vedno boljši. Pri MMORPGjih pa tudi če zadeve ne zownaš boš lahko še vedno največji badass, saj je največ odvisno od časa ki ga vložiš v igro. Lahko si nevem kako skillan, preštudiraš milijon taktik za izrabo lastnega characterja, a še vedno se bo našel mulc, ki igra po 8 ur na dan in te bo, čeprav nima pojma, sesul. Tega ne govorim v tri dni, igral sem namreč Lineage 2, Anarchy Online, Dark Age of Camelot (slednjega 4 leta aktivnega igranja) ter LOTRO (tega sicer bolj malo). Čeprav mi je šlo pri DAoCu dokaj dobro od rok se je vedno našel mulc z najboljšimi itemi (za nekatere iteme si lahko porabil tudi par mesecev da si jih dobil) ki te je sfukal tako da je pritisnil dva gumba (da o neuravnovešenosti classov niti ne govorimo, vsak ki je kdaj igral DAoC ve kaj pomenita besedi Bonedancer in Warlock - autowin z eno tipko). Žal nisem še izkusil MMORPGja kjer je skill pred vloženim časom v igro, kar je največja napaka teh iger.

Link to comment

Alkhor: Potem je prava igra za tebe Guild Wars!

Tukaj ni boljsih itemov in tega. Samo izgleda armorja lahko menjavas in dobivas tiste bolj redke in bolj lepe. Edin true skill MMORPG!

Tam pa vidis to nadrkanost, da ti sapo jemlje.

Zelo miselna igra glede taktik. Resno priporocam!

Lahko tudi prodam (imam vse dele) nekomu, ker ne igram vec.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Neki mi ni jasno. Prejšnji vikend sem igral, danes pa nadaljujem in ugotavljam, da sem določene abillityje že kupil in igral z njimi, danes pa jih kar ni. Recimo charged shoot, pa še ene par osnovnih. Nekateri so ostal (i think), nekateri pa zginl. Wtf? Točk pa jasno ni bilo povrnjenih. Dal sem load pa dalje na naslednjo misijo, tako kot prejšnji vikend, ko sem vmes enkrat nehal igrati.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.