Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

  • vrhovni
Zgleda bolano dobro :)...drugač pa matej1990, malo pozen odgovor za char-wipe od bete, sem šele danes videl da si objavo da je potrjen izbris :) jaz res upam da ni kdo pričakoval pa vlagal preveč truda v beto :)

:D Nisem imel veliko časa za beto, tako da nisem niti mogel. Sem pa nekje prebral da je folk prebil konkretne trimestne številke ur v beti. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Bi ti verjel ja :D. Tudi sam sem nekaj let nazaj nardil podobno, ok ne tak fejst ur ampak se nekaj trudiš itd...pol pa ti pobrišejo...ni preveč prijetno pol znova it isto :D
True, ampak razumm zkaj so brisal beta chare. so dal izjavo, da določeni itemi pa weapni k so u beti bli zgodi na voljo zato da si jih lh probu, v main špilu ne bojo tok zgodi, tk d bi blo ful ne fer za štarterje, če bi jih ukol lovil pol uni z bete že

DarkKwaad.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, to PS ekskluzivno vsebino bo dobil vsak PS igralec (tudi na PS3). Verjetno bo tako kot praviš dostopna na PS Storu in kot kaže bo na voljo tudi kasneje (ni potreben day-one nakup ali pre-order).

Od te ekskluzivne vsebine se mi še najbolj zanimiva zdi co-op mapa. Za ostalo bom pa videl ko bom začel igrati. Orožja/armorji/ladje bodo verjetno za opremit kasneje, ko boš že višji rank.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Za PS dodatke, verjetno bojo na bluray že prisotni (glede na to da gre za 2 različna ploščka (xbox pa ps4)), sicer pa mislim da so to timed exclusive tak da tudi možno da je na xboxu že gor ampak onemogočeno pa bo z patchom X datuma na voljo. Vanguard armory bo skoraj 100% prisotn na ploščku ob izidu (preorder bonus je je tudi možno dobit z igranjem igre, ampak pač kasneje, verjetno je samo koda ki ti omogoči takojšn dostop.)

mateiix.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.