Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ker vidim da je tu notri dost xbox360 uporabnikov me zanima sledeče kako preko xboxa povezanega na moj pc gledam filme na mojem disku iz pcja..Media server, kako se to nastima in ali lahko vklopim zraven se podnapise..ker to delam na ps3ju in je ful fajna zadeva zdej bi pa to rad poiskuzil na 360ki jo imam v sobi..Tnx že za vnaprej..

aja pa darth vader je veliko bolj bad ass kot pa luke skywalker

aja pa še to ps3 je pizdarija

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Po moje bosta dve varianti modra in tale roza.

Glede bayonette so se pri segi rahlo zasekirali in za USA verzijo prosili Sony za pomoč

Sega and Platinum Games have "taken responsibility" for the slapdash port and have charged an engineering team from Sony itself with the task of bringing it up to par before the North American release. The team hopes to "guarantee" a version of Bayonetta that is equal to the PS3's considerable power.

Aja to ni provokacija samo informacija...

Glede tistih bejbik, ki uničujejo konzole jim dam pa čisto prav. Je pa zanimivo Xboxaš ma bjondo PS3-jaš pa črno ;)

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.