Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Nikjer ne najdem, da bi pisalo PAL verzijo...verjetno je ne?

Poštnina je free za SLO (edit: zaj sem opazil, da ko gres v checkout ti napiše)... Koliko časa recimo bi čakal? Vsaj okvirno?

Hvala za pomoč.

V UKju je vse PAL, ja.

Čakaš lahko od par dni do par tednov ;)

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Eno vprašanje .Ker sem šele letos kupil XBOX slim 250gb in Full-MS POINTS-ov, ali JIH moram porabiti do konca leta??? Ali jih lahko prenesem v novo leto oz. jih ne porabim in jih imam dokler želim...

Vem ,da je smešno vprašanje sam jih mam še kar nekaj in nočem ,da mi morebiti zapadejo!!

Ne zginejo nikol (razn če microsoft propade (alpa jih porabiš)).

Also: zavvi nima več free shipping v Slovenjijo :(

We don't stop playing because we get old, we get old because we stop playing.

XenoLair

XenoLair

Link to comment
Ne zginejo nikol (razn če microsoft propade (alpa jih porabiš)).

Also: zavvi nima več free shipping v Slovenjijo :(

Ali pa ti kdo ukrade account in ti porabi pike, ko se je pred kratkim zgodilo enemu našemu članu.

Zavvi in TheHut že kar nekaj časa nimata več zastonj poštnine izven UKja. :thumbsdown::(

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Malo je smešno govorit o tem, kako je par evrov preveč za pošiljanje paketa iz drugega konca Evrope. Zdi se mi, da ljudje pozabljajo, koliko truda gre v eno tako stvar. Nisem ravno ekspert za logistiko, ampak zadeva bi naj šla približno takole:

  • pri neki trgovini naročiš špil, oni to zapakirajo in oddajo na najbližjo pošto oziroma kdorkoli jim opravlja te storitve
  • iz lokalne pošte gre paket v regionalni zbirni center
  • iz zbirnega centra ga najbrž pošljejo na poštni letališki terminal, od koder gre potem z letalom na Brnik
  • iz Brnika spet v glavno poštno skladišče, kjer ga presortirajo za pravo regijo
  • ko je enkrat v regijskem skladišču ga je treba spet poslat na ustrezno lokalno pošto, da ga lahko poštar dostavi vam na dom

Nekako tako si jaz predstavljam potovanje enega takega paketa, zato pa se mi tistih par evrov ne zdi ravno konec sveta.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ker je debata ravno o zavvi poštnini

tukaj: http://www.zavvi.com/delivery.info imate kodo za naročila čez 35f :)

In ja, 3€, tudi 5€ če bi bila pošnina iz tujine bi bila bolj razumljiva kot naša poštnina. Kjer te na pošti orubijo za 3€ ko pošiljaš, prejemnik pa na koncu plača zraven vsaj še € na svoji pošti zaradi kao dodatnih stroškov. Slovenci bi morali našo pošto malo po prstih. :)

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.