Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

jaz sem kupo preko gamestop.it... res je treba je vzet dodatno garancijo za 50€... ma kaj češ :) jaz jih razumem ker vrjetno trgovina nobena nima zaslužka na konzolah in pač nekaj dodajo da vsaj nekaj dobijo tud jaz bi naredil enako če bi imel trgovino. Ker vaje tudi v avstriji ko si kupil ps4 so ti vsilili killzone igrico drugače nisi mogo dobit konzole... Jaz jih razumem po eni strani... Sej boste tud vidli da ko bo konzola v SLO prišla si še bo kak big bang kaj domislil :P

Link to comment
  • vrhovni
ce koga zanima je v muellerju kranj v izlozbi en ps4 za ceno500€

Hja, če bi bil vsaj KZ bundle z dodatnim ploščkom in kamero... tako pa je žal navadna verzije (samo konzola + kontroler).

Sem razočaran nad Müllerjem... ker je konzola težko dobavljiva nabijejo ceno za 100€... Pa tako lepo so se vedno držali EU cen.

No, ampak očitno to ni razlog za odvrnitev od nakupa. V Müllerju v MB centru imajo 2 in oba sta rezervirana. :tard:

Aja, pa naročilo konzole trenutno ni možno.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.