Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

Sej če veš kok ma referenčni monitor laga je vse kul. Komot meriš lag.

Un TV od mefistota naj bi mel almost-lagless input na HDMI2, kadar je resolucija 1080p. Tako pravi mefisto.

Hja, ampak lag ni čisto konsistentna zadeva. Moje meritve na TVjih, ki so itak lagali, so znale varirati tudi za 20-30 milisekund. Edino res sigurno po moji izkušnji je testiranje vzporedno s CRT zaslonom.

Link to comment

Hey! Imam par cisto noobskih vprašanj (nisem prebiral niti polovico teme tako da se opravičujem če se kakšno vprašanje ponovi)

1. Imam okoli 2 leti star lcd monitor na računalniku zanima me katere kable morm dokupit da bi vanj lahko vklopil 360-ko.

2. Je potrebno menjati-preklapljati kable npr ko hočem uporabljati monitor za računalnik ali pa 360.

Upam da vas nisem preveč šokiral s temi vprašanji xD.

Že v naprej pa hvala za pomoč!

demongame.jpg
Link to comment

Po pravici povedano nimam pojma kakšen je monitor vem samo da je LG-firma kable ti ne znam razložit kakšne ma ...mogoče ti tale screen shot pove kaj o ekranu čene mi pa povej lahko tudi kablovje slikam XD me je grozno sram ker nimam pojma vendar sem vam pa zelo hvaležen za vsakršno pomoč ker je moj TV grozen :)

united.jpg

demongame.jpg
Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Nekaj sem si ogledoval kabel, ki sem ga dobil zraven monitorja...

To je kabel, priklopljen na monitor (na desni):

img0405.jpg

in drugi konec kabla:

picture-103.jpg

Sedaj pa me zanima, če bi lahko s tem kablom priklopil xbox na monitor, namesto z VGA cablom?

P.S. Je nujno met oni kabel za zvočnike ali se glas sliši tudi preko priloženih slušalk?

Hvala za odgovore

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Nekaj sem si ogledoval kabel, ki sem ga dobil zraven monitorja...

To je kabel, priklopljen na monitor (na desni):

img0405.jpg

in drugi konec kabla:

picture-103.jpg

Sedaj pa me zanima, če bi lahko s tem kablom priklopil xbox na monitor, namesto z VGA cablom?

P.S. Je nujno met oni kabel za zvočnike ali se glas sliši tudi preko priloženih slušalk?

Hvala za odgovore

Lp

če te prav zastopim je kabel katerega bi rad uporabil za xboxa na eni strani moder (vga) na drugi bel (DVI)? Če je to tako potem samo zamenjaj kabel z navadnim (VGA) na obeh straneh. Včasih pri monitorjih dobiš zdraven ta čuden kabel da ti ni treba uporabljat unge adapterja iz DVI na VGA. Kabel bi mogu brez težav dobit v kaki računalniški trgovini.

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

js mam tko urejeno: 360ko imam priklopljen na računalnišški monitor ki ima samo dvi in vga vhode. kupil sem adapter hdmi(m)/dvi(ž) ki sem ga dal v hdmi vtič od xboxa, in z dvi-jem priklopu na eni strani monitor na drugi pa v adapterček. no zdej me pa zvok zeza. tisto plastiko od priloženega kabla (ki ga dobiš od nakupu xboxa-scart(TV ali HDTV)) sem dal dol tako da imam lahko hdmi in scart kabla oboje naenkrat v xboxu. v ponedeljek pa skočim v comshop še po tole (KLIK), tako da bom imel še zvok.

upam da ni prezapleteno.

ugl. se vidimo na LIVE-U!

salee15.jpg
Link to comment
Uno boš dal pa kam, v zvočno od PCja? Če maš rad izjemno slabo vzorčen mono zvok kar. Sam če narediš to, si malo blesav.

v input od zvočne od pcja alpa direkt v zvočnike. zkaj bi pa bla slaba kvaliteta? s tem nism nič seznanjen. če je res slaba kvaliteta bi blo lepo od tebe da mi poveš kakšno boljšo varianto za zvok. :o

salee15.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.