Skoči na vsebino

E3 2012


Priporočene objave

Novi Gears of War bodo spinoff serije, podnaslov bo Judgment. Delajo jih pri People can Fly.

Cajt dogajanja bo postavljen 15 let pred prvi del, nekaj časa po prvem prihodu Loctusov,v mesto Halvo Bay. Zgodba se bo usmerila v team Kilo (Damon Baird, Augustus Cole, Garron Paduk ,Sophia Hendricks). Vključen bo nov način spawnanja sovragov, obenem pa prihaja tudi novost v novem večigralskem načinu - class-based multiplayer.

----------------

Dead Space 3 je trenutno datiran za februar, verjetno PS3, X360 in WiiU

Vključen bo co-op, le-ta ne bo tekmovalen. Novost bodo univerzalna pobirališča municije, dodan pa bo tudi sistem skrivanja za zaprekami aka cover system.

Špil naj bi bil manj linearen, večja področja za raziskovat s posebnimi nalogami. Drugače pa pridejo nove sorte nekromorfov, špil pa bo obdržal trejdmarkovske zadeve (zero G sekcije, temo, ozke hodnike...). In moč bo vihtet dve orožji naenkrat.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Kaka žalost, kaj se dogaja zadnja leta v industriji. Meni se zdi, da studii ne premorejo niti kančka kreativnosti več. Ne morem rečt, da sem prav presenečen nad to novico glede Gearsov, mislim valda bo mogo bit še nek del nekje enkrat. Ampak res, jaz mam tega že prek glave. Kaj, kr 15 let nazaj bomo šli? Kolk sta bla pa Cole in Baird stara v trojki? 35 max po moje, torej bomo gledali v tem "novem" delu neke najstnike al kaj? Kdaj bo pa pol mel Cole cajt bit zvezda onega njihovega trash fuzbala? Sej ne vem, če je vse skupaj uradno al ne, ampak mi pa smrdi na ful. Poleg tega še class based multiplayer, ki si ga za boga v tem trenutku ne znam predstavljat... Meh, to ni vse skupaj nič po moje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

GoW:J zadeve so iz Game Informerja, tko da držijo.

Nintendo se očitno letos ne heca... jutri ob polnoči po našem cajtu (na žalost prepozno zame, moram bit ob petih pokonc v ponedeljek...) bodo meli predavanje Iwate o celotnem WiiU konceptu in verjetno tudi prikaz prenovljene podobe konzole...

V ponedeljek imata konferenci EA in Ubi, kar pomeni, da bi lahko izvedeli že za kake 3rd party naslove, glavnina pa pol v torek ob 18:00...zgleda bodo na tiskovki samo naslove šopali ven.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
Kaka žalost, kaj se dogaja zadnja leta v industriji. Meni se zdi, da studii ne premorejo niti kančka kreativnosti več. Ne morem rečt, da sem prav presenečen nad to novico glede Gearsov, mislim valda bo mogo bit še nek del nekje enkrat. Ampak res, jaz mam tega že prek glave. Kaj, kr 15 let nazaj bomo šli? Kolk sta bla pa Cole in Baird stara v trojki? 35 max po moje, torej bomo gledali v tem "novem" delu neke najstnike al kaj? Kdaj bo pa pol mel Cole cajt bit zvezda onega njihovega trash fuzbala? Sej ne vem, če je vse skupaj uradno al ne, ampak mi pa smrdi na ful. Poleg tega še class based multiplayer, ki si ga za boga v tem trenutku ne znam predstavljat... Meh, to ni vse skupaj nič po moje.

Gears of War so Michael Bay gaming industrije. Važno da zgleda dobro pa so vsi takoj mokri. V franšizi kjer te poje gigantski črv, in kljub temu preživiš, anything goes.

Pričakujem 'epic' tease na Microsoftovi konferenci in release date for next spring.

Link to comment

Ma boli me kurac če bo res teenage Damon Baird not. Pa naj dajo not še hispano Doma zraven onega črnuha, pa lahko mamo študentsko izmenjavo pa frat partyje pa beer pong. To bi bla še zanimiva miniigra. Nov sistem spawnanja enemyjev, vau. It'll surely add a whole new dimension to gameplay! Še malo, pa bojo ti špili (tisti, ki še niso) postali ko Fifa in ostale športne igre, vsako leto neko crappy nadaljevanje. Mogoče bi res lahko nardili še kak Thrashball game, ko smo že pri tem. Jaz sem preigral celo trilogijo, še multiplayer sem igral na Thrashball igrišču, pa še zdaj ne vem kak naj bi ta igra zgledala. Vse kar vem je, da ti lahko semafor pade na glavo če ne paziš, pa glede na število sedežev v areni ne more bit nekaj ful popularna. Aja, pa od slačilnic do igrišča je cirka tri metre, prav tako pa je mogoče iz slačilnic prit direktno na VIP tribuno. I wonder why.

Zakaj ne bi recimo nardili enega mashup gejma, kot pri pretepačinah. Sej ne rabi met kaj dosti smisla, itak ga že zdaj nima. Recimo, da bi se streljali oni tipi iz Modern Warfara, kdorkoli pač so in kdorkoli je sploh še živ, proti tem mišičnjakom iz Gearsov. Eni majo motorko na puški, drugi pa... Hmm. Noob tube. Pa skačejo lahko.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Gears of War so Michael Bay gaming industrije. Važno da zgleda dobro pa so vsi takoj mokri. V franšizi kjer te poje gigantski črv, in kljub temu preživiš, anything goes.

Pričakujem 'epic' tease na Microsoftovi konferenci in release date for next spring.

to si se pa krepko zmotu. Call of duty je michael bay gaming industrije. In to res do potankosti :D. Prav preseneča me da nima michael pri story kaj prste vmes. Gearsi so ena izmed edinih iger kjer še rabiš skill.

Drgač pa če sony in microsoft ne najavita popolnoma nič o novi konzoli je to neumno res. Naj vsaj gre nekdo na oder in reče: We are working on a new console and you'll see the first prototype next year.

Vsaj nekaj no. Ne pa da bo nek kinect shit in tako. Sony deluje edino dokaj pozitivn s svojim the last of us.

Gapi x3.jpg

Link to comment
GoW:J zadeve so iz Game Informerja, tko da držijo.

Nintendo se očitno letos ne heca... jutri ob polnoči po našem cajtu (na žalost prepozno zame, moram bit ob petih pokonc v ponedeljek...) bodo meli predavanje Iwate o celotnem WiiU konceptu in verjetno tudi prikaz prenovljene podobe konzole...

V ponedeljek imata konferenci EA in Ubi, kar pomeni, da bi lahko izvedeli že za kake 3rd party naslove, glavnina pa pol v torek ob 18:00...zgleda bodo na tiskovki samo naslove šopali ven.

To pa me zanima. Lansko leto so dali vse na kontroler, Reggie pa je še izjavil: It`s a box.... It`s more than that Reggie, upam da je izgled kulski. :)

Link to comment
To pa me zanima. Lansko leto so dali vse na kontroler, Reggie pa je še izjavil: It`s a box.... It`s more than that Reggie, upam da je izgled kulski. :)

Sej tole je očitno del tistega, kar je Reggie povedal, da bomo določene zadeve zvedeli pred E3jem :D

Nintendov štant je varovan s posebno varnostno službo, tako da noben novinar ne bo prišel blizu. Pa letos nimajo nobenih napisov, ampak bo vse projecirano na platno.

Očitno je taktika sledeča:

- danes ob polnoči Iwata predstavi prenovljen kontroler ter konzolo in generalno filozofijo za vso zadevo. To pomeni, da se sprosti čas na glavni tiskovki, ki ga lahko namenijo ostalim naslovom. Obenem se zgenerira določen hype (ali pa tudi ne, a to je potem drugi scenarij), ki že malo zasenči ostali dve veliki tiskovki.

- po koncu tega se dvignejo NDAji, kar omogoči EAju, Ubisoftu in ostalim 3rd party razvijalcem, da na svojih predstavitvah lahko predstavita določene naslove (večje zadeve se zadržijo za torek) - tako bi lahko EA potrdil prihod športnih iger na WiiU...

- v torek pa se 15 minut govori o 3DSju, ostali cajt pa se buta ven 1st party in velike 3rd party zadeve za novo konzolo. Obenem se njihova tiskovka konča eno uro pred odprtjem sejmišča.

- v sredo pa bo objavljen poseben 'software showcase', ki bo očitno posvečen igram, najavljenim v torek.

Seveda se lahko motim :beer:

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
Sej tole je očitno del tistega, kar je Reggie povedal, da bomo določene zadeve zvedeli pred E3jem :D

Nintendov štant je varovan s posebno varnostno službo, tako da noben novinar ne bo prišel blizu. Pa letos nimajo nobenih napisov, ampak bo vse projecirano na platno.

Očitno je taktika sledeča:

- danes ob polnoči Iwata predstavi prenovljen kontroler ter konzolo in generalno filozofijo za vso zadevo. To pomeni, da se sprosti čas na glavni tiskovki, ki ga lahko namenijo ostalim naslovom. Obenem se zgenerira določen hype (ali pa tudi ne, a to je potem drugi scenarij), ki že malo zasenči ostali dve veliki tiskovki.

- po koncu tega se dvignejo NDAji, kar omogoči EAju, Ubisoftu in ostalim 3rd party razvijalcem, da na svojih predstavitvah lahko predstavita določene naslove (večje zadeve se zadržijo za torek) - tako bi lahko EA potrdil prihod športnih iger na WiiU...

- v torek pa se 15 minut govori o 3DSju, ostali cajt pa se buta ven 1st party in velike 3rd party zadeve za novo konzolo. Obenem se njihova tiskovka konča eno uro pred odprtjem sejmišča.

- v sredo pa bo objavljen poseben 'software showcase', ki bo očitno posvečen igram, najavljenim v torek.

Seveda se lahko motim :beer:

Absolutno se strinjam. Prvenstveno mislim da gre za sprostitev časa na tiskovki. Me zanima količina iger za WiiU. Upam, da jih je dosti ampak vseeno ne bi blo kul da jih je preveč preveč, ker ne bi mel moneya za vse potem :(:D

Link to comment
Sej tole je očitno del tistega, kar je Reggie povedal, da bomo določene zadeve zvedeli pred E3jem :D

Nintendov štant je varovan s posebno varnostno službo, tako da noben novinar ne bo prišel blizu. Pa letos nimajo nobenih napisov, ampak bo vse projecirano na platno.

Očitno je taktika sledeča:

- danes ob polnoči Iwata predstavi prenovljen kontroler ter konzolo in generalno filozofijo za vso zadevo. To pomeni, da se sprosti čas na glavni tiskovki, ki ga lahko namenijo ostalim naslovom. Obenem se zgenerira določen hype (ali pa tudi ne, a to je potem drugi scenarij), ki že malo zasenči ostali dve veliki tiskovki.

- po koncu tega se dvignejo NDAji, kar omogoči EAju, Ubisoftu in ostalim 3rd party razvijalcem, da na svojih predstavitvah lahko predstavita določene naslove (večje zadeve se zadržijo za torek) - tako bi lahko EA potrdil prihod športnih iger na WiiU...

- v torek pa se 15 minut govori o 3DSju, ostali cajt pa se buta ven 1st party in velike 3rd party zadeve za novo konzolo. Obenem se njihova tiskovka konča eno uro pred odprtjem sejmišča.

- v sredo pa bo objavljen poseben 'software showcase', ki bo očitno posvečen igram, najavljenim v torek.

Seveda se lahko motim :beer:

ne pozabi na to da bodo pvih 20 minut govorili o tem kakšen mega success je biu nintendo wii. Prikazali bodo še nintendo ds sales da se še vedno dvigujejo(who cares) in nintendo 3ds sales.

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • vrhovni
Mislim da so s tem Wii U šli korak nazaj, konzola bo zastarela že ob izidu, špili pa bodo isti kot na obeh ostalih konzolah, edino pravljična Zelda pa zastarel Mario bosta ekskluzivna. Nič kaj posebnega, da bi moral igrat... Bil bi že čas da se vrne doba pc-ja.

Kvečjemu bodo ostali na istem, ne šli korak nazaj, ker je bil tudi Wii od izida naprej grafično inferioren konkurenci. Mene to sploh ne moti .. če pač rabiš dozo najnaprednejše grafike, imaš ob WiiU še eno konkurenčno konzolo ali PC.

Doba PCja se pa pomoje nikoli ne bo vrnila .. vedno več razvijalcev daje prednost konzolastičnemu razvijanju, ker se tam prodajajo precej večje cifre multiplatform špilov, kot na PCju. Dokler bo PC ostal vsaj na enakem nivoju, torej da dobi več ali manj vse bolj opazne špile s konzol, bo kar v redu.

Zdej me pa matra, da bi gledal današnjo Nintendovo nočno konferenco .. šiht jutri, hnnggggh. :sweat:

Link to comment
Kvečjemu bodo ostali na istem, ne šli korak nazaj, ker je bil tudi Wii od izida naprej grafično inferioren konkurenci. Mene to sploh ne moti .. če pač rabiš dozo najnaprednejše grafike, imaš ob WiiU še eno konkurenčno konzolo ali PC.

Doba PCja se pa pomoje nikoli ne bo vrnila .. vedno več razvijalcev daje prednost konzolastičnemu razvijanju, ker se tam prodajajo precej večje cifre multiplatform špilov, kot na PCju. Dokler bo PC ostal vsaj na enakem nivoju, torej da dobi več ali manj vse bolj opazne špile s konzol, bo kar v redu.

Zdej me pa matra, da bi gledal današnjo Nintendovo nočno konferenco .. šiht jutri, hnnggggh. :sweat:

sodeč po statistikah je letos PC na vrhuncu. Vedno več igralcev pridobiva predvsem z mmorpg-ji kot so TERA ali SWTOR in guild wars 2 ki prihaja letos. Imamo pa tudi še Arma 2. Jz imak k sreči jutri še prosto tko da bom kar gledu :D

Gapi x3.jpg

Link to comment
Kvečjemu bodo ostali na istem, ne šli korak nazaj, ker je bil tudi Wii od izida naprej grafično inferioren konkurenci. Mene to sploh ne moti .. če pač rabiš dozo najnaprednejše grafike, imaš ob WiiU še eno konkurenčno konzolo ali PC.

Doba PCja se pa pomoje nikoli ne bo vrnila .. vedno več razvijalcev daje prednost konzolastičnemu razvijanju, ker se tam prodajajo precej večje cifre multiplatform špilov, kot na PCju. Dokler bo PC ostal vsaj na enakem nivoju, torej da dobi več ali manj vse bolj opazne špile s konzol, bo kar v redu.

Zdej me pa matra, da bi gledal današnjo Nintendovo nočno konferenco .. šiht jutri, hnnggggh. :sweat:

Tudi mene dobro vleče kombinacija Nintendo + PC. Vseeno mislim, da se stanje na PCju izboljšuje, konec koncev prihaja par res poštenih naslovov, ki so ekskluziva, čeprav realno so te večina RPG žanra.

Pa ne joči, jaz mam jutri maturo, pa bom gledal, jebeš maturo, daj mi big N. :D

Link to comment

PC ima še veliko za ponudit, predvsem sta v zadnjem času pokazala Witcher 2, Starcraft 2, Battlefield 3 in Diablo 3 ter kup MMO-jev. Napovedanih je tudi kup novih špilov kot so Company of Heroes 2, Planet Side 2, novi Total War, Arma3, torej PC scena še daleč ni pozabljena (dodajte še kup kickstar projektov ter obuditev nostalgičnih naslovov). Kot platforma mi edina nudi sodobno grafiko in konstantni frame ratio, medtem pa xbox vsako leto bolj muči z vedno bolj zahtevnimi in zaostalimi naslovi. Ne me napačno razumet, ne začenjam fanboyizma , ampak resnično sem že sit vsakoletne ponavljajoče zgodbe E3, kjer se predstavijo v velikem pompu novi Girsi, forza, fable, halo za vrh torte pa vsakoletni cod, vse to na 7 let starem hardweru.

Sicer tudi na konzolah vas je vedno manj prisotnih. PS3 se mi zdi že na pol mrtev. Nikakor ne najdem soigralcev za GRFS.

Link to comment
  • vrhovni

Danes ima N pre-E3 predstavitev:

Join us today to watch the latest Nintendo Direct as Global President Satoru Iwata reveals the concept behind Wii U. Then tune in on Tuesday, June 5th at 9am PDT for the live streaming of Nintendo E3 Presentation e3.nintendo.com to learn about Wii U games and much more.

Watch the Broadcast right here

Sunday June 3rd

3:00pm PDT

LINK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Gledal ta govor in morem rečt, da nisem nekaj preveč očaran. Res je, da me Nintendo nikoli ni kaj posebaj privlačil, ampak sem vseeno od daleč spremljal dogajanje, kot vsak ljubitelj iger in to, kar je bilo prikazano se meni ni zdelo ravno revolucionarno. Ok, video chat je standard, pro controller bo očitno tudi pomagal pri resnejših igrah, ampak takoj ko vzameš konzoli stran to handheld televizijo ta izgubi svoj čar. Shooterje in podobne stvari lahko igram tudi na drugih konzolah. Me pa po drugi strani zanima kaj se bo dalo izvleči iz WiiU kontrolerja in na kakšen način bi ta lahko spremenil gameplay - ok, prikaz statistik, mape, izbire orožij in to lahko komot postavijo tja, lahko pa vse to postavijo tudi na kako bolj konvencionalno mesto in kaj ti potem še ostane? Lahko tudi igraš, ko televizijo uporablja kdo drug, ampak kolikokrat pa se to dejansko zgodi?

Najbrž sem napačen človek za kritično vrednotenje Nintendovih izdelkov, ker očitno ne morem zadet bistva pri njihovih izdelkih. Ok, sej sem se zraven Wiija tudi zabaval ob redkih priložnostih, ko sem ga igral, ampak ne znam si predstavljat, da bi v tiste igre lahko vložil večje količine časa. Tudi pri WiiU sem dobil podoben občutek, da bi sicer znalo bit kratkoročno zanimivo in zabavno, za kaj resnejšega pa to pri meni ni. Pa da ne omenjam one smotane reklame z door banging zombie boss-whateverjem. Creepy.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Gledal ta govor in morem rečt, da nisem nekaj preveč očaran. Res je, da me Nintendo nikoli ni kaj posebaj privlačil, ampak sem vseeno od daleč spremljal dogajanje, kot vsak ljubitelj iger in to, kar je bilo prikazano se meni ni zdelo ravno revolucionarno. Ok, video chat je standard, pro controller bo očitno tudi pomagal pri resnejših igrah, ampak takoj ko vzameš konzoli stran to handheld televizijo ta izgubi svoj čar. Shooterje in podobne stvari lahko igram tudi na drugih konzolah. Me pa po drugi strani zanima kaj se bo dalo izvleči iz WiiU kontrolerja in na kakšen način bi ta lahko spremenil gameplay - ok, prikaz statistik, mape, izbire orožij in to lahko komot postavijo tja, lahko pa vse to postavijo tudi na kako bolj konvencionalno mesto in kaj ti potem še ostane? Lahko tudi igraš, ko televizijo uporablja kdo drug, ampak kolikokrat pa se to dejansko zgodi?

Najbrž sem napačen človek za kritično vrednotenje Nintendovih izdelkov, ker očitno ne morem zadet bistva pri njihovih izdelkih. Ok, sej sem se zraven Wiija tudi zabaval ob redkih priložnostih, ko sem ga igral, ampak ne znam si predstavljat, da bi v tiste igre lahko vložil večje količine časa. Tudi pri WiiU sem dobil podoben občutek, da bi sicer znalo bit kratkoročno zanimivo in zabavno, za kaj resnejšega pa to pri meni ni. Pa da ne omenjam one smotane reklame z door banging zombie boss-whateverjem. Creepy.

to je sam pokazalo mal tehnologijo kako bo okvirno vse delovalo. Pravi gameplay in videi bodo na E3. Jz sm zadovoljen. Dobili bomo nov mario, achievemente in nekaj kar deluje zlo dobr online network.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.