Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

in to nej bi biw ti? :petting:

LOL... sebe bi moral prepoznat v tem... si namreč tipičen primer tega "fenomena"... skupaj z vsakim tr00 fanboyem out there. :petting:

Perhaps the reason we are so eager to reject any departure from this fiction we call "normality" is because we have grown dependent on our comfortable delusions; without them, there is nothing to insulate us from the harsh cold of reality.
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ravno zdaj berem...

Pra ijo, da če v medijih napišeš kaj slabega o Sony-u, te takoj odrežejo z njihove PR liste.. WTF!!???

Torej pravno ti ne dovolijo opisov, ne dobiš nič da bi napovedal njihovo igro, lahko se v rit brcneš s predčasnimi opisi iger itd itd... Katastrofalno. Sam sem lastnik PS3 ampak to je res nizko.

Zadnji ubod v oči, ki mi gre od Sony-a je Ghostbusters. Odkupili so kompletno izdajateljsko pravico. Torej niso kupili pravico izdajatelja, da bi igro spravili na svojo konzolo.

Razlika je v tem, da to kar imajo oni, da jim prinaša $ tudi, če gre igra na Xbox 360, Nintendo Wii, Nintendo DS... Ampak ne, oni spet omejujejo igro na PS3... Bedarija težka, a imeli so res lepo šanso da zbrcajo vsaj malo Microsoft in Nintendo kar se tiče $...

Link to comment

hah :) kako ste smesni, skoraj samo xbox fanboyi pisete =)

si pa ne morem mislit kako pisete svojim letom podprimerno :)

take poste kot jih vi pisete ljudje ki so stari 12 ne pa +18.

otrocje, skoda da drzava "stoji" na takih otrocih, res zalostno.

sedaj grem pa raje na ps3.dober.si, ce ze ne drugega se ljduje bolj odraslo vedejo.

byebye :)

GT: jonskiC

Link to comment
hah :) kako ste smesni, skoraj samo xbox fanboyi pisete =)

si pa ne morem mislit kako pisete svojim letom podprimerno :)

take poste kot jih vi pisete ljudje ki so stari 12 ne pa +18.

otrocje, skoda da drzava "stoji" na takih otrocih, res zalostno.

sedaj grem pa raje na ps3.dober.si, ce ze ne drugega se ljduje bolj odraslo vedejo.

byebye :)

Se strinjam... ko sem jaz zvedel za novico, da bo Ghostbusters ekskluziven za PS3 sem takoj prodal 360 in si kupil še en PS3... če se mi slučajno en pokvari med igranjem Ghostbustersev.

Čista zmaga za PS3!

Ajd zdaj pa grem tudi jaz na ps3.dober.si, ker nimam več 360 in potemtakem tukaj nimam kaj početi. Če ne drugega mi na ps3.dober.si nihče ne bo rekel, da moja konzola ni najboljša! :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
]Pravzaprav tudi precej trolla in prenaša tole tematiko v druge topice, če smo odkriti. Tako da se bolj nagibam k oceni (B), kot (a).

Tebe sem čakal... ti si imel vedno neke abstraktne a zabavne poglede na preprosta dejstva...

Bi mogoče tokrat recimo utegnil pojasniti na kakšen način Killzone 2 ni epic fail? :innocent:

Ali pa nam povedal kaj smiselnega o 4D grafiki? :innocent:

Mogoče bi nas pa posvetil z razlago o tem, da so Ghostbusterji čista zmaga za PS3? :innocent:

Ali si se samo oglasil, da nahraniš trolla, da ne umre od lakote? :puppy:

Saj predvidevam, da mi ne boš odgovoril, ker si se zavlekel nazaj v svoj "reality shelter" aka ps3.dober.si in se stisnil k jonskemu, da bo še prostora za druge begunce...

PS: http://www.engadget.com/2009/05/14/sony ... -14-years/

Če se Sonyu kaj zgodi bom lastnoročno kastriral vse fanboye, ki niso kupovali dovolj softwera za svojega črnega behemotha... recimo Killzone2 ste odločno premalo kupili!!!! Kaj se vi ne zavedate pomena konkurence za zdrav trg? A hočete, da nas M$ še v igičarski industriji ujame v monopolistično zanko? Dejte se zresent... Če ne drugo leto, pa vsaj naslednje želim videti, da ima Sony profit! :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
ti mojemu HOMIU BEGUNEC??? :bringiton:

Glej... čist resno... sam bi želel, da mene ne vmešavaš v vaše "moške zadeve".

Pred par dnevi si rekel, da me boš zakajlal... nočem sploh slišati o tvoji kajli in kajlanju... se bom pretvarjal, da te nisem razumel.

Zdej mi moriš s svojimi homiči...

Ti bom kar naravnost povedal: nisem. Štekaš? No go... :a_a:

Vse lepo in prav, sam take stvari res niso okusne. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Saj predvidevam, da mi ne boš odgovoril, ker si se zavlekel nazaj v svoj "reality shelter" aka ps3.dober.si in se stisnil k jonskemu, da bo še prostora za druge begunce...

Hehe tale stavek me je pa res nasmejal. :lol::lol:

Ps3 je sux !!! tokrat mislim resno ko sem videl te cene ps3 mal sem primerjal cene z mojim koliko sem dal in z današnjim in zdi se mi da je moj ps3 20gb verzija prišel 50 € več kot danes 80gb verzija z dvema igrama.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.