Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

ma sej sony in microsoft lahko računata na moj denar, ker se ne morem upreti novostim, sem kot victoria beckham v trgovini čevljev, zgubim glavo in bom kupil, pa tko se nima smisla upirati.......

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni

Hmm... PS4 priključen s HDMI kablom na Xbox One? "Xbox, play Playstation 4!" :P

post-803-144771036513_thumb.gif

Teoretični bi naj vse delovalo tako kot mora, ampak MS že izpodbija to teorijo s prakso:

"I'll get back with a more detailed story, but long story short it won't be a great experience. HDMI latency is fine for video feeds, but not great interactive."

BS ali resnica? :?

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Uf, to pa je izjava. Ziher je dosti boljši kot trenutni Dualshock, ampak boljši kot Xbone kontroler... Hmmm.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Hja glede na to, da človek profesionalno igra igre vsak dan, verjetno po 8h in več bi mu jaz kar verjel, no med drugim pa pohvali Forzo na X1... pač preberi si v Žokerju.

BessieSABU.png

Link to comment

Evo Microsoft strelja nazaj: Microsoft demonstrates Halo 4 streaming from the cloud to Windows and Windows Phones

Hints at cloud backwards compatibility for Xbox One

Microsoft has not yet branded the cloud games service, and officials stressed it was simply prototype at this stage. It appears to be an answer to Sony's acquisition of Gaikai's streaming technology that the company plans to use for PS3 and PS4 game streaming sometime in 2014.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Zakaj hudiča so šli delat za x1 720p :S fuck logic

Ker xbox večje resolucije ne zmore - optimizacija ter posledično zmogljivost platforme fašeta.

MSu je zadnje čase vedno bolj v navadi, da releasajo izdelke v grozno obupnem stanju, ter pozneje leto dni patchajo, da spravijo na soliden nivo. Po novem je to vedno večim podjetjem stalna praksa - z MS na čelu.

Link to comment

Glavna težava X1 je, da je prvotna politika MSja zaznamovala konzolo za vso življenje platforme. Ne moreš ti zadeve, katere primarno poslanstvo sploh niso bile igre, ampak multimedijsko udejstvovanje, v pol leta pretransformirat v tr00 gaming machine.

Sploh pa ne v primeru, da je konkurenčna konzola po strojni moči par razredov nad tvojo (če kdo še vedno trdi drugače, naj gre na Brezje, da se mu mal Marija prikaže magar), obenem pa še drugačno arhitekturno zasnovana kot tvoja - beri: omogoča lažji razvoj špilov, obenem pa tvojo postavi v zelo neprijeten položaj, saj bodo ekskluzive še nekako zgledale, 3rd party razvijalci pa bodo nanjo plasirali grafično inferiorne porte, ker se ne bodo zajebavali z ESRAMom.

Res mora bit kriza, da IW mora spustit resolucijo na 720p, da lahko ujame stabilni framerate, medtem ko na PS4 zadeva leti brez težav v 1080p. In ja, razlika med 720p in 1080p je še kako vidna, kdor ne vidi teh razlik naj obišče okulista.

 

 

Link to comment

DrMiha zakaj ste vsi sony fani tako jezni ? to mi nikoli nebo jasno :D

Konzole so primarno narejene za igre nevem kaj je tebi v glavo stopilo da si sploh napisal da xbox one ni bil narejen za igre, pri XO so poleg igralne konzole hoteli vključiti še cel nabor drugih software stvari, saj je Microsoft kralj med software opremo in ni bilo nič presenetljivega da so dodali tolk stvari četudi so zame vse useless.

Osebno mi je pa res vseeno ali igra teče v 720p ali 1080p, največji faktor grafike ni resolucija vendar teksture in igra lahko izgleda lepšie v 720p kot v 1080p ampak dobro pustmo to ker nevemo kako bo špil izgledal na obeh konzolah saj še ni zunaj (po zdajšnih comparison videih sta takorekoč konzoli grafično identične) tako da nemormo govort na pamet dokler se ne prepričamo na lastne oči.

Drugače mi pa veliko več kot grafika pomeni sam gameplay (če hočeš grafiko nevem kaj delaš pri konzolah, pojdi na pc in investiraj 1k€ v njega in uživaj v grafiki ter visokim frameratom), pri tem ima pa veliko besedo igralni plošček kjer mi je microsoft kontroler win-win in ga ne zamenjam za nič. Na koncu je fora vsake konzole zabaven gameplay in ne grafika oz. framerate recimo zame je 30fps 720p čisto dovolj ker nisem hardcore gamer in me ne gane, vseeno lahko igram špil brez težav, če te pa to moti potem pa kot sem že rekel nevem kaj iščeš pri konzolah saj so fps špili bf4, cod,... veliko boljši na dobrem pc-ju.

Link to comment

Sem nehal brat točno tam, kjer si me označil za Sonyfana.

drugače pa samo na kratko, ker imam bolj pametne zadeve za delat

- preberi si prvotno vizijo projekta X1 in se malo vprašaj, zakaj so namesto novega Hala raje delali TV serijo

- MS se je obrukal IMO do amena z vsemi piruetami od marca do sedaj, njihov PR preko Hyrba in Penella pa je izpadel nagnusno patetičen (v normalni firmi bi oba že zdavnaj letela), da shillov po tujih veleforumih ne omenjam

- mam zadosti dober PC, obenem pa 20 let igram konzole, zato mi je prekleto važno, da stvar, za katero sem vrgel 400-500 € pljuva napredku primerno grafiko (720p je PS3 in X360 era, Full HD je logični naslednik). Morda je tole zadnja generacija (itak nas bodo nazadnje obdavčili, tko kot lastnike psov)

- kam so zginili vsi Xombiji? Konec freebijev, konec pripadnosti znamki?

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Hmm.. a imaš mogoče kakšne inside informacije al po čem sklepaš da je xbox zanič za igranje ? A se mogoče spoznaš malenkost na strojno opremo ? no potem primerjaj hardware ps4ke ter xbox one (vse prej kot "par razredov boljši"). Nevem kako po 20letih igranja konzol še vedno ne vidiš tiste velike slike ki se ponavlja z vsako generacijo do sedaj.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.