Skoči na vsebino
CodeXploit

Xbox One Live Gold

Priporočeni prispevki

Igra Darksiders je backwards kompatibilna na XO. To pomeni, da če kupiš Darksiders igro za X360, potem jo lahko igraš tudi na XO. Ni potrebno da si lastiš X360 konzolo, saj je to ravno razlog za obstoj XO backwards kompatibilnosti (ena konzola za X360 in XO igre).

Za backwards kompatibilne igre NI potrebna Xbox live gold naročnina. Potrebna je le, če hočeš pri teh igrah koristiti tudi online igranje (enako kot na XO).

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Objavljeno (urejano)
pred 2 urami, SunCioX pravi:

Trenutno igram Ryse: Son of Rome in zanima me če lahko igram Darksiders na Xbox one preko live? Ali moram imeti Xbox 360 za to?

Darksiders 1 in 2 del sta bila ravno dodana na listo kompatibilnih iger tako da ne rabis Xbox 360 za to.

Ojoj. Nisem videl nove strani in tvojega odgovora matej1990. Damn.

uredil/a japanboy

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

To ja ampak zdaj ne morem dol potegnit igro Darksiders na xbox one, čeprav piše da je kao free na gold naročnini?

"You have no valid payment options on file."

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Na računu nimaš podane nobene plačilne opcije (PayPal ali kreditne). Za dolpoteg X360 iger je potrebno plačilno sredstvo, pa čeprav je igra Free.

Če imaš denar na računu dodan preko predplačniških kartic ni dovolj!

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Xbox nudi ta vikend in sicer že od včeraj do nedelje 21. maja za vse lastnike Xbox 360 in Xbox One konzol zastonj MP. 

Kdor želi ima ta vikend zastonj MP igranje četudi ni lastnik Gold računa.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Imam problem danes sem kupil preko press-start.com Xbox Live Gold 3 Month in ko hocem kodo vnesiti v xbox one mi napiše:

xbox one Something happened on our end. Try again later?

uredil/a SunCioX

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Trenutno imam PS4 US acc in nameravam kupiti tudi XBOX, tako sem pristal tukaj. Kar se kod za konzole in iger za PC tiče, jaz zadnji dve leti kupujem vse na g2a. Priznati moram, da sem z vsem zelo zadovoljen. Kode dobim instant na mail in to je to. V dveh letih sem le enkrat dobil napačno kodo in tudi to ni bil problem, ker so mi refundirali vse (problem je bil v regiji, na srečo ni bila moja napaka).

Če koga zanima so tu poceni kode (odvisno od dneva oz. količine ponudnikov), plačate pa lahko s katero koli kartico, paypal... https://www.g2a.com/r/xboxforu

Nakup kod za PS4, jih najdete tu: https://www.g2a.com/r/ps4foru

Pri nakupih bodite vedno pozorni na regijo!!!!

uredil/a Doomestic
  • ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Živijo, 

zanima me, če mi lahko kdo svetuje. Na Xbox live Gold imam račun (US), payment option sem izbral moj PayPal račun.

Naslov imam nekje v Oregonu, konzola je nastavljena na US region, pa mi še vedno ne dovoli plačevat preko accounta.

Kje bi bil lahko problem??

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Pomojem v paypalu. Ker tam mas naslov na SLO od kartice...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Preko kreditne kartice ti bo pa šlo. Le naslov vzemi iz USA (tako kot na Xbox računu).

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Bom poskusil, sicer sem kreditno tudi že imel vpisano, pa ravno tako ni delalo (VISA)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Sem dal na VISO, naslov iz Oregona, pa še vseeno ne dela.

Napiše da ni enaka regija, v smislu da imajo WINDOWSI drugo regijo.

Ne razumem, nimam Windowsov, nimam WIN telefona, account je narejen samo zaradi XBOX-a...

Ima kdo še  kakšno idejo kaj naj preverim??

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Try a different way to pay

The region for your payment method and your Windows region don't match. The simplest way to fix it is to use a payment method from your Windows region. Or, change your Windows region. Go to Settings > Time & language > Region & Language. Note: If you change your Windows region, your previous digital purchases may not work.

Tole mi napiše...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se

KSi KONZOLE SLOVENIJA

Konzole Slovenija je gotovo eden najstarejših, slovenskih spletnih portalov na sceni. Prebijamo se skozi evolucijo igričarske industrije že več kot desetletje. Ob tem kritično gledamo na dogajanje v industriji in pobiramo čeljusti ob (r)evoluciji igričarstva na sploh in se prepiramo z lastnim mladežem, ki nam izmika kontrolerje. =)

ŠEFI IN ŠEFiCE

Vodstvo vedno bolj modrih kozlov sestavlja mini šopek igričarjev, ki se lahko pohvalijo z zajetno bero igričarske kilometrine. Na naših sexi hrbtkih se je tekom let zlomilo vse, kar se zlomit da, največ pa zlatih palic. Preživeli smo praktično vse in ostali bomo nesmrtni! Prihajamo praktično iz cele Slovenije. Mugšot sledi...

OGLAŠEVANJE

Vsakršno oglaševanje brez soglasja vodstva je nadležno in diši po fukfehtarjenju. Ni zaželeno! V duhu dobrega in zdravega gospodarstva, kjer si vsak udeleženec zasluži kos kruha, polagamo na srce vsem nadebudnim, tudi tistim prekaljenim biznis mačkom, da nas pocukajo za rokav in se dogovorimo o sodelovanju. Po princupu; Bier für alle!

SODELOVANJE

Šihta na teh straneh dobil skoraj gotovo ne boš. A nikar ne obupuj, na koncu predora vedno gori luč! V kolikor pa te igričarstvo zanima, bi rad spisal kakšen dober review, zlasti v angleškem jeziku, pa mirno pocukaj za rokav vodstvo. Najmanj, kar garantiramo je špil v trajni lasti. Ni slabo!