Skoči na vsebino

DRIVECLUB


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Jaz bi na tvojem mestu počakal na PS+ verzijo igre. Tam boš lahko do dobra preizkusil igro in do takrat bodo že porihtali težave s serverji, ki jih trenutno imajo. Nato pa če ti bo igra všeč, kupiš polno verzijo. Problem je edino ta, da se še ne ve kdaj izide PS+ verzija zaradi prej omenjenih težav s serverji.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Mi lahko se poves kaj to pomeni sploh... Ker neki je ze na psnju za plus uporabnike

Jup. Če imaš PS Plus naročnino, bo (verjetno) v kratkem izšla brezplačna PS Plus verzije Driveclub igre. Tale verzija bo kot nekakšen dobrodušen demo. Okrnjen bo samo s progami in avti, vse ostalo pa bo enako kot pri polni verziji. Za več informacij pobrskaj malenkost nazaj po temi.

Tisto kar je pa trenutno na storu pa je plačljiva polna verzija igre.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Ah ne no.

Horizon= Driveclub

Forza= Grandturizmo

Nekako tako gre ta vojna. :)

Če še enkrat pomislim maš prav. F5 in GT sta simulaciji, medtem ko Driveclub in Horizon definitivno nista in sta veliko bolj arkadni.

Vseeno pa sta Driveclub in Horizon precej drugačni med seboj. Direktna konkurenca si vseeno po moje nista. Tako da za v skupen koš vseeno nista. :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Teh dveh iger pa res ne morete skupaj primerjat. Cisto razlicne podzvrsti. Horizon lahko primerjas z recimo TDU. DriveClub pa z recimo neOpenWorld NFSji.

In obenem, ekskluzivne igre na razlicnih sistemih pa res niso konkurenca. In ce bi FH2 in DC bila na istem sistemu, se zmeraj ne bi bila resna konkurenta, razen v okviru tega, da sta obe dirkacini. Naprej od tega imata pa toliko skupnega kot DOOM in Battlefield.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

je tako bartala tukaj se strinjam jaz sem igro kupil na ploščku ker če bi čakal na sony potem lahko še kar nekaj časa vpočakam saj igra mislim da dejansko ni datuma kdaj bo spet na voljo za download pa še ko sem igral včasih delu8je strežnik drugič ne tako da sem v prve sploh ko sem dobil nov internet od siola prvo preveril če povezava deluje:D:beer:

Link to comment
Tole z Atomom pri Legendary na Norveškem Lightweight challenge je pa za popiz*it. Sam mal preveč zavijes pa te obrne za 720°. 2 ur dr*anja da sem krog spravu pod 1:23:000. Zivce zgubiš. Pa mislim da to ne bo edin challenge ki bo živce žrl na tem nivoju.

Atom je totalno nevozen na gamepad. Sicer pa mi je totalka nelogično, saj ima BAC Mono razen pospeševanja boljše statse, pa naj bi bil počasnejši, AI v Atomih itak spizdi naprej... nvem, mene ta pa še ene 5 zadev čaka za dopolnit, sam mislim da bom prej Venom hot lap naredu kot pa tole. Gre pa skoraj za vse zadeve 'cajt pod xxx:xxx v dirki'. Umetna pamet je zares moteča v teh momentih.

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Sem včeraj Venom hot lap delal 3 ure in pol in najblizje sem prisel na 1 16 9xx.

Gledam videe ker drugace ne gre. Tole je res preveč. Vsaj za arkado! Nekatere stvari so res nelogične. Samo upam da DS4 kam ne poleti. Ker je zelo malo manjkalo da ga nisem vrgu v TV al pa konzolo brcnu. Zivci na psu. Da kletvic ne omenjam kolko jih je slo...

10573384652.png

Link to comment
.... Sicer pa mi je totalka nelogično, saj ima BAC Mono razen pospeševanja boljše statse, pa naj bi bil počasnejši, AI v Atomih itak spizdi naprej....

Sicer nevem če je v igri V8 (Zlata karoserija) Ariel Atom - ampak tudi če je, se mi zdi, da je BAC Mono hitrejši tudi od tega. Od starih atomov pa itak.

Link to comment
  • vrhovni

2 uri in pol zopet brez uspeha. Še najbližje sem bil s časom 1:16:4xx pa še takrat sem zadnji sektor zaje*al. Bom raje ostal brez besed. Ker tisti, ki je tole delal sigurno nima pet čislih za programiranje še manj pa AI. ;> Me zanima če on s prve ta čas premaga. Bi še šlo čez, če ne bi dobil ko se zabiješ v ovinku penalty al pa če sekaš ovinek, pol pa 5 sekund pelješ pri 70 milj na uro >:.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.