Skoči na vsebino

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands


Priporočene objave

  • vrhovni

To si samo fauš, ker manj najdeš od mene. :P

 

Ko bo beta bom komaj videl kakšno je stanje glede nakupa igre. Čeprav Division beta mi je bila kul, sama igra pa ne tako zelo oz. mi je hitro postala nezanimiva.

 

Če bo kaj za pobrati v kakšnih zakotnih kotičkih, bo večja možnost za nakup. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Najnovejša prikolica:

 

 

Zaprta beta se bo pričela 3. februarja. :hyper: Preload bete pa bo možen od 1. februarja naprej na vseh 3 platformah (PC, PS4 in Xbox One). Kdor bo izbran bo lahko povabil še 3 prijatelje v co-op. Seveda bo beto možno igrati tudi v enoigralskem načinu.

 

Navedek

The closed beta will introduce players to near-future Bolivia — the game’s setting — and allow them to explore Itacua, a flourishing and mountainous province. As Ghosts, players will have to work together to take down key members of the Santa Blanca drug cartel and dismantle the criminal organization. Similar to the full game, all the content in the closed beta — as mentioned above — will be playable with up to three friends via four player co-op or in single player. Players will have a variety of vehicles, tactical equipment, and weapons to utilize.

 

 

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.