Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

Evo nimam kam dat... edin če bi odstranil ojačevalec ampak dvomim, da bi se X1 dobro počutil, je premalo zračenaj...

post-101-144771040228_thumb.jpg

Druga varianta je da Tv obesim na steno... samo potem je pa problem s kabli, zdaj se vidijo edino če pogledaš od spodaj, kot npr. na fotki, stoje ali iz kavča niti niso vidni...

Pa tam levo, kjer se jih malo vidi je bil ravno še prostor za Ouya...

post-101-144771040237_thumb.jpg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Meni je pa ravno to všeč da je masiven, prostor se pss vedno najde, boš pa pač odstranil eno od zastarelih konzol ali pa tv dal na steno (kable skriješ lahko z kanalčki ki se jih dobi čist pocen in še samolepilne).

Če pa nimaš € za nosilec potem pa podloži tv z nečim (magar z 360tko :)) in lahko xone ležeče spraviš na desno ali levo stran. Prostora imaš več kot dovolj samo nardit si ga moraš.

@Shire1 Kje si ga pa rezerviral?

Link to comment

Tisti kanali so mimo, varianta je poštemat in dat vse kable v steno (ampak zaradi X1 mi to ni ravno za počet), X360 je privič premajhen, da bi gor postavil 51" TV drugič bi bilo pa grdo, ajd če bi bila to čumnata nekje v kleti, tako je pa dnevna soba... na mesto X360 ga ne morem postavit, ker ne more bit pokonci, na mesto PS3 pa tudi ne ker je prevelik,, spodaj kjer je prostor za komponente pa ni dovolj zračenja...

Sicer je pa trenutno en sam špil na X1, ki me res zanima ... Titanfall!

Aja pa imo ni masiven ampak bolj glomazen, velika plastična škatla z veliko praznega prostora in ogromnim napajalnikom fuuuu!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Vedno ko mi je sila najdem prostor za konzolo, pa čeprav ni idealni. Boš pač moral razširit vse skupaj še levo in desno od TV-ja (če še nisi). :cheerful:

Drugače pa ja... po moje je kar velika težava pri iskanju prostora to, da dela konzola samo v vodoravnem položaju, pa čeprav je ta veliko bolj varen kar se stabilnosti tiče.

Velikost napajalnika pa ni več takšna težava kot pri X360, saj je sedaj usklajen z XO dizajnom! /s

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Velikost inštaliranih iger na disku:

Assassin's Creed 4: Black Flag – 20GB

Battlefield 4 – 33GB

Call of Duty: Ghosts – 39GB

Dead Rising 3 – 19GB

FIFA 14 – 8GB

Fighter Within – 9.2GB

Forza Motorsport 5 – 31GB

Just Dance 2014 – 22GB

Killer Instinct – 3.4GB

Lococyle – 13GB

Madden NFL 25 – 12GB

NBA 2K14 – 43GB

NBA Live 14 – 9GB

Powerstar Golf – 3.9GB

Ryse: Son of Rome – 34GB

Skylanders: Swap Force – 15GB

Xbox Fitness – 246MB

Zoo Tycoon – 2.6GB

Zumba World Party – 24GB

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Res močno dvomim da bi se MS odpovedal Xboxu...

In zakaj je Eloop zafural Nokio? Samo lepo jo je pripravil na prodajo "najboljšemu" kupcu. Vse lepo po planu trenutnega lastnika. :arrr:

Zanimivo kako velikosti iger zelo nihajo, bo pa prav zabavno online nakupovanje in nato čakanje... baje da vsaj do polovice če hočemo igrati. :yuck:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Mogoče Xbox čez čas ampak samo glede ekskluziv. Trenutno pa niti malo ne. Sicer pa sem še vedno pristaš fizičnih medijev. Če je vse vezano na konzolo id in gre potem ta v franže ne dobiš pa povrnjeno gre vse spet od začetka. Medij je in bo najboljsa izbira.

Sam mam tud stisko s placom ampak zgolj zato ker pol ko mama hodi po sobi zadeve ne moram puscat pred TV, ker je sama po sebi zelo majhna pa cel kup stvari v njej.

10573384652.png

Link to comment

Nekaj se bo v naslednjih nekaj letih zgodilo z Xbox franšizo, očitno v MSju počasi pridobiva zagon mnenje, da bi se morala firma bolj osredotočit na ožji spekter ponudbe in bi se zato morali znebit neprofitabilnih in enot, ki prinašajo malo dobička. Zdej je samo vprašanje, kdo bi v teh razmerah želel kupiti Xbox vejo...

 

 

Link to comment

Ne ti nepravilno rečeš :D pismo ravno zadnjič sem se spet po dooooolgem času hotel malo s Kinektom igrat na X360... najprej je kar šlo, potem sem pa ta mali hotel pokazat in obupal po 10tem ponovljenem ukazu "Xbox" k da ve da je nekdo zravem in mu hočeš pokazat kako deluje, takrat pač ne bo delal ;)

Enkrat sem se tako obrukal, ko je bil en rojstni dan, itak cel šunder in zadeva ni delovala...

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja no, jaz ne morem rečt, če pa XO ni na voljo pri nas. :) So pa povedali tisti, ki so imeli možnost. Slabo je če Američan, ki brez naglasa izgovarja ukaze, pa ga kinect ne razume.

Aja, ko si imel party bi moral ponovno skalibrirat Kinect, da se prilagodi šumom novega okolja. ;) Ampak je tečno delati kalibracijo na kalibracijo, potem se izgubi ves smisel. Več se moraš ukvarjati s kalibracijo kot pa z dejansko uporabo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.