Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Ima kdo nasvet, kaj bi bilo bolj smotrno pri meni.

Trenutni level 27, nazalost sem prejsni teden kupil legendary head (Dust Thread VII od warlock vendorja) in od prej sem imel gauntlets legendary ( Dusk Thread IV prav tako od warlock vendorja). Chest in legs imam se rare.

Danes je pri Xurju Obsidian Mind - Head, ki naj bi bil kar dober za Void Warlocka...

Torje vprasanje, cakati na naslednji teden, ce bo mogoce chest za warlocka ali stisnit zobe, nabrati se par coinov in kupiti Obsidian Mind in imeti legendary head v storage ?

Ta teden bom si lahko kupil Legendary Legs od warlock vendorja, tako da edino vprasanje je, ce bo drugi teden kak exotic chest zame :)

Conali984.png

Link to comment

To nikoli ne veš. Jaz sem oba Legendary head-a kupil od xur-ja, ostalo sem kupil od svojega Vanguard-a. Potem sem pa itak dobival legendary-je v raidih, nightfallih...

Delaj tudi daily public event, da dobiš sharde, da si čimprej nadgradiš armor. Ko boš enkrat 30 greš na Croto. Z novim DLCjem bo itak vse spremenjeno tako, da se ti mogoče ne mudi.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.