Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

no sej xbox live tudi ni popoln.

ste že slišali za gears of war 2?

...narcoleptic attack kicks in... :zzz:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Meni osebno bi največji FAIL predstavljalo dejstvo, da bi moral določeno enoletno naročnino za internetno storitev plačati po dvakrat ali trikrat, odvisno od tega, kolikokrat me lastnik storitve bana.

Bayonetta na PS3 je fail ja, ampak nič hujši kot ta, da se logiraš na forzamotorsport.net in prebiraš trume postov hardcore Forza fanov, kako se pizdijo čez igro. Celo tako hud fail, da so T10 začeli s težkim moderiranjem - pregledovanjem postov, preden so objavljeni na forumu.....

Jaz sem igro že prodal (bom do marca pač igral GT legends na PCju + GT4 na PS2), tako da je ne ocenjujem, vendar prebiram poste o porazni AI, ki je totalno u kurcu sprogramirana, itd., da o vseh drugih bugih niti ne izgubljam besed.

Tukaj pa je folk pisal povsem druge stvari - zanimivo kako si ljudje zatiskajo oči.

Kar logirajte se na forzamotorsport.net, pa si sami poglejte dejstva. Tako je ko hočeš igro nujno izdati preden se vrne kralj in te zasenči na veke vekov.

Link to comment
Meni osebno bi največji FAIL predstavljalo dejstvo, da bi moral določeno enoletno naročnino za internetno storitev plačati po dvakrat ali trikrat, odvisno od tega, kolikokrat me lastnik storitve bana.

Veš kaj pišeš? Bana ti konzolo in ne računa, tako da greš lahko take buče prodajat na ps3.dober.si :eye:

Sicer si pa sam kriv, da so ti banal konzolo.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Veš kaj pišeš? Bana ti konzolo in ne računa, tako da greš lahko take buče prodajat na ps3.dober.si :eye:

Za razliko od vas, jaz nimam izkušenj z bani, tako da ne vem. Hvala za pojasnilo.

Sicer si pa sam kriv, da so ti banal konzolo.

Ker si očitno preveč neumen, da bi razumel kar sem napisal, ti bom razložil drugače:

ne vem zakaj bi me MS banal, glede na to da moja konzola ni flashana.

sploh pa ker imam v xbox gamertagu 9 retail iger, na polici pa 17 original x360 iger.

Torej lastim si celo več originalov, kot sem jih sploh preigral.

U bistvu v lajfu si sploh še nisem lastil modificirane konzole. Če si ti plevel, ne pomeni da smo vsi.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.