Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

Hvala, ampak se lahko pohvalim, da ga že kar imam doma. :D Ajd dijo ker gromozanski monitor in tudi slika je fenomenalna. Da se ga da obračati v vse možne smeri brez kakršnegakoli napora je pa tudi super, še posebej v moji situaciji, kjer se bo to kar precej potrebovalo.

Zaenkrat mi samo ni jasno, zakaj na njegovi favorite resoluciji, 1920x1200, na levi in desni strani ostane še recimo cm brez slike .. pa nikjer nobenih gumbkov za razširjanje slike, samo za premikanje. :headscratch:

Točno zaradi tega bom jaz raje vzel BenQ G2400W, ki naj bi bil po testih identičen le da podpira 1:1 pixel mapping ;)

Mojster.png
Link to comment
  • vrhovni

Hm, ne vem, jaz imam povezano preko VGA, pa nimam filinga, da bi karkoli raztegoval, je pa res, da nisem noben expert in se nisem poglabljal v to. Vem samo, da se še po skoraj dveh mesecih vsake toliko kar malo zastrmim v monitor in občudujem, kako (vsaj za moje pojme) fenomenalno sliko ima. :)

Je pa za gaming potrebe povsem nepreizkušen monitor z moje strani, tako da moje komentarje jemlji striktno v navezi s kompom.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

lahko kupiš kak dodatn kabel, ali pa, če si gorenc kot jaz, vzameš en zelo oster nož in "ta siv" kabel od xboxa, edini, ki je bil priložen za povezat xbox in tv. primi kabel pri vtiču za konzolo, vzemi nož in razdri plastični ovoj okoli priključka (stvar je samo zlepljena skupaj), uda se kar hitro. videl boš, da je kak centimeter plastike na tistem ovoju tam za čisto brezveze (no, v bistvu je tam zato, da ne moreš priklopit hdmi in unega kabla naekrat noter in naj bi kao kupil novega).

to je to, ne izgleda ravno najlepše, a prihrani 50 evrov:)

I want to ride my bicycle...

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

no,

to je zajeban v tej temi jiskat kere televizije pa kere monitorje pa zakaj ne pa ja pa kok ...

Če ma kdo kakšno idejo kako bi to organiziral, naj napiše ane k to je brezveze, k vsak na novo po svoje sprašuje

kot jaz sedaj,

Ker je najboljši TV LCD/Plazma za X360 tam okol 50" pa 1000€ ?; pa da se dobr vid SIOL TV gor :D

Pa ker monitor bi bil cool, 22" za X360 pa za PC use, bl cenej verzija

tnx

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ker je najboljši TV LCD/Plazma za X360 tam okol 50" pa 1000€ ?; pa da se dobr vid SIOL TV gor :D

Kako razdaljo pa maš do TVja? pr 1000€ se 42" ZAČNEJO, ne pa 50"...

Razdaljo mam do tam okol do 4m,

sm pa gledu LG plazma TV 50" 50PG6000

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Jst glih zdej nabavlam nov tv. LCD ma že native napake tko da po večini odpadejo, razn ta novi samsungi pa sony so super ampak tud pricy. Trenutni favorit je definitivno Panasonic 42" PZ80P full HD plazma, je pa 1080€, kar je trenutno unbeatable glede na kvaliteto slike, ki je primerljiva z vzornikom Kuro. LCD je pa baje od samsunga en hud, sony je pa tud ta novga 200hz vn vrgu. Ampak tko k sm reku, lcd-ji so men zgrešeni napravm današnjim plazmam, ki nimajo tazga graining efekta, ghostinga, input laga...Slika in barve so neprimerno boljše na plazmi za svoj denar. Novi zanimivi lcdji so pa 50% dražji, ampak imajo še vedno iste težave. Lahko pa da se je trg v pol leta kej spremenil, naj kdo pove, če se je mal bl pozanimu, jst gledam na www.hdtvtest.co.uk. Cene pa na www.mediamarket.si.

lundenberg.png
Link to comment

Nove plazme načeloma nimajo input laga. Sej piše

Test: http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasoni ... 514109.htm

Pa samsungov 656 model je tud izredno dober, tud sony sam je overpriced. Samo za 1080€ kot je v mediamarket.si ta vrhunska full hd 100hz plazma, mislm da izredno težko dobiš tako dober deal. Edina fora je baje screen burn, ampak samo če bi pustu recimo takoj k dobiš plazmo cel dan pržgan statičen zaslon, če špilaš pa ugasnš si u bistvu zmagu. Prvih 100 ur je treba baje tko mal u izy, pol pa lahko lagano.

Zanč sm jo vidu v technomarket pa lahko rečm da je slika za dol past. Top 3 slike na celmu oddelku pa majo tud za 5000€ tvje.

lundenberg.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Zadeva je sledeča, pač nečaka bomo za božička razveselili z dobrotami in sicer z računalnikom, xboxom360 in LCD monitorjem.

Zdej moja naloga je da mu kupim monitor na katerega bo imel priklopljen xbox360 in računalnik, ker bi rad itak čimceneje skoz prišel me zanima kakšen monitor, bi bil najbol optimalen nakup.

- Z hdmi vhodom in zvočniki ali navaden +30€ za kabel

Skratka rad bi čim ceneje skoz prišel monitor pa naj bi bil tam cca 22" ali več tam do 24" in se bo uporabljal tako za PC kot za xbox360.

P.S. Pa ne pisat, da bi bili radi na nečakovem mestu, ker ne poznate ozadja.

Link to comment

Evo dubu Panasonic 46" PZ85 full hd model. Slika je tako ostra da bi lahko nože brusil gor. Nobene zrnavosti, ghostinga...čista poezija, sem izredno zadovoljen in prijetno presenečen. Špili izgledajo fenomenalno. Zdej mam dva okna v sobi :beer: (TV je večji :lol: ).

U glavnm, v techno market za 1500€ v akciji, ampak priporočam pz80 v mediamarket.si za 1000€!!!!!!! Best buy ever, če kupujete vrhunski tv set.

Še eno dejstvo o lcd : Primeren za statične slike (od tukaj primarno monitor uporaba), dinamične slike mu delajo probleme, medtem ko plazma tega nima v opazni meri.

lundenberg.png
Link to comment
Zadeva je sledeča, pač nečaka bomo za božička razveselili z dobrotami in sicer z računalnikom, xboxom360 in LCD monitorjem.

Zdej moja naloga je da mu kupim monitor na katerega bo imel priklopljen xbox360 in računalnik, ker bi rad itak čimceneje skoz prišel me zanima kakšen monitor, bi bil najbol optimalen nakup.

- Z hdmi vhodom in zvočniki ali navaden +30€ za kabel

Skratka rad bi čim ceneje skoz prišel monitor pa naj bi bil tam cca 22" ali več tam do 24" in se bo uporabljal tako za PC kot za xbox360.

P.S. Pa ne pisat, da bi bili radi na nečakovem mestu, ker ne poznate ozadja.

HDMI kabel dobiš za 9€.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.