Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Battlefield 4 [OPIS]


Ozi

Priporočene objave

Kateri je najboljši za začetnike recimo ? igral sem team death match, rush, ...

Tako kot je Milan rekel igraj conquest ali pa tudi rush, samo to ni cod al pa kaj podobnega v Battlefildu je teamwork na prvem mestu predvsem v BF4, TDM ni bil nikoli namenjen za Battlefield zato je tudi glede spawnow v tdmu dosti problemov. Glej nekaj časa boš rabil, spoznal par ljudi pa boste skupaj igrali ali pa se preprosto pridruži enemu klanu pa ti sšpil čist cool.

Aja pa povedal si da BF4 ni prijazen do noobov, v primerjavi z BF3 je ker velik korak naredil da noobi niso na slapšem. Več boš igral boljše bo, pa kaki video poglej na youtubu glede weaponov da boš malo bolj dinamiko igre razumel.

Link to comment

Vprašanje, BF4 na ps3 zajeb**a koga drugega tudi al sem dobil pokvarjen plošček, ker ko vstavim igro v konzolo moram prvo 3x zbrisat error, pol četrtič zažene igro, ko sn 1x v igri rabi par minut da začne zvok igrat ker ko strelam al pa se vozim z tankom je vse tiho, pol naenkrat zalaufa zadeva no in ko dela vse ok lahko če mam srečo igram 2-3 conqueste ali TDM dokler mi stvar ne ''frizne'' in moram naredit hard reset na PS3. Isto se zgodi če grem iz igre tak da dam Quit game ali eject disc ali turn off console, da pol ko spet vzgem konzolo mi dela check for errors itd....Vse ostale igre kar jih imam delajo čisto brez napake tak da ne vem kaj bi bilo narobe, ponovno namestil in zbirsal save game itd sem ze probal vse...Na drugih forumih piše da je kriv DICE da dostim isto dela, če ima kdo izkušnje z tem ali pomoč mi naj javi da vem zakaj se gre in da nesem nazaj igro...LP pozdrav vsem in srečen božic

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
Vprašanje, BF4 na ps3 zajeb**a koga drugega tudi al sem dobil pokvarjen plošček, ker ko vstavim igro v konzolo moram prvo 3x zbrisat error, pol četrtič zažene igro, ko sn 1x v igri rabi par minut da začne zvok igrat ker ko strelam al pa se vozim z tankom je vse tiho, pol naenkrat zalaufa zadeva no in ko dela vse ok lahko če mam srečo igram 2-3 conqueste ali TDM dokler mi stvar ne ''frizne'' in moram naredit hard reset na PS3. Isto se zgodi če grem iz igre tak da dam Quit game ali eject disc ali turn off console, da pol ko spet vzgem konzolo mi dela check for errors itd....Vse ostale igre kar jih imam delajo čisto brez napake tak da ne vem kaj bi bilo narobe, ponovno namestil in zbirsal save game itd sem ze probal vse...Na drugih forumih piše da je kriv DICE da dostim isto dela, če ima kdo izkušnje z tem ali pomoč mi naj javi da vem zakaj se gre in da nesem nazaj igro...LP pozdrav vsem in srečen božic

jap ....thats facking normal.....vsem tako dela ...več ali manj.... :(

:rock:ALL REBELS

Link to comment
Na xbox one igram... miham sem že igral nekaj delov tudi 1942, sicer vem da se moraš navadit vendar pri drugih multiplayer špilih je veliko bolj zabavno biti "noob" in sprobavati stvari, medtem ko mi ta špil ni niti malo zabaven, še zakempat se nemoreš s snipo in čakat, ker se spawnajo 5m zraven tebe čez nekaj časa. Nekako tak filing sem dobil da so naredili vse kar se da bi zagrenili gameplay tistim novincem, vsaj na začetku.
če si ti slab se ne pomeni da je igra zanic...Ne recem da je popolna ampak da je cisto brezvezna? To pa ne. In to da se ne da zakempat...hvala kurcu ker takih ne rabimo v igri. To ni call of duty da lahko sam igras. V bf folk zgresi logiko kaj je recon...ni to da snajpas celo rundo in dobis en kill. Takih je ze prevec in jih ne rabimo v battfieldu. Ce ti pa pac ne sede potem pa kr lepo na drugo igro.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Rafko malo se pomiri, kdo je rekel da je igra zanič ? daj še enkrat preberi vse in popravi komentar, ker je izpadlo kot da si polpismen.

Nekaterim bolj sede bojevanje od daleč, recimo jaz sem pri vseh špilih leta nazaj igral sniperja ker mi je najbolj zabavno. Povedal pa sem samo par minusov kateri me motijo kot začetnika.

Link to comment
Rafko malo se pomiri, kdo je rekel da je igra zanič ? daj še enkrat preberi vse in popravi komentar, ker je izpadlo kot da si polpismen.

Nekaterim bolj sede bojevanje od daleč, recimo jaz sem pri vseh špilih leta nazaj igral sniperja ker mi je najbolj zabavno. Povedal pa sem samo par minusov kateri me motijo kot začetnika.

Nic ne bom popravljal. Rekel sem to kar mislim. Ce ti kot zacetniku ni igra ok potem je res brez veze. Kaj je sele pol call of duty zate, ce ze misls da je pri battlefildu streljanje vse po prek.l?

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Aha potem si pa polpismen in ti lahko samo priporočam obisk šole.

To kar si mi ti komentiral nima nobene veze z mojim komentarjem niti se na njega ne nanaša, po domače povedano si iz riti potegnil par stvari katere naj bi jaz izrekel. Zdaj pa pojdi stran komentirat in smetit po drugih forumih, hvala in lp :)

Link to comment

Potem ti je igra dobra ampak jo bos vseeno prodal?? In ce bi igro malo bolj poznal bi vedu da spawni niso u kurcu...no ne recem ce igras tdm...pridi conquest igrat pa bos videl....

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.