Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

Khm...

Tema:

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye :beer:

Vsi drugačni vsi enaki! Ne vzet vse tako in takoj zares.

Pri fanboy debatah gre pač za moč dejstev, kdo zna bolje prikazat zakaj je njegov artefakt boljši, in to dokazovanje ti mora bit v zabavo, drugače zna bit stres premočen... sploh ko te nekdo hoče prepričat da je npr. DVD bolje kot BR... :D

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Clicky če bom hotel še enkrat god of wara preigrat si bom nabavil ps3, ne skrbi... Edini špil katerega sem preigral na ps3jki nakar je romal stran, saj bi raje igral z kalkulatorjem kot z tistim izgovorom za kontroler :D

@TadejSLO, zdaj se pa pomakni recimo 5m stran od slike (glede na velikost) in TADAAAAA, kje vidiš tako ogromno razliko ? sam sebi pljuvaš na krožnik pa te kar ne izuči haha :D Čeprav je to popolnoma izmišljena/nesmiselna primerjava se še vedno da dokazat nasprotno.

Link to comment

Sam res, kaj mi kažeš te cifre? ti jih jaz lahko napišem v paintu in ti linkam. Cifre mene ne brigajo prav nič, kako se konzola odreže v praksi je pa druga zgodba, če ti pa otrdi ob pogledu na cifre potem pa priporočam gledanje tega vsaj 1x na dan :)

Clicky kaj me briga kake stvar ma konzola not če jih 90% ljudi itak ne razume in so uporabljene zgolj za marketing ? Igre so tiste za katere se splača nabavit konzolo (i know shocking!).

A to je zdej tista varjanta all moderators UNITE! HEIL PS4! al kaj ? hahaha, šala dečko šala :D

Link to comment

nima kle veze moderator al ne. usi majo pravico izrazt svoj mnenje, in jz zgolj izražam svojga. osebno ne razumem kk te lh briga za hardware, kt d bi kupu auto za kerga te briga kok močan je in v kakšnmu stanju ampk dobr, tvoja stvar in me niti ne briga. če se gremo špile mi je pa na obeh konzolah v tem trenutku ena sama ekskluziva za kero me sploh zanima. PS4 ma Killzone, Xbone pa Dead rising 3. Ostali špili so pa zaenakt več al mn na obeh škatlcah, s tem d jih dost na sonyijevi konzoli ene par zglea lepš, ampk dolgoročno je PS4 velik bl zame (poudarek na zame).

DarkKwaad.png

Link to comment

Hecal sem se z zadnjim stavkom če nisi opazil, seveda ima vsak pravico do svojega mnjenja zakaj pa misliš da pišem v tej temi ? :) Gledal sem tudi na prihajajoče špile pri nakupu, ker zdajšna izbira je porazna.

Spoštujem tvoje preferiranje in to je edini post (če verjameš ali ne) ki je napisan normalno, lepo povedano zakaj ti je ps4 bolj všeč, brez pljuvanja po drugih alternativah, po tem se vidi da nisi nek brezglavi fan kot nekateri na forumu ki jim to piše na čelu pa še vseeno zanikajo haha :D

Bi se pa dalo razglabljat o ps4-ki in lepoti špilov napram xboxu :)

Link to comment
:duh::headscratch:and the winner is ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... PS4:fiufiu::fiufiu::fiufiu::fiufiu:

:rock:ALL REBELS

Link to comment
:duh::headscratch:and the winner is ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... PS4:fiufiu::fiufiu::fiufiu::fiufiu:

BANANA! :D wiiiiiiiner is xbone :D

Gogi%20SLO.png
Link to comment

miham večina ekskluziv bom itak preigral zato sem kupil x1 kar sem že vsaj 10x povedal a nekaterim še vedno ne potegne, 3 multiplatform igre ki jih pa najbolj pričakujem pa so seveda witcher, destiny, watch dogs (pa verjetno še katera in se je ravno ne spomnim)

Lepo da si oznanil svojega zmagovalca, pri meni še vedno x1 dominira po skoraj vseh lastnostih - oh kako sva si različna :D

SO... MUCH... SONY FAG... oops...FANS...

hahahaha brez zamere to je samo šala, da nebo kdo spet užaloščen jokcal :D

btw: samo poročam da se impulse triggers odrežejo ODLIČNO v igrah, čist drug filing igranja iger. Kako se kaj odreže touchpad na dualshocku ? aja pa ona lučka ki spreminja barvo je bojda tudi evolucija hahahaha :D

Link to comment
BANANA! :D wiiiiiiiner is xbone :D

hehehehe :D :D :D

zaradi mene tudi krompir....malo vas hecam......prav zabavno brat :D :D ..... ste prave face.....heheheheh:)

no naj povem , da imam skoraj vse konzole, doma :o ...... sprobal sem vse mogoče stvari.....hmmm.........mislim , da sem vse povedal.......

Zame osebno je ......... >>PS<< :D edina prava konzola ....vse ostale konzole so vsaj pri nas doma :D :D :D - nabiralci prahu ;) ...... no pa lepo kramljajte naprej.....

:rock:ALL REBELS

Link to comment

No če bi imel izbiro bi izbral 720p brez fps dropov kot 1080p z fps dropi recimo to je ena varjanta :) A zdaj kar že hardware šepa ? dobro da si povedal bom bolj pozoren na to ko bom naslednjič igral kakšen špil haha :D

Kar trudi se TadejSLO mogoče ti en dan rata me prepričat v supermegafulkulmočen hardware ps4-ke in prešaltam iz tega "zanič" xboxa :D

Dobro dobro no, ajde saj priznam da je ps4 boljši od xbox360... da vam dam malo volje za nadaljno prepričevanje o supermegafulkulmočni ps4-ki :D

edit: @pa3k3132005 jaz imam tudi vse konzole doma, pa je zame osebno tudi edina prava konzola x1... vse ostale konzole so uporabljene za podstavke in se na njih prah nabira. ALMIGHTY INTERNET :D

Link to comment
hehehehe :D :D :D

zaradi mene tudi krompir....malo vas hecam......prav zabavno brat :D :D ..... ste prave face.....heheheheh:)

no naj povem , da imam skoraj vse konzole, doma :o ...... sprobal sem vse mogoče stvari.....hmmm.........mislim , da sem vse povedal.......

Zame osebno je ......... >>PS<< :D edina prava konzola ....vse ostale konzole so vsaj pri nas doma :D :D :D - nabiralci prahu ;) ...... no pa lepo kramljajte naprej.....

tudi meni je lepo brat komentarje, pa se malo nasmejat zraven :D

-

vsak ima pač svojo mnenje glede konzol, pa je lepo, če vsak pove svoje mnenje(dokler ne pride do prepirov) :D

Gogi%20SLO.png
Link to comment

hahahaha huda :D Izgleda da sem jaz dobil defekten kinect, mi zazna 98% ukazov v prvo vključno z xbox on/off... Kero srečo imam hahaha pa ravno meni poslali to pokvarjeno stvar hahaha

@TadejSLO vidim da si že na robu obupa, ker v youtube pišeš "Kinect fail" hahahahahaha :lol hvala za tole, si me bolj nasmejal kot video (čeprav je smešen :)).

Link to comment

Kratos, da ti odkrito povem?! Playstation, Microsoft, Nintendo...mi je vseeno :) nabavim še le iz tega, ker sem pač dolga leta nabavil eno in drugo..na nek način "tradicija", ki se je ne da izkoreninit :-) verjetno še nabavim Xbox one..ampak mi dejansko že PS4, kot bo tudi Xbox one sameval..oziroma stil k pohištvu, ki se vklopi tu pa tam ;-) Tak, da naj bojo debeli kabli ali tanki..naj bo 1080p ali 720p ali 5x bolj močn hardware pri PS4 itd.. je*** to..heheh..PS4 sem pač nabavil prvo sej veš zakaj..nebom šel v detajle..:-) nisem pa doben fanboy, častna pionirska! Edino pc-jev nisem nikoli maral glede špilarije..rad pa napišem tu pa tam kaj "kontra" in postane malo zanimivo..:-) itak nimam časa, kot bi želel..na PS4 še ene igre nisem dokončal pa ga imam od 29.11..heh

na zdravje!

post-4421-144771043747_thumb.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.