Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kaki pogovori...to so pravi boji!! :rock: :bowdown: Pogrešam edino kako temo, kjer je Wii noter... :beer: , da še Wii-jevci pokažemo kaj zmore naš srček! :car:

ne boji .... to je mesarsko klanje ...

lahko dodamo še Wii zraven , če se strinjate seveda in preimenujem temo v PS3 vs Xbox360 vs Wii

pol bo še zanimivo :bringiton:

no pa za probo kak bo odziv :cough:

sam itak Wii suxa :fiufiu:

Xbox

Link to comment

Ja. Neki PS3jev se pregreva, moj se ne. 3% je takih "defektnih" PS3jev kar je skoraj nic, glede na to, da je pri 360 kar 35% ali nekaj takega ...

shoelace prvo je treba igro kupit. Ne mors zdj sodit po nekih recenzijah. Vsaj jaz ne. Se posebej pa za ps3 ne, ker so same neke anti-ps3 strani ala gamespot ign ...

Link to comment
Drugiga razloga kot, da je to anti-sony pejđ ne mors rect, kero cenijo spodobno igro z takimi ocenami da bv ...

Ja DjRider, ker so ti trije špili bedni oz. povprečni so/smo pa vsi PS3 haterji. Pa MGS4 smrdi, ker ga ne bo na X360. Aja pa Killzone 2 bo zanič, itak ima pa Elite 120GB diska, zato bo PS3 totalno spušu. Pa na 360ki bo COD4 mel podporo keybordu na PS3 pa ne yeeey owned. PS3 je pa tud slabe kvalitete, ker jih crkne 3% in to pomen, da Sony ziher izrablja Vietnamske otroke in sestavlja konzole iz njihovih kosti in odpadnih materialov.

Yeey

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

sony je s ps3 zgrešil osnovo. preveč se usmerjajo v multimedijo, namesto da bi se čimbolj osredotočili na igre. 360 v tem trenutki poje ps3 za obrok pred malco.

pa ne s takimi da je ps3 še mlad. Xbox 360 je tut bil in je mel zelo kvalitetno lansiranje za razliko od ps3.

za tiste ko majo ps3 bi mogli razvijalci naredit eno ultimate igro, ki bi se imenovala The waiting game, s pomočjo katere bi se lastniki ps3-jev zabavali dokler ne bodo dobili pravih iger vrednih nakupa, če se bo to sploh zgodilo.

v kratkem ps3=novi dreacast

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

In zakaj bi bil Ps3 novi dreamcast?

Danes me je predvsem presenetila novica od Vavleta, da naj bi HL: EP2 porabil okol 95% njegove moci ...

Sicer se mi zdi neverjetno, sam so se pojavljale novice, da porablja GEOW 90% njegove moci ...

Sicer pa verjetno se bomo vsi strinjali s temle -> tale "vojna" je dobra sam zato, da dobimo dobre spile :D

Link to comment

IGN je edn izmed anti-sony pejđov. Poglejte si recenzijo za GRAW 2. OMG !!!

360

9.0 Presentation

9.0 Graphics

9.0 Sound

8.5 Gameplay

9.5 Lasting Appeal

______

9.1

ps3

8.0 Presentation

8.5 Graphics

8.0 Sound

8.0 Gameplay

7.5 Lasting Appeal

______

8.3

OMG ena in ista igra z skor CIST ENAKO GRAFICNO platjo in oni jo ocenijo z 8.5 na ps3ju ... ma dj ... bullshit ...

Link to comment
IGN je edn izmed anti-sony pejđov. Poglejte si recenzijo za GRAW 2. OMG !!!

360

9.0 Presentation

9.0 Graphics

9.0 Sound

8.5 Gameplay

9.5 Lasting Appeal

______

9.1

ps3

8.0 Presentation

8.5 Graphics

8.0 Sound

8.0 Gameplay

7.5 Lasting Appeal

______

8.3

OMG ena in ista igra z skor CIST ENAKO GRAFICNO platjo in oni jo ocenijo z 8.5 na ps3ju ... ma dj ... bullshit ...

Človek teb res ni pomoči. Če ne veš, je GRAW2 za 360ko prišel že marca, očitn pa PS3 verzija po pol leta nima nobenih izboljšav tko da za isti špil je 8.3 povsem vredu ocena.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Xbox 360, PS3........ my ass. A ste vsi tu take grafične svinje, ko date samo na grafiko in ocene. Boli te *****, če ma slabšo oceno, važno da je tebi všeč, da ma dobro igralnost ter, da se zabavaš ob njej. Jaz mam Wiija, že kake 4 mesece, pa še vedno ruknem Wiisports, ko le mam cajt. Sicer ima obupno grafiko (proti ps3 pa three-60-ju), ma pa srce in igralnost. Pa kaj zato, če ma MSC oceno samo 7,5 na GS (verjetno zato, ker je predelava), men je še vedno všeč. Takisto mario party 8, ki ma oceno za vas "poraznih" 6,5.

Link to comment
IGN je edn izmed anti-sony pejđov. Poglejte si recenzijo za GRAW 2. OMG !!! OMG ena in ista igra z skor CIST ENAKO GRAFICNO platjo in oni jo ocenijo z 8.5 na ps3ju ... ma dj ... bullshit ...

Ti si res smotan. Prvič gre za dejstvo, ki ga je povedal že Shoelace. Drugič, opisovalca sta različna. Tretjič, ker imajo več opisovalcev, se včasih pojavi celo več opisov istih špilov na isti platformi. In tako imajo na spletni stran pač npr. dva opisa za lastgen Double Agent - enega z 9.0, drugega s 6.5.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Spili za ps3 ze prhajajo za warhawk govorijo usi da je cool uvedba motion senz. za upravljanje aviona je baje cool tko da bomo vidl.

Glede miske in tipkovnice pri UT3 lahko bos igral z gamepadam ali pa z misko kokr kermu sede baje da bos redemer lahko opravlal z motion senzorjam na sixaxis-u.

Najbolj smesn mi je pa to da ko da ign enmu ps3 spilu oceno 7 usi v en glas ta spil bo pogoru se usi strinjajo ko pa dobi en smrdljiv warhawk 9 pa usi WTF spil je u kurcu kaj je zdaj to.

Link to comment

v kratkem ps3=novi dreacast

Kaj pa to pomeni? Dreamcast je bil zakon, dokler se ni Sega umaknila iz konzolne bitke. Jaz sem nanj (kot ponosni N64 owner ;) ) gledal zviška, češ, konzola z dobro grafiko in zanič špili, ampak sem se motil. Dejansko je sekal.

Se mi pa zdi hecno, da se prepirate okoli IGN ocen. Sej majo velik vpliv, to gotovo, a vsak, ki da kaj na kakovostne kritike, bi se moral ognit tej strani v velikem loku oz. jo vzeti s (trejto) rezevo.

Link to comment

dosti 3rd party izdelkov

3rd party izdelkov? :headscratch:

A to misliš razne dodatke v stilu joypadov, volanov, ipd. od raznih neodvisnih proizvajalcev? :)

Tako je.

Pa ne me oznact za fanboya, ker povem karkoli pozitivnega o PS3, ker septembra grem po xbox360.

Govorim samo o tem, da je PS3 resnicno dobr spisek tehnologije in bi blo jebeno zalostno, da bi konzola propadla...

DejchSLO.png
Link to comment
Na zalost me kockasta 3d grafika ne privlaci kaj prevec in tudi igre niso mojega tipa ... :no_no:

Še en dokaz, da so PS3 fanboyi graphic whores in jih gameplay ne zanima preveč. Prav zato so verjetno tudi začudeni kako lahko Lair dobi tako "slabo" oceno čeprav ima neverjetno grafiko.

Wii je čisto v redu, priznam pa, da sem do sedaj igral le Wii Sports, tako, da se mi ne zdi uber konzola. Mogoče če bi probal kaj drugih špilov, bi si tudi Wii verjetno nabavu.

Link to comment

hehe jaz sem si najprej kupu 360tko pol sem pa pri frendu na morju sprobu wii pa sem si hotu kupit še wii sam khm tastari khm,....

Wii res nima grafike sam je pa dobra inovacija vsaj men igre so pa tut zabavne, čeprov jz sm sprobu samo wii sports pa mario striker chalenge

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.