Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Preigral AC na PS3 in mi tudi enkrat ni zmrznilo!? Očitno imam srečo... OK tudi če zmrne..naj, resetiram in stvar dela. Da pa konzoli uveljavljam garancijo po 3× v treh mesecih...ne hvala, nisem človek železnih živcev, enostavno jo primem in fuknem čez okno pa naj ima še tak nabor špilov pa, da X znaka nevidim nikoli več :doh: X-i ki delajo pol leta so pa itak legende sodeč po postih ki jih berem, če pa se napaka popravi pa mogoče vržem kdaj uč nanj in si ga mogoče kdaj privoščim? Do takrat pa ne mislim vsake dva minute čekirat unih diod pa nekih brisač gret pa da ne govorim o fenanju!

Od nakupa EX-a me odbija Šalabajzerska izdelava in un cegu od pada!! Špili pa priznam sekajo.. A ne za dolgo :drool: Zame PS3 SEKAAAA !!

Link to comment
Preigral AC na PS3 in mi tudi enkrat ni zmrznilo!? Očitno imam srečo... OK tudi če zmrne..naj, resetiram in stvar dela. Da pa konzoli uveljavljam garancijo po 3× v treh mesecih...ne hvala, nisem človek železnih živcev, enostavno jo primem in fuknem čez okno pa naj ima še tak nabor špilov pa, da X znaka nevidim nikoli več :doh: X-i ki delajo pol leta so pa itak legende sodeč po postih ki jih berem, če pa se napaka popravi pa mogoče vržem kdaj uč nanj in si ga mogoče kdaj privoščim? Do takrat pa ne mislim vsake dva minute čekirat unih diod pa nekih brisač gret pa da ne govorim o fenanju!

Od nakupa EX-a me odbija Šalabajzerska izdelava in un cegu od pada!! Špili pa priznam sekajo.. A ne za dolgo :drool: Zame PS3 SEKAAAA !!

Lahko se še kako prepričuješ, da se pokvari in je zanič izdelava, itd... in oh kako ti tega nočeš...

Vendar dejstvo je, da je to samo obrambni mehanizem, ki te proba zaščitit.

Kot lačna lisica, ki je hotela dosežt grozdje na trti, ko pa je videla, da ga ne doseže se je potolažila, da je grozdje itak kislo in ga noče. Resnica pa je, da bi grozdje s slastjo pohrustala ako bi ga dosegla.

Za razliko od vas, PS3 fanboyev, ki absolutno zagovarjate PS3, sam menim da sta obe konzoli odlični, vendar lahko v tem trenutku veliko več iztisneš iz xboxa. In v končni fazi bosta itak obe sedeli pod TVjem.

Torej pravim: Xbox je trenutno boljša izbira, če hočeš igrat igre. Če se ti ne pokvari takoj iz škatle (30% se jih pokvari... sam to se zmer pomeni, da sem lahko eden od 70% srečnežev, ki se jim ne). Torej mam 70%, da bom igral igre.

Dočim pri PS3 mam zaenkrat 100% možnost, da me bo Sony jebal v glavo (PS store, Killzone 2, kao Halo za PS...right..) ali pa razvijalci iger (slabši porti iger).

Moje mnenje je seveda strogo vezano na sedanjost, ker v prihodnosti mi je jasno da bo PS3 verjetno boljši. Preden bom to dejansko verjel bom pa itak mogu najprej videt.

Moj namen ni zagovarjati eno ali drugo konzolo... Samo rad pokažem resnico fanboyu. Ker vem da ga boli...

Je pa res, da je PS3 fanboy bolj zabaven, ker je poln lažnih argumentov in prepričanj in ponavadi tudi bolj srdit, ko je treba nabijat bullshit o svoji konzoli.

Xbox fanboy se ponavadi zaveda, da ima hardwaresko slabšo konzolo, ima pa zato vsaj software in bolan online. Težko ga je vržt it tira...pa manj zabaven je ker očitno religija še ni dovolj tradicionalna.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Za razliko od vas, PS3 fanboyev, ki absolutno zagovarjate PS3, sam menim da sta obe konzoli odlični,...

Vidiš. Tle se pa na veliko motiš...

Oba tabora imata tako bedake, ki slepo verujejo samo v svojo konzolo, ter pametne ljudi, ki vejo, da sta obe konzoli dobri...

Verjemi, da je na tem forumu precej izenačeno, kar se teh taborov tiče... :fiufiu:

lp,

k_k

Link to comment

Kot lačna lisica, ki je hotela dosežt grozdje na trti, ko pa je videla, da ga ne doseže se je potolažila, da je grozdje itak kislo in ga noče. Resnica pa je, da bi grozdje s slastjo pohrustala ako bi ga dosegla.

Moj primer:

Kot lačna lisica, ki je hotela dosežt grozdje na trti, ko pa je videla, da ga ne doseže se je potolažila, da je vendar lačna in si bo raje privoščila zajčka, kateri bo zagotovo ostal še za večerjo + se bo izognila prebavnim težavam :beer:

Link to comment

Zdaj imam jaz PS3 že kar nekaj časa in lahko končno na hitro povem malo primerjavo med x360 in PS3.

OBE KONZOLI STA DOBRI!

Res je pad pri PSju je še vedno grozen kot prvi dan, ko sem ga dobil. Za razliko od xboxa se mi zdi kot sestavljena celota nekako bolj veščen. Online igranje pa bi rekel je pri PS3 boljše od tistega na liveu. Je zastonj pa tudi sama kvaliteta povezave je boljša. Nekako me je live včasih prav nesramno dol vrgel.

ampak največji Xproblem so rdeče luči. In iskreno upam, da mi jih ne bo potrebno videti že tretjič. Glede na to, da je to moja tretja konzola. Res pa je, da je bolj za nabirati prah zadnje čase. Ps3 pa nabira precej manj praha, ker je Warhawk zakon! Motorstorm je tudi kar Ok. Bluray player je morda v primerjavi z DVDjem malo počasnejši ampak se, da potrpet. Multimedijske sposobnosti PSja so spet nižje od x360. Tako, da vsaka konzola ima nekaj slabosti in prednosti.

Link to comment
Zdaj imam jaz PS3 že kar nekaj časa in lahko končno na hitro povem malo primerjavo med x360 in PS3.

OBE KONZOLI STA DOBRI!

Res je pad pri PSju je še vedno grozen kot prvi dan, ko sem ga dobil. Za razliko od xboxa se mi zdi kot sestavljena celota nekako bolj veščen. Online igranje pa bi rekel je pri PS3 boljše od tistega na liveu. Je zastonj pa tudi sama kvaliteta povezave je boljša. Nekako me je live včasih prav nesramno dol vrgel.

ampak največji Xproblem so rdeče luči. In iskreno upam, da mi jih ne bo potrebno videti že tretjič. Glede na to, da je to moja tretja konzola. Res pa je, da je bolj za nabirati prah zadnje čase. Ps3 pa nabira precej manj praha, ker je Warhawk zakon! Motorstorm je tudi kar Ok. Bluray player je morda v primerjavi z DVDjem malo počasnejši ampak se, da potrpet. Multimedijske sposobnosti PSja so spet nižje od x360. Tako, da vsaka konzola ima nekaj slabosti in prednosti.

Zanimiv stavek , glede na to da je PS3 kao ravno multimedijska konzola ! :lol::lol::lol:

Se pa strinjam s teboj v napisanem mogoče le v tem ne , meni je live malce boljši ampak je zanj treba nažalost plačevati. Drugače pa tudi pri meni se Sony PS3 malce več vrti kot X360 ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Multimedijske sposbnosti? PS3 lahko spila vsaj 10 formatov vec kot 360 in tudi vec zunanjih medijskih naprav prepozna. Zaradi PS3 sem pospravil SA-CD komponento, spila mi ATRAC in MP3 filete iz PSPja in tulifonov. To sta ze dve stvari, ki jih 360 ne more. Ce zelim, si lahko celo slikco sprintam na canonu. :)

(:

Link to comment

Ma jao mene. Lej. Nisem mislil tebe. Mislil sem na splošno na vse fanboye, ki si zatiskajo oči pred dejstvi in nočejo sprejet nobenih argumentov. Ob tem pa lupajo z kvaziargumenti, ki se samo njim zdijo pomembni...

Mišljeno je bilo za 360 in PS3 fanboye. Zame si med temi tudi ti. Podobno kakor DjRider pri PS3 taboru...

Vsekakor ni letelo nate. V bistvu nisem sploh mislil nate, ko sem tisto pisal.

Rekel sem ti. Ne ukvarjam se več s tabo. Prosim, če lahko ti delaš enako...

lp,

k_k

Link to comment

Rekel sem ti. Ne ukvarjam se več s tabo. Prosim, če lahko ti delaš enako...

saj vem, da nisi v mislih imel mene :headscratch: ali pa ... :evil:

sam nekak si mi prirasel k srcu :lol:

Ke_kit mam en predlog zate .. si kao grafično/risarsko nadarjen tip .. a ne !!

A nebi bil že čas da ustvariš en (e)Strip po dolgem času na temo x360 vs PS3 fanboyčki ;)

Kaj praviš??

.... ( a ja saj se ke_kit nočeš več zmano ukvarjat :( )

Xbox

Link to comment

Kar se multimedijskih sposobnosti tiče mislim bolj na predvajanje vsebin iz odddaljenih virov - X360 lahko deluje kot Media Center Extender kar ga naredi za gledanje multimedije preprosto super. In ker ima media center nameščen transcode360 lahko na njemu gledam katerikoli video format si želim. Res je, da je to bolj tako ampak tudi sam x360 vmesnik se mi zdi bolj primeren za mutimedijo.

Link to comment

Travar se zadnjic ti povem. Trdi ti kolikor hoces da sem fanboy samo ce si lastim le eno next-gen konzolo se ne pomeni da sem fanboy. Pomeni le da nimam toliko denarja da bi si vse kupo. Ze res da letosnje leto ni bila najboljsa investicija za ps3 samo vseeno ni slaba. Bo pa drugo leto boljsa, za moj okus.

Ne zagovarjam PS3. Ce bi zagovarjal PS3 bi glavo porinil v pesek in iz njega krical da zmrzovanje pri ACju ne obstaja. Ze 10. ti pisem da problem obstaja samo pri meni ni problema verjames ali ne, bmk, pozri se.

30% pokvarljivosti se meni zdi res ogromna stevilka. Ne bom zdj zacel s tem kok eni Xboti zagovarjajo da se jim se nikol ni pokvaril in koga vse poznajo ko se jim ni in koga oni poznajo itd., samo mi ni vsec da imas tako moznost da se ti pokvari.

Lahko bi celo rekli da glavo tiscijo v pesek in ne priznavajo tega, kot ti govoris da jaz, sneti, ice, koper tisimo glavo v pesek.

Enako in cisto enako je z ACjem na PS3ju kot z 360. Veliko ljudi nima problemov, ko pa obrnes list pa vidis da ga eni majo. In pol izpades fanboy zarad tega ...

Potem pa ko prides do customer servica ... ga das na popravilo. Dobro je zastonj samo potem pa najmanj en mesec cakas na njega in gledas v zrak ali pa na kolendar.

Killzone 2, ps3jev halo? Ne vem zakaj je vse kar pride na ps3 dobi HALO nalepko crez.

Oprosti Travar samo mene ne boli ko govoris kaksen software je na ps3ju glavno da jaz uzivam v njem.

Ves vec ne pomeni boljse. Enako velja za Live oz. uporabnike te storitve.

Icmajster pwned ^^

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Ves vec ne pomeni boljse.

Itak. Sam zelo rad pravim: "Manj je več!"

Recimo manj denarja!

Recimo manj prostora!

Recimo manj svobode!

Recimo manj iger!

Recimo manj pameti!

Recimo manj sreče!

Kot pravim... manj je več! To je stari rek in kot tak drži. So si pa to verjetno ponavljali ravno tisti, ki so imeli manj. Lisica, grozdje.... sej razumemo... :D

Fanboy si pa zato, ker greš govorit kaj vse si zmišljujejo 12 letniki, da bi očrnili neko konzolo. Načeloma je dejstva zelo enbostavno ločit od izmišljotin. Če so zate dejstva enaka izmišljotinam 12 letnikov, potem si fanboy, ki dejstev preprostno noče videti.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Poglej nisem rekel da so si CEL PROBLEM okoli zamrzovanja zmislili ampak sem rekel da so 12 letniki le se BOLJ NAPIHNILI problem ki je. Enako za RROD ... veliko laznih izjav dobis, ker imajo pac cas ti otroci.

In kot ze prej napisano, kdo je rekel da ne vidim dejstva da ne zamrzuje, nekaterim. :fiufiu:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Poglej nisem rekel da so si CEL PROBLEM okoli zamrzovanja zmislili ampak sem rekel da so 12 letniki le se BOLJ NAPIHNILI problem ki je. Enako za RROD ... veliko laznih izjav dobis, ker imajo pac cas ti otroci.

In kot ze prej napisano, kdo je rekel da ne vidim dejstva da ne zamrzuje, nekaterim. :fiufiu:

RROD je popolnoma resničen, tako kot problem z zamrzovanjem.

Tu si ne gre pripovedovati pravljic.

12 letniki nimajo nič z RROD in niti z zmrzovanjem. To so samo dejstva. Če jih pa kdo napihuje in mu ti vrjameš je pa to samo problem tega, da iščeš informacije na napačnem mestu in jim vrjames.

Jaz osebno ne poslušam kaj pravijo 12 letniki iz amerike...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

killzone = halo????????...ja,ja Haze = Halo, Warhawk = Halo, COD = Halo, Uncharted = Halo...vse kar je za ps3 je Halo in pika...bomo dali predlog, naj bojo kar vse igre za ps3 Halo 4,5,6,7,8... :doh: n00b na2...tisti,ki to piše pojma nima o igrah... :no_no::crazy: vsi, ki tu gor pišejo so fanboyi...brez izjem.... :beer:...poglejte dobro naslov teme...he,he :ihih:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.