Skoči na vsebino

Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Priporočene objave

  • vrhovni

 

Tole s stun granatami je pa super stvarca. Da se bodo detonirale sekundo po vrženju le-te namesto 3. Se mi zdi da bodo zdaj veliko bolj na "tapeti" kot pa so bile prej. Sicer pa kar nekaj zanimivih popravkov. Tisto z opustitvijo rank igre in potem obstankom v ranked je pa super da so popravili. Sam sem obstal v bronze ranku kar en lep čas in stvar ni šla nikamor in se mi je zdelo da nekaj ne "klapa". Bom(o) pa najbrž na začetku "kanon futr" vsaj v ranked, ker se bodo slednji resetirali. :D

Headgear je pa fajna reč. Bo šlo porabit renown za tole pa za kak charm. :)

Urejano od japanboy
Dodan napovednik.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, matej1990 pravi:

Danes bodo za kratek čas serverji offline (online ne bo deloval), da pripravijo serverje za patch 3.0 in Dust Line DLC:

  • PS4: 15:00-16:00
  • XO: 16:00-17:00
  • PC: 17:00-18:00

 

Jaz sem pa mislil da bo to že urejeno. No ravno domov pridem takrat. :)) Pol pa navali narode.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Blackbeard je dober pomojem kvečjemu na začetku srečanja, kasneje pa izgubi svojo vrednost, saj če pride na boj od blizu in ima nasprotnik po možnosti še shotgun izgubi v večini primerov. Večkrat se mi je že zgodilo, da sem bil z Valkyrie proti njemu ali pa obratno in če sem bil v prvem scenariju sem ga vedno dobil, če pa ne pa izgubil. Tisti ščit je dober pri coverjih, ampak v end game pa izgubi vrednost. Je pa tale dodatek zelo dobrodošel, samo mislim, da bo al zamik med naslednjim, al pa bo zadnji dodatek izšel v začetku prihodnjega leta. Ker timeline, ki je bil objavljen pravi, da naj bi zadnji dodatek izšel še letos, pa vemo da je bil Dust Line izdan z zamikom 1 meseca.

 

Pa še 2 posnetka zaslona z novega patcha :)

 

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege_20160513175341.jpg

 

In prvič MVP z alternate headgerom ASH:D

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege_20160513182156.jpg

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Blackbeard je pa res velik "pain in the ass!". Vrjetno si že včeraj opazil, ko smo skupaj igrali, da nisem velik fan tega operaterja :D Na daleč mu enostavno ne moreš nič, še posebaj, če je skrit za kakšnim objektom in ima  ščit v uporabi. Očitno se bo treba navadit na to in začet uporabljat drugo taktiko pri njemu. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

Mene posebej moti, da zdaj ni več opcije vote to kick pred samim začetkom srečanja, šele ko se začne se le-ta pokaže. Torej imaš nekega saboterja, ki ga lahko kickaš šele ko se igra prične. Kje je tu logika? Pri ranked se mi pa ne zdi fer, če si kickan, meni se je to zgodilo danes, pa nisem nikogar ustrelil ali kaj podobnega, banan iz ranked za 10 minut. Halo? Res gre vkup kot jabolka in hruške. Upam samo, da popravijo hitrost premikanja po meniju, ker tisti prejšnji je bil veliko bolj tekoč. Zdaj je zadeva čisto zarjavela.

Glede kamer Valkyrie - niso imune na Thatcherjeve emp granate. Tko da ce mate problem ugotovit kje je je to ena resitev. Majo pa slednje zmanjsan doseg po novem.

Urejano od japanboy
Dodan komentar glede Thatcherja.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, matej1990 pravi:

Gadget cancellation si je potrebno ročno vklopiti v meniju:

gadget cancelation.png

 

Kje v meniju? 

Če prav zastopim se s tem featurom ogneš predolgemu nalaganju gadgeta oz. animacijam. Npr ko Thermit nalaga breach na ojacane stene in je le-ta ojacana z banditovim gadgetom. Se pravi lahko vmes kadarkoli s pritiskom na trikotnik avtomatsko in takoj odstranis gadget?

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Nastavitev se nahaja pod options>controls.

Ne, se ne ogneš animacijam, lahko pa jih prekineš med izvajanjem. Na primer si thermite in hočeš breachnit v ojačitev. Spregledaš elektriko na ograji in posledično nemočno gledaš kako te trese in ti jemlje health. Če si to vklopiš v meniju, pa lahko sredi animacije prekineš nameščanje in se izogneš tem težavam.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.