Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

What PS4 games will be available at launch in North America?

The following PS4 titles are currently scheduled for release on or by November 15th, 2013. This list is subject to change, and we’ll continue to update it leading to launch day.

Sony Computer Entertainment WorldWide Studios Titles

Flower

Killzone Shadow Fall

Knack

Resogun

Sound Shapes

Third-Party Titles

Angry Birds Star Wars Activision

Assassin’s Creed IV Black Flag Ubisoft

Call of Duty Ghosts Activison

DC Universe Online* Sony Online Entertainment

FIFA 14 EA Sports

Battlefield 4 Electronic Arts

Just Dance 2014 Ubisoft

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Warner Bros. Interactive Entertainment

Lego Marvel Super Heroes Warner Bros. Interactive Entertainment

Madden NFL 25 EA Sports

NBA 2K14 2K Sports

Need For Speed Rivals* Electronic Arts

Skylanders SWAP Force* Activision

Indie Titles

Blacklight Retribution* Zombie Studios

Contrast Compulsion Games

Pinball Arcade FarSight Studios (updated release info coming soon)

Super Motherload* XGen Studios

Tiny Brains Spearhead Games (updated release info coming soon)

Trine 2: The Complete Story* Frozenbyte

Warframe* Digital Extremes

*Newly confirmed title

BessieSABU.png

Link to comment

PS4 11 Entertainment Apps (USA)

Amazon Instant Video — Users can choose from over 150,000 titles to rent or purchase, including new release movies and in-season TV episodes.

Crackle — A part of Sony Pictures Television, Crackle is a freely accessible multi-platform television network delivering original series such as Emmy Award nominated Comedians in Cars Getting Coffee, and hit movies and television programs in a variety of genres.

Crunchyroll — Watch the latest and best selection of Anime right from Japan such as Naruto Shippuden, Attack on Titan, Bleach and more up to one-hour after Japanese broadcast!

EPIX — Authenticated subscribers on the PS4 system can instantly access and stream more than 3,000 titles on-demand, including top blockbusters such as The Avengers and The Hunger Games in HD, classic Hollywood franchises, award-winning original documentaries plus music and comedy specials.

Hulu Plus — Hulu Plus offers unlimited instant streaming of current hit shows like Family Guy, The Simpsons, and South Park as well as original series including The Awesomes and The Wrong Mans.

NBA Game Time — Stay connected to Live out-of-market NBA game action on the PS4 system with NBA LEAGUE PASS Broadband on an authenticated basis for subscribers. Get access to real time stats, complete scores, stats and schedules for every game, and video highlights and recaps.

Netflix — Netflix members can instantly watch a wide variety of TV shows and movies, including exclusive series such as House of Cards and Orange is the New Black, on the PS4 system.

NHL GameCenter LIVE — Instantly stream live out-of-market games in HD quality with your NHL GameCenter LIVE subscription.

Redbox Instant by Verizon — Subscribers can stream from a library of hit movies on the PS4 system and receive 4 DVD or Blu-Ray rental nights every month for new releases at the Redbox kiosk. Everyone can purchase and rent the latest movies on-demand.

VUDU — Watch the world’s largest selection of HD movies and TV shows, including thousands of blockbusters, Hollywood classics and indies. Stream new releases before they¹re available on DVD, or build a collection of favorites without ever paying for a subscription.

YuppTV — YuppTV offers over 150 Indian TV channels Live and on demand, including a selection of over 600 Movies to watch anytime, anywhere.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Izgleda da jim fali še YT app!

Hulu in Netflix sta preverjeno blokirana, ampak se da porihtat, da delata solidno tudi pri nas. Jaz sem delal preko tega, ker je še najhitrejši, je pa seveda za plačat: KLIK! Netflix gre celo na HD kvaliteto, ampak je takrat ko sem jaz to probal (1 leto nazaj) kar precej nihala kvaliteta. Sedaj je mogoče že bolje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Let me see you stripped (ekskluzivne slike drobovja PS4 do zadnjega vijaka)

http://www.wired.com/gamelife/2013/11/ps4-gallery/

http://www.wired.com/gamelife/2013/11/playstation4-teardown-video/

Japonski dizajn v vsej svoji veličini. Čista mamaplata, zanimiva implementacija hlajenja, napajalnik je pa sploh neki posebnega. Ni kej, znajo.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
Danes sem šel v Big Bang malo povprašat glede Playstationa 4 in so mi povedali, da so ustavili pred naročila saj jih niso uspeli narediti 100 000 kolikor naj bi jih šlo v Avstrijo a jih dobijo le 30 000 kar pomeni le 30 odstotni delež od števila, ki naj bi prišlo.

Mislm, da če bi nardil mal večjo in boljšo promocijo za PS4 (če je sploh bila kakšna promocija), da bi z lahkoto imeli več prednaročil.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

No, proizvedenih ima Sony precej, vendar so se odločili da strateško pokrijejo velika tržišča z več konzolami (ZDA, UK, Francija, Nemčija) že zaradi X1, ostali trgi, kot so Italija, Avstrija, Poljska, Španija, pa dobijo manjše alokacije kot so sprva planirali, vendar pa konstantno dobavo. Marginalni trgi, kot smo mi, Hrvaška, Srbija, pa pridemo na vrsto zadnji. Na žalost, sucks, ampak kaj čmo.

Morda bi se v Avstriji znalo zgodit, da celo decembra najdeš kako konzolo na policah.

 

 

Link to comment

Men so pa v Big Bangu rekli ,da dobijo predvideno decembra oz. po novem letu garantirajo pa mi ne :-) Sicer imam prednaročeno na Gameworld.si že nekaj mescev in plačal položnico avansa...zatrjujejo,da dobijo na 29.11 oz 30.11.Možakar pri gameworld mi je reko,da tudi BB od njih jemlje in jih tudi kontaktiral ampak prepozno...ima pa gameworld prednaročenih 100 kosov ps4 in ni več možnosti prednaročila.Sem bil včeraj osebno pri njih in baje, da imajo nenormalni naval PS4 :-) vsaj tak pravijo

Link to comment

Ja to so imeli prednaročilo za prvih dvajset prednaročnikov do 11.6..jaz sem pa prednaročil 15.7..kaj nas je več, kot dvajset pa "darila" ne dobimo..Zdaj pa , če probaš naredit prednaročilo na njihovi strani napiše "zahtevana količina za Playstation 4 500 Gb ni na voljo" imeli so določeno mejo , kot zatrjuje 100 kosov..bomo vidli, če bo res kot obljublajo :-)

Link to comment

No, Mediamarkt je objavil na spletni strani, da bodo vsa prednaročila, ki so jih dobili po 30.9, dostavljena najhitreje januarja. Znanc ki dela v dotični verigi pa mi je povedal, da znajo v to kvoto past vsa prednaročila od 30.8. dalje. Tako da bo izredno težko sploh karkoli dobit v trgovini, kar se same konzole tiče - igre bodo normalno prodajali, prav tako dodatke.

Krivec za to so pa nore številke prednaročil v Nemčiji in je nastradala Avstrija, pa še Italija.

 

 

Link to comment

Kar naj pokupjo ps4-ke, xboxe naj nam pa pustijo pri meru da nebo še pri njih pomanjkanja:D

Se pa vidi da niso bli pripravljeni na nič, sem tudi jaz mnenja da bi blo bolš da počakajo kakšne pol leta/leto in izdajo dovršeno stvar ki bi bila na voljo v vseh državah istočasno. In isto je z Xboxom... Playstation so pa začel razvijat že na začetku leta 2008 to se pravi da so imeli celih 5 let in so izdali nedokončan izdelek ki bo potreboval day one patch, če že kaj bi ga saj v fabrkah lahko začel prej delat in nebi bilo pomanjkanja.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.