Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

A ni bil še en pa Travar, samo sta dokaj hitro šla, zdaj, če bi nas bilo več bi zadeva dobro laufala, zdaj se da baje tudi pogovarjat al neki, že dolgo nisem bil... tako, da kar se tiče druženja je tudi PS3 kul ampak mora bit interes za to... na USA Home imam verjetno še zmeraj aktiven KSi klub :D, ampak kdo to rabi če imamo stran, pa skype, pa messenger itd...

BessieSABU.png

Link to comment

Pa sej oba veva da je Home dobra idea ki direkt spada

na x360 ker na ps3ju niso sposobni...

Home bi bla lahko dobra varjanta na xboxu...na ps3 je pa Fail

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Lej za nas smotane slovencelje ja, ampak, če pogledaš tujce jim pa dogaja na polno, čeprav je po moje VR druženje mal mimo, vsake toliko je pa mogoče zabavno, recimo lani je bilo kul spremljati E3, potem so kakšni posebni dogodki kot zdaj ko je/bo killzone 3 itd... da bi pa vsak dan visel tam, to pa ne.

BessieSABU.png

Link to comment

khm... pol jih je na PC-ju, in kar ostane in ni Halo ali Gow je v glavnem sranje, jaz bi rekel morda Alan Awake, Forza, Fable, Viva Piñata, Ace Combat 6: Fires of Liberation potem mi pa počasi zmanjka, da bi bilo vredno nakupa in igranja. Drugače je pa zagotovo še Metro, Mass Effect, Prey, Supreme Commander 2, pa še katera druga. Iger je dovolj, ampak, redke so res prave exkluzive kot na PS3, tako, da če imaš samo X ti iger zagotovo ne manjka, problem je, če želiš igrati kaj malo bolj drugačnega.

BessieSABU.png

Link to comment

3 ekskluzive na levi tri na desni in en kup multiplatformov ki deluje bolše na xboxu.

Also. ja ful so se zabavali američani med tem ko so si textali v homu...wtf

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Toraj si glih kar dokazal da si troll brez konkretnega mnenja...

...jst sm rajš fanboy :)

Ne vem sicer kako sem ravnokar karkoli dokazal, samo verjetno si spet narobe interpretiral... Tako kot vedno...

Ti se greš igrico trollanja. Jaz se grem igrico odgovarjanja trollu...

Sej, počasi se mi ne bo več dalo in bom pač samo še ignoriral komentarje ala tlinajstletniki in mittko...

lp,

k_k

Link to comment
khm... pol jih je na PC-ju, in kar ostane in ni Halo ali Gow je v glavnem sranje, jaz bi rekel morda Alan Awake, Forza, Fable, Viva Piñata, Ace Combat 6: Fires of Liberation potem mi pa počasi zmanjka, da bi bilo vredno nakupa in igranja. Drugače je pa zagotovo še Metro, Mass Effect, Prey, Supreme Commander 2, pa še katera druga. Iger je dovolj, ampak, redke so res prave exkluzive kot na PS3, tako, da če imaš samo X ti iger zagotovo ne manjka, problem je, če želiš igrati kaj malo bolj drugačnega.

Dodal bi še Crackdown, Dead Rising in Saints Row. Hecno, vse tri so izšle davno, davno nazaj :)

Link to comment
3 ekskluzive na levi tri na desni in en kup multiplatformov ki deluje bolše na xboxu.

Also. ja ful so se zabavali američani med tem ko so si textali v homu...wtf

Določeni multipatformi res delujejo bolje ali pa recmo večino dobrih deluje bolje, ampak spet ne bistveno bolje tako, da sama izkušnja ni slabša in glede exluziv si na X-u bistveno bolj prikrajšan, kot, če imaš PS3.

Kar se tiče komunikacije se je to spet popravilo, na začetku, si se lahko čisto z vsakim pogovarjal kar so izkoriščali razni bedaki, sprijenci in kar je še podobne zalege, potem so to čisto ukinili in počasi dajali omejeno nazaj. No zdaj izgleda kar ok.

V1.40 now allows users to switch between text chat and voice chat in the chat log. Voice chat, with the use of a headset, is available within personal spaces and clubs or by making a 'Phone call' to a specific user. As of v1.40, users can now privately voice chat with groups of up to 8 users on their own voice chat channel.

BessieSABU.png

Link to comment

Faaaaaak ''ahahaha'' deček ki uradno naznanja in podobna jajca.Ki se

smeje folku u vsakemu drugemu postu in ne zna razložit niti osnovnih

konceptov se nima za trolla.Kekit ti si celi temi dal priokus trollanja.

Jst še vedu nisem kaj pomeni troll.

Ti si samo troll.In samo trollaš.

Ali po tvoje rečeno : Ne delaj mongoloida iz sebe.In glej ki ti nisem reku da si

mongoloid.Isto kod ti meni ne da sem idiot.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

ni ekskluziva in na pcju bistveno bolje izpade, je pa brez dvoma dobra igra! Drugace pa ne jemat vsega prevec zares. To je tako kot pogovor v baru ob pivu. Vsak ma mal prav absolutno pa najbolj jaz :)

je pa fino da lhako post oddam kar iz kavca iz konzle na kateri sem prej igral KILLZONE 2 , ki mu ne morem prit do konca na natezji stopnji, pismo samo trije navali pa sem fertik , pa mi ne rata.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Faaaaaak ''ahahaha'' deček ki uradno naznanja in podobna jajca.Ki se

smeje folku u vsakemu drugemu postu in ne zna razložit niti osnovnih

konceptov se nima za trolla.Kekit ti si celi temi dal priokus trollanja.

Jst še vedu nisem kaj pomeni troll.

Ti si samo troll.In samo trollaš.

Ali po tvoje rečeno : Ne delaj mongoloida iz sebe.In glej ki ti nisem reku da si

mongoloid.Isto kod ti meni ne da sem idiot.

Ok, zdej mi je pa zares jasno, da pač enostavno ne dojameš...

Pustimo raje pri miru, ker nima smisla...

Enjoy svoje dildo gay fore še naprej. Jaz bom pa pač šopal ignore mode in se, če bo bog dal, pogovarjal samo še s folkom, ki ima pametne argumente...

lp,

k_k

Link to comment

Faaaak kira prepotenca...WTF

U glavnem tvoj virtual alterego je tiltal...

Ker ti pa Bessie ste dojeli...illuminati...najvišja kasta.

Pejte u kSi ps3 home club text-chattat.Talenti.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

@Bessie-drugače jst pa ti hvaliva svoje in to je proper versus.

Noben ne uletava uradno naznanjat in ''ahahahat'' u prazno...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma dobro. Iz igričarskega vidika, bi težko rekel, da je boljši. Če so ti določene ekskluzive na PS3 ful boljše, pol je definitivno boljši, sam to je preveč subjektivno, da bi lahko govorili o neki splošni resnici. Kar se tiče veliko MP iger, pa je 360 v prednosti, ne glede na ekskluzive. Pol maš še multiplayer, ki kakorkoli obrneš je boljši na 360 (objektivno gledano seveda, enim je pač vseeno za določene prednosti Live, samo to je spet okus posameznikov), je pa res, da je plačljiv...

Imo ima PS3 več boljših ekskluziv, 360 pa boljši multiplayer in multiplatform... V bližnji prihodnosti pa zgleda, da se bo nadaljeval trend PS3ja, kot konzole z več ekskluzivami. Če bodo dobre, bomo pa še vidli...

Če pa gledamo na multimedijske zmogljivosti obeh konzol, pol pa ni dileme. PS3 pelje 360 precej scat...

Samo glavne so vedno igre...

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.