Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Tudi jaz sem mislil da je prišel čas ps3-ja ob prihodu mgs4 , kasneje resisstance 2, lbp pa motorstorm 2 in killzone pa sem nekako razočaran zdaj nad vsemi ker me niti ena ni ttako potegnila. Zanima me sploh koliko ekslkuziv še dobi ps3 , poleg god of 3, resisstance 3 ?

MAG je recimo ena

GT: jonskiC

Link to comment
Tudi jaz sem mislil da je prišel čas ps3-ja ob prihodu mgs4 , kasneje resisstance 2, lbp pa motorstorm 2 in killzone pa sem nekako razočaran zdaj nad vsemi ker me niti ena ni ttako potegnila. Zanima me sploh koliko ekslkuziv še dobi ps3 , poleg god of 3, resisstance 3 ?

Heavy rain :drool: in Uncharted 2:Among Thieves.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

MAG meni deluje kot kak vic. 256 playerjev online v streljačini. :lol: Res me zanima kaj bodo počeli.

Tile razvojni časi na PS3 pa so res žalost. Vsako generacijo smo dobili 2 Gran Turisma, tole pa bomo dobili le enega. Pa še ta bo zgleda prišel ko bo MS najbrž že začel novo generacijo..

Link to comment
MAG meni deluje kot kak vic. 256 playerjev online v streljačini. :lol: Res me zanima kaj bodo počeli.

Nikoli ne ves, mogoce bo pa cist dobro izapdlo. Bomo vidli, ne ? ;)

Glede na to, da nihče nima slušalke bo to najbrž strašansko smešen vic. :)

Than again, če bi jo 256 ljudi imelo, bi bil vic še boljši. :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
MAG meni deluje kot kak vic. 256 playerjev online v streljačini. :lol: Res me zanima kaj bodo počeli.

Tile razvojni časi na PS3 pa so res žalost. Vsako generacijo smo dobili 2 Gran Turisma, tole pa bomo dobili le enega. Pa še ta bo zgleda prišel ko bo MS najbrž že začel novo generacijo..

Mah... ce ne bodo prevec kopirali BF:BC bo zadeva kar ql.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
MAG meni deluje kot kak vic. 256 playerjev online v streljačini. :lol: Res me zanima kaj bodo počeli.

Nikoli ne ves, mogoce bo pa cist dobro izapdlo. Bomo vidli, ne ? ;)

Glede na to, da nihče nima slušalke bo to najbrž strašansko smešen vic. :)

Than again, če bi jo 256 ljudi imelo, bi bil vic še boljši. :lol:

si sto post da nihce nima slusalk?

GT: jonskiC

Link to comment
Tudi jaz sem mislil da je prišel čas ps3-ja ob prihodu mgs4 , kasneje resisstance 2, lbp pa motorstorm 2 in killzone pa sem nekako razočaran zdaj nad vsemi ker me niti ena ni ttako potegnila. Zanima me sploh koliko ekslkuziv še dobi ps3 , poleg god of 3, resisstance 3 ?

Gran Turismo 5, Final Fantasy versus XIII pa še dosti jih bo. Ful me firbec matra, kakšen bo M$ odgovor na ta nalet.

Link to comment

Glede na to, da nihče nima slušalke bo to najbrž strašansko smešen vic. :)

Than again, če bi jo 256 ljudi imelo, bi bil vic še boljši. :lol:

si sto post da nihce nima slusalk?

100% sem, da ima vsaj nekdo slušalko, ker jaz jo imam. Vendar, če si v vsaki igri edini, ki jo uporablja nekako ni smiselno, da bi jo uporabljal.

Tko, da kulture uporabe komunikacije na PS3 ni.

Than agian... na Xbox Livu ni kulturne uporabe komunikacije.

Sicer sem pa dokaj prepričan, da ni dokaj razširjena... ker v famoznih "izračunih" PS3 fanboyev, da kako je Xbox dražja investicija vidiš vedno tole:

Xbox360 + 120GB HDD + wireless adapter + HD DVD + 10 year gold subscription = 1000€

PS3 = 399€

Ste že videli kdaj kakega junaka, ki bi v teh "izračunih" dejansko pomislil, da je treba kupit za PS3 še slušalko? Ne... to dokazuje, da PS3 fanboy po tem nima nobene potrebe. Hkrati ima pa noro potrebo po online igranju prek wirelessa. Zanimive preference, ni kaj.

Glede iger, ki prihajajo... PS3 dobi zdej inFAMOUS, ki ga zelo čakam (brez heca:)), ker zgleda kul po filmčkih :) Upam, da me Sony ne nateguje kot to zna. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Glede na to, da nihče nima slušalke bo to najbrž strašansko smešen vic. :)

Than again, če bi jo 256 ljudi imelo, bi bil vic še boljši. :lol:

si sto post da nihce nima slusalk?

100% sem, da ima vsaj nekdo slušalko, ker jaz jo imam. Vendar, če si v vsaki igri edini, ki jo uporablja nekako ni smiselno, da bi jo uporabljal.

Tko, da kulture uporabe komunikacije na PS3 ni.

Than agian... na Xbox Livu ni kulturne uporabe komunikacije.

Sicer sem pa dokaj prepričan, da ni dokaj razširjena... ker v famoznih "izračunih" PS3 fanboyev, da kako je Xbox dražja investicija vidiš vedno tole:

Xbox360 + 120GB HDD + wireless adapter + HD DVD + 10 year gold subscription = 1000€

PS3 = 399€

Ste že videli kdaj kakega junaka, ki bi v teh "izračunih" dejansko pomislil, da je treba kupit za PS3 še slušalko? Ne... to dokazuje, da PS3 fanboy po tem nima nobene potrebe. Hkrati ima pa noro potrebo po online igranju prek wirelessa. Zanimive preference, ni kaj.

Glede iger, ki prihajajo... PS3 dobi zdej inFAMOUS, ki ga zelo čakam (brez heca:)), ker zgleda kul po filmčkih :) Upam, da me Sony ne nateguje :innocent:

Nekaj bi vprasal, ti ko kupis elite, dobis notri dvd,ne?

A hd dvd potem lahko kupis v mulerju ali pa v BB?

Pa a se ga da to z lahkoto notri al ga moras na kaksen servis pa to odpeljati?

GT: jonskiC

Link to comment

Baje so mislili vstavit hd dvd v xbox ampak ker je vse skup propadlo je M$ pozabil na vse skup. Vrjetno bo imel nasledni xbox kaj takega. Bi bilo neumno da bi kupil xbox potem bi kupil igro pa je na hd dvd in je nebi mogel igrat ker ta zahteva ta pogon in potem bi spet romal po trgovinah po ta pogon kar bi te vrjetno prišlo 200 € + vgradnja tega.

Link to comment

Blu Ray je od Blu-ray Disc Association, ki ga sestavlja več kot 50 različnih podjetij, in uporablja ga lahko vsak v svoji napravi, ki je pripravljen plačati "royalties"...

"BD od Sonya..." LOL.. Še dobro, da ni zobna ščetka tudi od sonyja... Al pa WC školjka... si morte mislit...

Tako, da če se bo BD prijel, MS ne bo rabil izumljati "quad DVDja".

Sicer pa upam, da M$ glede na to, da je "software guy" ne bo vsiljeval nekega dragega in nepotrebnega hardwara v konzole. Če bo BD potreben za kvaliteto iger, potem seveda kar pogumno... Ne pa kot je naredil Sony; žrtvoval je PS brand za zagotovitev zmage formata filmske industrije. Sicer najbrž ni pričakoval, da se bo tako izšlo kot se je (konkretno; zgubili so tolko market shara, kot ga je nemogoče... ampak očitno jim je uspelu).

In glede na to, da v tem trenutku nimajo niti profita, niti market share-a... se sprašujem "Whats the name of their game?" 10 letni plan najbrž... to bo še zabavno vam rečem. Tale 10 letni plan namreč. :innocent:

Ste kdaj pomislil, da se igre za PS3 prodajajo tako slabo, ker je veliko PS3jev bilo kupljenih kot najcenejši BD player, sedaj pa tej kupci pač ne kupujejo iger, ker jih zanimajo filmi? Itak, da to ni razlog.... BD je bil čista usluga za gamerja na PS3. :ihih:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Teoreticno je BD od Sony in Philipsa, tako kot CD. V BD konzorciju imata namrec okoli 45% patentov, docim je najvecji posamicni lastnik patentov Matsushita (Panasonic in Tehnics sta najbolj prepoznavni znamki). Skupaj imajo okoli 80%. Ce bi gledali po delezu patentov ene firme, je BD od Panasonica.

No, ker so skupaj tako mocni, so 25.2.2009 vnovic predlagali eneotno licenco, kjer pozivajo ostale (predvsem manufakturo), da se zadevi prikljucijo. Zdaj je namrec licenciranje zmeda, ker lahko posebaj odkupis patente od vsake firme ali nek skupek od MPEG LA, ceprav celokupno ne pokirvajo vsega. :)http://au.biz.yahoo.com/090225/44/24ujx.html

(:

Link to comment
Teoreticno je BD od Sony in Philipsa, tako kot CD. V BD konzorciju imata namrec okoli 45% patentov, docim je najvecji posamicni lastnik patentov Matsushita (Panasonic in Tehnics sta najbolj prepoznavni znamki). Skupaj imajo okoli 80%. Ce bi gledali po delezu patentov ene firme, je BD od Panasonica.

No, ker so skupaj tako mocni, so 25.2.2009 vnovic predlagali eneotno licenco, kjer pozivajo ostale (predvsem manufakturo), da se zadevi prikljucijo. Zdaj je namrec licenciranje zmeda, ker lahko posebaj odkupis patente od vsake firme ali nek skupek od MPEG LA, ceprav celokupno ne pokirvajo vsega. :)http://au.biz.yahoo.com/090225/44/24ujx.html

Ne razumem po kateri "teoriji" je BD ravno od Sonya in Philipsa...? Zakaj pa ne od Philipsa in Panasonika, ali mogoče od Sonya in Panasonica? Ali kakšne tretje vrjante? Ali pa mogoče, kar od vseh več kot 70 podjetij, ki si lastijo deleže v Blu-ray Disc Association, glede na to, da nima nobeno večinskega deleža?

Nočem niti govoriti o tem, po kateri teoriji bi lahko izpostavili ravno Sony ali Philips. Za Philips nevem... sam zakaj je teoretično ravno od Sonyja se mi pa malo svita... zakaj bi temu lahko tako bilo.

Rečt, da je BD od Sonya je čista ignoranca. Sploh pa zraven misliti, da ker je BD delno tudi od Sonya le tega M$ nemore uporabiti v xboxu. Čista ignoranca... kot pravim. S strani ljudi, ki nimajo najmanjšega pojma o tem kako deluje ekonomija. Za to, da je nekaj tvoje, rabiš več kot 50%. Dovolj je 51%... dokler pa nimaš večinskega deleža si samo eden od deležnikov.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

To bo res žalostno. Meni paše imeti doma "fizično" igro, da vsake toliko pogledam na zaprašeno omaro, vidim Fallout 2, in se spomnem koliko sem užival pri tej igri.

Saj če bodo cene precej nižje kot so sedaj bi se mogoče še privadil. A poglejte cene na Steamu in jih potem primerjajte s kakim gameplay.co.uk.... nekatere igre so še precej dražje kot na ploščku.

Link to comment

Zakaj od Sony in Philipsa? Morda, ker sta ta dva zacela z razvojem in se ljudstvu globoko utrlo v spomin, da je press release in promocijo lifral izkljucno Sony. Anyhow, je zgreseno ja, samo tako pac je. Saj se tudi sami trudijo zadevo sprati in tako promovirajo BD kot produkt BDA. Vendar pac folka ne mores oprat cez noc. Samo si hkrati sami pljuvajo v skledo, ker vedno trije najvecji skupaj nastopajo in kao zastopajo interese BDA.

Enako je z zacetki vsake tehnologije. Bluetooth je leta 94 udejanjil Nizozemec Jaap Haartsen, ko je delal za Ericsson. Komaj cez 4 leta je Ericssonu uspelo osnovati Bluetooth SIG se z stirimi podjetji. Danes jih je v SIG vkljucenih 10000. Drugace je njim ratalo oprat folk, oziroma niso imeli tezkega dela, ker niso forsirali stvari v eno. Danes folk niti za Ericsson ne ve, kaj sele za Haartsena.

Edit:

A, vidim kaj zelis povedat. BDA je drugace neprofitno zdruzenje, kjer folk nima noter kapitala, temvec ideje. Placuje pa clanarino. Fora je, da BD diska kot taksnega, ne mores realizirat brez vseh potrebnih patentov. Kljucne imajo v lasti ravno trije najvecji, se pa najde kak zelo pomemben pri kaksnem majhnem igralcu. Predvsem pa ti trije nimajo podprte proizvodnje, ala zascitni material, da se stvar ne spraska pa te fore, zato zelijo uvesti enotno licenco za celoten proces. Ker zdaj firma, ki se zeli s tem bavit laufa od ene do druge in enastavno baranta. Marsikoga to tudi odvrne od ubadanja, zato bo enotna licenca morda prepricala vec firm, s tem dobi BDA vec kesha. Profit pa se bo itak delil na intelektualne vlozke. To je vsa skrivnost. Gre se za tiste cente, ki jih bo na koncu za vec milijard.

MS ni noter, ker sam tako ni zelel, ne ker bi mu kdo zelel kaj prepreciti. Pac, ko bi placali clanarino, odvisno od statusa, ki bi ga zeleli, bi bili "enakopravni" clani in bi lahko tehnologijo uporabljali. Bi pa rekel, da njim ni povseci razmerje, kajti niti ena njihova resitev ni bila upostevana v BD taboru. Je pa znano dejstvo da je bila MS interakcija na HD-DVD diskih dalec pred Javo na BD. Ker MS nima v tej zadrugi intelektualnega interesa, nima kaj iz njega potegnit. So pa dovolj veliki in prepoznavni, da si v sodelovanju s kom kaj bolj pametnega izmislijo. Najebal bo itak spet potrosnik. :D

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.