Skoči na vsebino

XboxOne vs PS4 vs WiiU - Odprta "debata" za fanboye


Priporočene objave

  • Odgovorov 1,1k
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

haha, pa3k3132005 mi ki imamo xbox one ga igramo z užitkom in ne nadrkavamo cele dneve da bi bili na neki ničvredni lestvici ki je noben ne gleda (le najhujši geeki ki jim je to cilj v življenju), mislim da smo tukaj precej pred tabo z dosežki v realnem življenju poba.

Kot prvi dosežek izven iger ti priporočam da si dobiš punco, boš videl da taki dosežki več veljajo kot tisti v igri ;) pa ne se zdaj jezit, samo pomagati ti hočem in povedat da si malo kiksnil z blebetanjem o nekih imaginarnih dosežkih.

Haha, prav kronal bi te lahko za najbol patetičen komentar napisan na ksi, hahahaha :D

Nekaj mi povej Kratos. Glede na tvoje komentarje, vsakega označiš oziroma mu rečeš da je poba, čeprav ne veš koliko je v resnici kdo od nas star. Potem sklepam, da si ti 60 letni starček, ki nima drugega dela, kot da celi dan presedi pred ekranom in razmišlja, kako bo podjebaval folk na KSi-ju.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

hahaha pa3k3132005, miham, Rafko so užaloščeni odkorakali stran, ker jim podvig v prepričanje da je playstation 4 konzola najbolša spodletel... Hja fantje kaj čem rečt ? več sreče prihodnjič, do takrat si pa izmislite malo več argumentov za vašo (pre)glasno konzolo ki le ni tako superiorna kot ste na začetku mislili huh ? ;)

pa še celo en nov playstation fag... šit, vedno se zmotim... playstation fan ZIGA_1991 je prišel, pozdravljen! Imaš kaj za dodat kako je playstation 4 boljši od X1 ali ju ne ločiš od kamna in se samo kratkočasiš kot jaz ? :D

Pubec milan5, zame je star vsak toliko kot mu dam iz postov. Pri tebi je izjema in nisem gledal na poste vendar na številko zraven imena. :Đ

Kaj ste tako živčni že nekaj strani če se samo pogovarjamo, saj to je fantalk in se prav kulturno vsi pogovarjamo brez kakšnih žaljivk, kaj ne ? hahaha :D

Link to comment
  • vrhovni
pa še celo en nov playstation fag... šit, vedno se zmotim...

Kaj ste tako živčni že nekaj strani če se samo pogovarjamo, saj to je fantalk in se prav kulturno vsi pogovarjamo brez kakšnih žaljivk, kaj ne ? hahaha :D

:duh:

Aja, sej če se nato v vsakem postu takoj opravičiš, potem žaljivka izgubi svoj pomen. /s

>http://youtu.be/uvBwezmeW1M

:hihi Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Še moja 2 skromna centa.... no, 1 cent, drugega sem malo prej nekje zgubil (če ga kdo najde, ga lahko obdži).

Sicer si ne lastim še nobene od teh novodobno futurističnih konzol, ampak za moje pojme zmaga WiJu, ki pelje na lulanje tako X1 kot PS4. Nevem koliko ste brali tehnične specifikacije, ampak po do sedaj prebranemu (za prebiranje sem porabil ves dopust in še 2 tedna bolniške, ampak to ne sodi v to temo)....v glavnem, da razložim.... po specifikacijah je WiJu svetlobna leta pred ostalima konzolama o katerih je govora v tej temi, saj v tem trenutku ne M$, ne S0ny, kljub vsem presežkom, nista uspela na trg pripeljati konzole v beli barvi.

Vsi govorite le o fps-jih (domnevam, da je tu mišljeno Farba Po Stikalu), noben pa ne govori o fpk-jih (barva po konzoli). Kaj meni pomaga nekih 60 fps-jev, če pa ni fpk-jev. WiJu ne rabi fps-jev, saj ima dovolj fpk-jev.

Vsi ste v zmoti, le WiJu ni!!!!

BTW: WiJu konzolo lahko elegantno skrijete v tem snegu, ostali dve konzoli pa ne morete! :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP|PPPPPPPPP

WiJU > rabljen WiJU > rabljen WiJU, ki je bil v snegu (posušen) > rabljen WiJU še vedno v snegu > .... > vse ostalo

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Hja fantje kaj čem rečt ? več sreče prihodnjič, do takrat si pa izmislite malo več argumentov za vašo (pre)glasno konzolo ki le ni tako superiorna kot ste na začetku mislili huh ? ;):D

Si mogoče lastiš konzolo PS4 ali si samo pogledal na youtube posnetek kjer nekdo pravi da je glasna? Jaz moje konzole ne slišim.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Tale tema bi bila zanimiva kakšnemu raziskovalcu. Prav zanimivo kako sony spere svoje ovce da ga branijo vedno in povsod medtem ko se pristaši nintenda ter microsofta sploh ne obremenjujejo s tem :D Ko omeniš eno slabost se ovce takoj zberejo in začnejo meekat kako to ni res hahaha prav zanimivo :D

>http://www.youtube.com/watch?v=x5EX1YPWhVo

Posnetek sicer ni dober, ker nekdo zraven sesa zato se skoraj nič ne.... OH WAIT...

Link to comment

hahaha matej1990 ti naredim tak graf v 1 minuti če se boš potem bolje počutil :D

milan5 aja oprosti, izgleda da moram sam posnet drugače ni verodostojno mi je res žal nevem kaj sem razmišljal huehue

Pač je glasnejši od xbox one, prej se sprijaznete prej se boste bolj počutili, its a fact :D

Evo še en zate milan5, upam da je tale kaj bolj verodostojen :D Sam pri temu je tako naglas kot 2 sesalca ne samo eden :)

>http://www.youtube.com/watch?v=sbcNsnW8KIc

Urejano od Kratos
Link to comment

Kratos sprijazn se s tem, da je x1 entertainment sistem, PS4 je pa igralna konzola namenjena igranju iger. In da ne boš mislil da sem neka sonyeva ovca, sem pred tem imel xbox360 nekaj let. Ampak sem spregledal, da Sony za ceno PS+ ponuja veliko več, kot dobiš pri Microsoftu. Zdaj pa zaključujem debato v tej temi, ker se mi zdi, da smo šli že predaleč

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Samo dodam mojo izkušnjo, ps4 in xboxone sta zelo tihi konzoli, tako da igra, karkoli je že pognano povsem prevlada s svojo zvočno sliko.

Kaj pa GUI, oba sta grda kot prasica s svojo kvadratno pravokotno naravo, mene zelo moti ta novodobni izgled, ki hoče biti minimalističen in ne vem kaj še...... Če se samo spomnim xbox360 in bladeov, ti so mi bili res ljubi.... anyone ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Zadnji X360 GUI je več ali manj enak kot XO. Meni ni všeč, ker zasede veliko prostora, prikaže pa malo informacij. Se mi zdi bolj primeren za touch naprave.

Minimalen UI je pa trenutno hit in vsi ga uveljavljajo.

PS3 ima vsaj zame težavo predolgega skrolanja. Problem se pojavil, ko se ti nabere velika zbirka iger. Vse skupaj postane ZELO nepregledno, filtri pa ti nič ne pomagajo. Če hitro letiš skozi listo, PS3 ne zmore tako hitro nalagati ikone in imena. Posledično sem marsikdaj iskal igro, jo parkrat spregledal in na koncu raje počasi šel čez celoten seznam. Kot kaže ima PS4 podobno logiko, ampak kako se zadeva obnese ko imaš veliko iger še ne vem. Je pa PS4 UI veliko preglednejši, ekstremno hitrejši in bolj logično razporejen kot PS3.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Največji fail Xbox one je "power brick" (sej nismo v dobi Commodoreja) in debeli kabl, kot pri trofaznem štromu...če imaš TV na steni in hočeš kabel speljat v kanal, ki je vgrajen v steno te črna kocka lepo zaje** jaz se samo čudim kako uspe Sony-u naredit boljšo in manjšo konzolo z super boljšim HW in vgrajenim napajenjem..povrhu pa še tišjo! Da se nebo najdel pametnjakovič in postavil X1 vertikalno..seveda med delovanjem:-)

post-4421-144771044409_thumb.jpg

post-4421-144771044406_thumb.jpg

post-4421-144771044417_thumb.jpg

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.