Skoči na vsebino

Tom Clancy's The Division


Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Beta na PS4 je zamaknjena enkrat v začetek prihodnjega leta.

 

Navedek

Ubisoft has announced that The Division beta will not happen this month as was originally planned. The developer wrote a blog post explaining that testing will now take place in early 2016.

 

Alpha verzija bo na Xbox One na voljo od 9 do 12. decembra. Obsegala pa bo 23.2 GB.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

eno leto sem bil čist nahypan za to igro, no sej sem še zdaj ampak me vseeno skrbi.

1. Ubisoft...

2. glede na to da je ful lepo tut vreme v igri, me skrbijo framedropi

3. kolikor razumem, če si sam, imaš minimalne možnosti za kak uspeh v "dark zone". razen če bojo naredili da te poveže avtomatsko z tistimi igralci ki tut sami igrajo in bo pol to nek "deathmatch"

 

Glede na to da igra izide že čez dva meseca, še ni konkretnega gameplaya in informacij z developerjev, razen tistiega 9minutnega igranja v Dark Zone-u.

Vsi pišejo da je bil downgrade glede grafike ampak me to sploh najmanj ne skrbi, glavno da bo laufalo v nulo.

 

Dajte še vi napisat kako mnenje in pričakovanje glede igre!

Link to comment
  • vrhovni

 

Navedek

The trailer gives an overview on the setting, and on the agents, which are the characters that we’ll play in the game. We also get to take a glimpse on the agents’ base of operations and safe houses.

Some of the nifty tech gadget that will be at our disposal are also featured.

 

 

 

10573384652.png

Link to comment

hja, downgrade je bil glede na gameplay iz E3 2013...nevem kaj je z folkom da tolko piše o downgradu grafike. grafika bo lepa, važno da bo gameplay še lepši. rekli so da bo singleplayer ful ful dober, da se niso čist fokusirali na multi. čakam še kaki video da razložijo malo več v smislu zakaj it v dark zone, point igre, kaj se zgodi ko končaš zgodbo (lutaš po dark zonu, ali še kaj več ). nisem edini ki ne 100% razume zakaj se bo šlo tukaj v celoti.

Link to comment
  • vrhovni

Max. level cap in kaj se zgodi ko se doseže maksimum.

 

Navedek

Ubisoft’s new multiplayer online RPG shooter The Division has a maximum level cap of 30.

But once you hit that ceiling, certain sections of the game are reorganised to take into account your hard work and improved character.

“One of the cool things we do is that once you hit the max level – level 30 – suddenly the whole Dark Zone repopulates with all-new content and challenges suitable to that level,” Massive’s Magnus Jensen told VG247 in an extensive interview published today.

 

“And now the entire Dark Zone, instead of being segmented where you explore further and further north, the whole Dark Zone is repopulated completely for you to tackle openly again.”

 

“Obviously you can still find and craft much better gear and equipment,” said Jensen. “Your tools are things that will continue to improve as you find more loot. You avenues for improvement are not dead just because you hit the max level.”

 

V citatu je tudi povezava do intervjuja s cel kup podanih odgovorov. SP način naj bi imel 10 glavnih misij in še kup stranskih.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.