Skoči na vsebino

iPhone 5


Bessie

Priporočene objave

No pa saj z avti tudi to delajo, le da si to težje vsak privošči, meni je pa tak test všeč, ker npr. moja Omnia W, ko pade na tla razpade, kar se mi dogaja prpogosto :roll: (odleti zadnji pokrov, baterija pade ven), se ji pa nikjer nič ne pozna, medtem ko ta dva ostaneta sestavljena vendar poškodovana, no najbrž igra vlogo tudi velikost in teža telefona...

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7
Ni ravno najbolj fer primerjava, ker LCD in OLED sta popolnoma različni tehnologiji. :|

Boljši test bi bil iPhone 5 in HTC One X.

Po drugi strani se pa tudi pri TV-jih redno primerjajo LCD-ji in plazme. :flamed:

valda da je. sej ne govorimo o primerjavi tehnologij ampak o primerjavi izdelka - kot celote. sicer tudi nima smisla, da gremo v primerjave česa vse NIMA novi iphone. ne moreš zdej gledat kontra.

:plan:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
ziher ja. kok je pa retail price galaxya? ja tud 700 eurov. ta anti-apple matematika me tud bega že dolg. kako je vse od japke drago pa predrago in precenjeno...

krneki.

Ozi mene to bega že dolga leta.

Pravjo frajerji kok je pa imac27 drag, a veš kakšno mašini dobim za ta denar.

Pol ga pa vprašaš kok pa stane dober monitor 27. So pa vsi tiho.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.