Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

  • vrhovni

Trenutno najbolj vroča lokacija za farmanje v Destiny: "The magic cave". Pred tole jamo nastajajo prave gneče "farmerjev". No, če ne drugače ste se vsaj vprašali zakaj hudiča toliko folka strelja v to jamo brez nekega pravega razloga:

>http://youtu.be/LY7u2mHcRXQ

No, vmes se najdejo seveda tudi trolli, ki neskončno dolgo plešejo v jami in seveda tako onemogočijo spawnanje sovragov. :troll:

Kotaku

Tudi sam se sprobal zadevo prejšnji teden, pa te relativno hitro mine in greš raje igrat multiplayer. Mogoče grem danes spet poskusit svojo srečo. :begging:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Prvi Destiny lik z levelom 30 je američan Mark Edward Neace Jr, aka N3AC3Y!

Podvig mu je uspel včeraj, z moškim Exo Hunter likom in sicer na Xbox One.

post-803-144771067101_thumb.jpg Ima kar 120 light točk!

Oprema: 1 exotic in 8 legendary itemov!

Povezava do njegovega profila: KLIK!

According to Destinydb, the player has spent 107 hours, 15 minutes and 22 seconds playing the game. A quarter of that time was spent in the competitive multiplayer mode, The Crucible. Over 13 hours was spent in the Vault of Glass raid. Destiny, which launched on 9th September, has been out for two weeks.

And get this, N3AC3Y has three hunters on his account: one level 30, one level 20 and one level 21.

Njegov klan:

post-803-144771067107_thumb.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kaj se samo meni zdi, da špil "laga" oz. stuttering al kak se že reče..ampak pri premikanju v levo in desno, gor dol...gledam gameplaye na twitch in vse lepo tekoče..če primerjam z Killzone SF deluje single player dosti lepše...bom probal menjat hdmi kabel (nekaj sem menjaval) ali pa tv nastavit na "game mode" ali pa je to vzrok tv-ja počasna odzivnost

Link to comment
Mogoče kdo ve kako naj pridem do orožja Galahad-e auto rifles?sem že drgač 21 level ampak ga še nism zasleledu.hvala

Mislim da je čisto naključno kje ga dobiš. Jaz sem dobil moder Encoded Engram pri Postmasterju v towerju, ko pa sem ga dekodiral sem dobil ven Galahad-E auto rifle...

@luka24, jaz sem ga sicer že naredil včeraj, ampak če rabiš pomoč ga grem lahko še enkrat.

Urejano od Judge
Link to comment
še neki sem se spomnila, da moram vprašat. sedaj ko sem lvl20 vem, da je pomembno da dobivam orpemo z light. kaj pa bountyji, kjer dobiš xp? kaj je s temi xp, če sem pa že level20?

Za hitro dobljen legendary armor ti priporočam misijo, ki jo dobiš ko narediš queen bounty.

Kar se pa XP tiče, z njim nadgrajuješ armor, orožje in class...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.