Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Mislim pa niste normalni no!

Kregate se kater cegu je boljši od drugega. Po pravici bom povedal nobena o dteh dveh konzol ni dobra. In to zaradi IGER! Igre so za zabavo in odklop od resnosti ne pa, da obstaja 1000000 različnih načinov kako katerega razbiti, zaklati, ubiti,.... Preveč je streljčain in tega na obeh, ostale igre so bolj tako tako narejene. Obstaja sicer kaka svetla izjema - forza motosport (PS3 strani ne poznam in ne bom komentiral). Ampak nintendo jih žaga iz ene in iz druge strani z - SUPER MARIOM :crazy: . In veste kaj poščijem se na cod, gears of something, resistance,.... To preprosto ni tako zabavno. Forza je super - priznam ampak nisem je igral toliko časa kot mario kart na DSju. Ko bodo prišle igre, ki si zaslužijo to ime bomo pa videli. Hkrati pa mi gre na živce to prekleto glupanje - konzolo kupim zaradi ene igre. ja mislim kupi konzolo in potem glej aha ta igra mi je pa všeč, pa jo bom kupil. Ne pa ta igra mi je všeč sedaj bom pa kupil to konzolo. Zaradi ene igre ne boste crknili!!!!

Halo in to sem napisal jaz kot sovražnik sonyja iz dna duše :crazy::headscratch: .

Mislim sploh ne vem zakaj sem tako hudičevo razkurjen!

Link to comment

cist prav mas glede tistih stavkov:"Konzolo si bom kupil samo zaradi (igra)".

Mislim kr neki, da bi sel zaradi ene igre tok denarja zapravit?? :disbelief: :a_a:

Glede teh 1000 nacinov kako katerega ubiti.... no ali pri Super Mariu nikogar ne ubijes? Pa naj bo to zelvica al karkoli.

Res se spominjam tistih casov, ko sem super Maria nazigal iz dneva v dan in je moja nr. 1 igra, ampak ti casi so za nekatere pac mimo (se vkljucujem).

Me te igre enostavno ne privlacijo vec. Je pac stvar okusa....

Link to comment

rolihandre spet malo meša pojme... :)

To kar si ti napisal so tvoje osebne preference. Enim je bolj všeč Nintendo z Mariem, drugim Sony z MGS (samo za primer).

Igra je lahko biser ne glede na tematiko... Je pa res, da je na Nintendovih konzolah vedno bilo manj šodra, kakor pri konkurenci. Fora je pač v tem, da je Sony skomercializiral ta posel in osebno se mi to zdi super... :beer:

lp,

k_k

Link to comment

Pozabu je povedat, da se tudi ti lako malo poigraš z uno banano, katero si omenjal zaradi žaljenja. Če mene uprašaš tvoj sarkazem prekosi vsako žalno besedo tipa DJrider itd.

bravo postajaš zelo priljubljen :roll:

Zanimiva reakcija posta dveh stavkov. Argumentiral sem občutkom, ki sem jih dobil ob branju tvojih postov. Če bom bananasplit zaradi tega fasu pa naj bo.

L.P. Vsem, Malo se mi toži po WH-KSI klanu.

Tebi pubec pa kaj naj rečem? Tale moč benanja ti je malo stopila v glavo.

Link to comment

Jaz sem mislil na to, da ljudje hočejo vedno boljšo grafiko in vse, in hočejo, ko koga "koljejo" "špirca" vse naokrog, potem pa jih moti, če je kri zelena... Pozablja se na bolj zabavne igre in ne nasilna in skomercializirana sranja. Priznam nasilna igra je tudi lahko zabavna vendar kolikor sem jih jaz igral - ni. In vse kar hočem povedati je : Oba sistema imata igre, ki ponavadi niso zabavne ampak samo lepe in DRAGE, seveda so vse igre vsaj malo zabavne ampak naj mi nekdo pove kje je štos, da eno pošastko ubiješ na stotih različnih krajih stokrat. Večina igre nima več prave zgodbe.

Link to comment

D.Tidus lag iz PESa na ps3 bo odstranjen v kratkem. Je pa edini spil, ki laga ... Na Live nimas nekih dedicadet serverjov ampak p2p serverje al ka ze mate in potem zarad tega zacne lagat ...

Ne vem kolk je kermu ze lagal sam vem, da men se v 3 mescih se niti 1x ni zalagal na PSNju ...

Vglavnem zabijte si v glavo, da je Live star 5 let in ma 7 miljonov uporabnikov, PSN pa komi slabo leto oz. se to ne.

In zakaj bi owno 2 konzole ce lahk mam povprecn PC in ps3? Itaq bombasticni spili za 360 pridejo na pc ... prej ali slej ...

IN GTA? Neki se je govorilo, da bo PS3 verzija dobila neke epizode sam ne vem kolk resnice je v tem. Sam ka pa sploh vemo o teh epizodah? Zgodba bo enaka na 360 in PS3 in kaj bo v tistih epizodah je tko ko bi macka v zaklu kupoval. Lahk so 2 dodatne misije, 2 avta in 1 obleka ... pol pa bot srecn ^^

Link to comment

IN GTA? Neki se je govorilo, da bo PS3 verzija dobila neke epizode sam ne vem kolk resnice je v tem. Zgodba bo enaka na 360 in PS3 in kaj bo v tistih epizodah je tko ko bi macka v zaklu kupoval. Lahk so 2 dodatne misije, 2 avta in 1 obleka ... pol pa bot srecn ^^

ne govorilo se je da bo X360 dobil kao exkluzivne epizode za GTA , katere itak tudi bodo za PS3 kasneje !

Večina iger je itak na obeh platformah X360 in PS3 razen redki špil.

Kot zgleda bo vedno manj exkluziv za določeni konzoli kar je tudi prav

Škoda edino da ni možno igranje med X360 in PS3 to bi blo noro

X360 vs PS3 v CoD4 :thumbup:

Xbox

Link to comment
Še zadnji odstavek, če pogledamo so vsakemu vseč svoji špili. Mnogi vztrajate pri Mafiji in nevem čemu drugemu še, meni je pa enostavno najbolsi Beyond Good and Evil. Zakaj ? pač stvar okusa =)

Sva že dva Beyond Good And Evil je men tud najboljša možn :)

Ni mi ravno najboljša igra, je pa ziher na moji top 20 lestvici najboljsih... :beer:

lp,

k_k

Link to comment

No, da preveč ne zabluzim vaše ultrahardkor debate stoletja, samo na hitro.

Mislim kr neki, da bi sel zaradi ene igre tok denarja zapravit?? :disbelief: :a_a:

Jaz sem kupil PS3 zaradi Ninja Gaiden Sigme. Jaz si bom kupil Xbox 360 zaradi Ninja Gaiden 2.

Za ves ostali fensi next-gen bullshit me prav malo briga. Razni Resistance, Warhawk, Gears of War, Halo 3, ali pa Crysis,... Če se hočem prvoosebno klati, zakurblam npr. Painkiller na PCju, ki je (meni osebno, da ne bo pomote) itak stokrat boljši od vseh naštetih (za single player, za multiplayer pa je itak taprvi Unreal Tournament najboljši).

GT 5, Forza 2, bah, meni se še v resnici ne da avta voziti, kaj šele neke simulacije. Če hočem dirkat, zakurblam nadlegendarni CTR (Crash Team Racing) za PS1.

Samo tole sem hotel povedati, da dejansko obstajamo ljudje, ki si kupujemo konzole zaradi ene igre. Ko si enkrat malo starejši, ti nakup konzole pač ni več neki hudi strošek. Sploh, če primerjaš, koliko stane kakšen normalen avto, ali pa nakup stanovanja/gradnja hiše. Poleg tega imaš precej manj prostega časa in ti posledično ta postane bolj pomemben kot denar (če imaš neustavljivo potrebo po določeni stvari, v našem primeru igranju določene igre, si pač nabaviš vse potrebno, da boš lahko to potrebo zadovoljil). Sicer je pa itak igranje lepih igric zelo poceni hobi oziroma način preživljanja prostega časa.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ko si enkrat malo starejši, ti nakup konzole pač ni več neki hudi strošek. Sploh, če primerjaš, koliko stane kakšen normalen avto, ali pa nakup stanovanja/gradnja hiše. Poleg tega imaš precej manj prostega časa in ti posledično ta postane bolj pomemben kot denar (če imaš neustavljivo potrebo po določeni stvari, v našem primeru igranju določene igre, si pač nabaviš vse potrebno, da boš lahko to potrebo zadovoljil). Sicer je pa itak igranje lepih igric zelo poceni hobi oziroma način preživljanja prostega časa.

lepo povedano :car:

sam problem je to da še večina tu na KSi ne razume, saj je večina tle starih pod 20 let :disbelief:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.