Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni
Zgleda da se da :)

Hm, se za vsak sistem sem imel najprej vsaj nekaj iger, sele nato PC oz. konzolo. Ocitno bo tudi za novi gen enako. Imam ze 2 igri :D

Kul, glavno da zadeva deluje. Zdaj je vse samo odvisno kakšne igre bodo ponudili dalje. Ampak po moje žal kakih udarnih naslovov še ni za pričakovati.

a so že igrice free whit gold za xbone?

Če pogledaš par postov nazaj vidiš da je VIPER objavil kateri dve igri sta to. Halo in Max. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

MS je "sprostil" 10% GPU moči, ki je bila do sedaj rezervirana za Kinect in multitasking:

"In June we're releasing a new SDK making it possible for developers to access additional GPU resources previously reserved for Kinect and system functions."

Microsoft has confirmed that this boost in performance is in fact due to Kinect being stripped from the package. When asked if the two were related, a Microsoft spokesperson sent Eurogamer the following response:

"Yes, the additional resources allow access to up to 10 per cent additional GPU performance. We're committed to giving developers new tools and flexibility to make their Xbox One games even better by giving them the option to use the GPU reserve in whatever way is best for them and their games."

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

MS je izdal PC gonilnike za nov Xbox One kontroler:

Beginning today, new PC drivers for the Xbox One controller will be available for download.

We’re planning to release the drivers as part of a Windows update in the near future; however, today, I am happy to offer early access to our dedicated PC gamers on MajorNelson.com.

PC Drivers for Xbox One Controller (x86) - 32-bit

PC Drivers for Xbox One Controller (x64) - 64-bit

The new PC drivers will enable the Xbox One controller to be used with any game that featured gamepad support for the Xbox 360 controller. Simply download the drivers, connect your Xbox One controller to your computer through a micro USB cable and you’ll be gaming in no time.

post-803-144771051335_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pomoje da ne delujejo, sem preizkusil kontroler samo za 5 minut na team fortress 2 špilu ki ima partial controller support, ker je to edini špil ki ga imam trenutno nasnetega.

Glede na to pa da se da z raznimi programi programirat x360 kontroler bo pomoje možno (če že ni) vključiti tudi impulse triggerse vendar seveda ni to to ker vrhunec impulse triggersi doživijo ob prav sprogramiranem špilu (forza, battlefield,...) kjer čutiš vsako malenkost. Pa vseeno, če že imam kontroler bom od sedaj mogoče kakšno igro več preigral na PC-ju :)

Link to comment
  • vrhovni
Optimisti ste če msilte da bo kinect za X1 100$, če bo karkoli pod 200$ bo že ok - PC verzija ima namreč napovedano ceno okol 400$.

Razvijaska verzija novega kinecta za PC bo sta točno 1$/€ pod 200. :P

The Kinect for Windows v2 is priced at $199 USD (199 EUR/AUD) and will start shipping in July.

Torej kinect za XO ne bi smel biti dražji, kvečjemu enako drag ali celo bolj verjetno, cenejši.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Kul, glavno da zadeva deluje. Zdaj je vse samo odvisno kakšne igre bodo ponudili dalje. Ampak po moje žal kakih udarnih naslovov še ni za pričakovati.

Men je po pravic, najbolj kul ce dajejo te Arcade igre. Tiste ki se dobijo retail jih ne downloadam. Mam raj skatelne verzije, pa tudi placa prakticno nimam na disku. Trenutno 4GB. Razmisljam da bi si dal notri en 320GB disk kar najvec podpira konzola, pa dobim se ekstra 70GB.

Za X360 sem od tega zaenkrat zdownlodal samo Duels of the Planeswalkers 2013, Might & Magic: Clash of Heroes, Iron Brigade, Lara Croft and the Guardian of Light.

Nekaj sem jih pa ze imel preden so bile v tej akciji Defense Grid: The Awakening, A World of Keflings, Dungeon Defenders, Deadlight, Dust: An Elysian Tail.

Ampak se ne pritozujem. Vsako darilo je super.

P.S.: Na enak nacin se da na konzolo vezat DLCje vkolikor kdo kje dobi kaksnega. Jaz sem recimo dobil FM5LE v nagradni igri, in sem sedaj tudi to aktiviral. Kdo ve kdaj potece koda.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • vrhovni

MS je odprl Xbox Feedback spletno stran:

FeedbackHeader

It’s a place where Xbox fans from around the world can submit their ideas for Xbox – any idea – and have people vote on it. Because everything will happen on one site, we’ll be able to get a better idea of which ideas are truly the most important to Xbox fans. The best part: the ideas, comments, and votes will be tallied up and presented to the Xbox design, engineering, and operations teams on a very regular basis.

>http://youtu.be/wbAIwdgILdQ

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Julijska posodobitev bo prinesla:

Snap Mode for Achievements: An easier way to track and view your Achievements in the moment. With Achievement Snap, you can track your achievement progress in real time without ever leaving the game. You can also 'Get Help' on any Achievements you're struggling with. Xbox will scan the web for you and deliver relevant tips and strategy content right to your TV.

Double-tap to Snap: Double-tap the button on you controller to bring up Snap Center, where you can launch Achievements or any other snap-able app, without leaving your game.

Choice of Spoken Language: Xbox One users in New Zealand, Ireland and Austria can now enable voice control using the English or German voice models from other countries. If you're an expat in an English-speaking country, you, too, can choose any of the other English language models that fit you.

Future Digital Bundles and Compilation Discs: Xbox is doing some work now so that publishers will have options for digital bundle and disc compilation offerings in the future. There's the promise of "more flexible combinations of game titles and game content". Let's hope we see publisher and themed bundles similar to Steam sales and the Humble Bundle.

'Like' Game DVR clips: Adding the ability to 'Like' all your favourite Game DVR clips as well as activity feed items in SmartGlass.

Ni pa še točnega datuma izida za to posodobitev.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz sem si pa včeraj končno nabavil Xbone. Sedaj, ko so napovedali nove Haloje in Crackdown se tako ali tako nisem mogel upret.

Moram rečt, da mi je blazno všeč Kinect. Turn on/turn off deluje božansko, ker lahko lepo prižge in moj TV in moj AV receiver. To da lahko na računalniku izbereš youtube video in ga gledaš potem na TVju je tudi super. Trenutno se sicer zabavam s tema dvema igrama, ki sta pod "games with gold" in čakam, da moja forza pride (sem si nabavil preowned, ker sem cheap).

Vse skupaj sicer rabi še nekaj glancanja preden bo delovalo tako kot bi moralo. Ampak to ni nič nenavadnega.

Link to comment

Welcome :) Po forzi naroči špil Ryse, boš videl kaj je next gen grafika, sicer je gameplay podoben čez celoten špil vendar če si casual igralec in boš urco, dve na dan igral špil potem te nima kaj skrbet ker se ga neboš naveličal :)

Drugače pa že kar začni šparat za Forzo horizon 2 ker bo epic ! Druge dirkačine se lahko skrijejo, xbox one kontroler in njegovi impulse triggers so pa pika na i, temu jaz rečem next gen gameplay.

Si pa nabavil ravno pravi čas konzolo, zdaj preden prešpilaš vse te hude naslove bodo že druge ekskluzive prišle ki po videnem trgajo gate, sem imel namen nabavit ps4 v roku 1 leta od nakupa x1 pa ga nebom ker ima tako zanič ekskluzivne špile (meni osebno) da ga še povohal nebom dokler ne bodo izdali nekaj dobrih špilov (+ kontroler se lahko še vedno skrije, je pa prišel na nivo xbox 360).

V glavnem dodaj gamertag v temo da se dodamo in kaj zaigramo :)

Link to comment

Trenutno ne igram praktično nič online (nisem ravno online player) tako, da dodajati moj gamertag nima ravno smisla. V primeru, da bom pa kaj začel (verjetno pol ko pride kak Halo ali Crackdown) ga bom pa že vpisal not.

Welcome :) Po forzi naroči špil Ryse, boš videl kaj je next gen grafika, sicer je gameplay podoben čez celoten špil vendar če si casual igralec in boš urco, dve na dan igral špil potem te nima kaj skrbet ker se ga neboš naveličal :)

Ryse pa res ni ravno tip igre zame. Dejansko nisem ravno siguren kaj sploh je tip igre zame. Hehe. Načeloma prisegam na tele Xbox klasike kot so Forza, Halo in Crackdown. Čeprav tale Sunset Overdrive izgleda tudi kar promising.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.