Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Ja no, jaz si trenutno ne lastim še ps4, vbistvu čakam na destiny, fifo pa te zadeve...tak da se mi ne mudi niti z nakupom pa glede na to da mama z punco belo kombinacijo dnevne bi bel tut bolj pasal zraven (pac stvar okusa posameznika). Menjavat črno za belo pa nima smisla.

Drugače pa v vednost če ma kdo namen kupovat belega oz prednaročevat sem danes dobil informacijo iz bigbanga:

Obveščamo vas, da bomo to konzolo uvrstili v našo ponudbo. Predvidoma vnaslednjem tednu bomo kupcem ponudili tudi možnost prednaročila na naši spletnistrani www.bigbang.si.

Baje bi naj imeli destiny bundle (jaz sem dotično spraševal za destiny bundle).

mateiix.png
Link to comment

ja če so ti potrdili da bodo imeli potem samo prednaroči konzolo spomnim se ko sem ga jaz prednaročil 24. november 2013 drugi dan sem dobil obvestilo da bomo konzolo uradno dobili šele 29ga januarja 2014 in sem veselo čakal sem ga pa prednaročil na bigbang.si prvotno sem ga hotel kupiti na gameworld samo so takrat prenehali sprejemati prednaročila tako da je bigbang odlično izvršil svoj del posla in sem zadovoljen z njimi tudi dostava na dom vse tako kot mora biti:rock::beer:

Link to comment
  • vrhovni

S. Yoshida je povedal, da bel PS4 pride v Evropo do konca letošnjega leta. Kaj več pa trenutno še ni znanega.

The Glacier White PlayStation 4 will receive a standalone release in Europe later this year, Shuhei Yoshida, the President of Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS), has confirmed.

10573384652.png

Link to comment

Živjo, mam ene par vprašanj. Kolk se kej splača vzeti podaljšano garancijo, ki jo nudijo big bang, harvey norman, ... oz. ali ste tudi sami vzeli podaljšano garancijo. Pa glede PSN stora me zanima, če so kake velike razlike med slo ali pa uk. Pa če vzameš slo psn acc, predvidevam, da lahko psn+ kupiš samo preko psn-ja s kreditno, ne?

Link to comment

Živjo, glede garancije ti težko rečem kolko se jo kej splača vzet. Sam sem jo vzel, ker nikoli ne veš kaj lahko pride. Razlik med uk in slo storu ni, je pa res, da če imaš slo, moraš kupiti ps+ preko stora in plačaš preko kreditne ali pa si preko paypala naloziš denar na račun. Če sem se pa kaj zmotil, naj me nekdo popravi.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Slovenski ps+ z enoletno naročnino lahko kupiš tudi v big bangu...Je pa res, da je dražje (mislim, da celo 60 EUR) in se ne splača. Jaz uporabljam slovenski račun, ker drugače ni možno kupovati z Viso. Prav tako nimaš z UK računom nobene prednosti, ker so cene praktično iste...Če že, potem ti priporočam US račun, vendar vedi, da boš moral potem kupovati te predplačniške psn kartice (z Viso ne bo šlo), če hočeš na ps store kupovati (bistveno cenejše) izdelke.

Link to comment

ja nekje sem zasledil da bigbang kasr se tiče te podaljšane garancije vse vredu in prav ko to daš ko je pa treba uveljavljati so pa komplikacije sicer to sem nekje zasledil nihče pa mi ni tega povedal od kolegov nebom trdil ali je res ali ne ker nevem kot poudarjam samo zasledil sam kupil ps4 v bigbangu in nisem dal da za podaljšano garancijo vsak naj se pa odloči sam:):rock::beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.