Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ja js trenutno se ne uporabljam Blu-Rayja za filme (ko pridejo filmi v videoteke navalim na kake dobre filme ^^

Sicer pa od kot ti podatek da je PS3 bolj promoviran ko 360? Men se zdi da je prej obratno. Po TVju se je sukalo tolk reklam za Halo 3 da si vsake 2 min naletel na eno in ti je ze najedalo. Sicer ne pri nas, se je pa dogajalo po drugod.

Vglavnem PS3 je zdj v zadnjih tednih zacel z intenzivnim oglasevanjem :)

Link to comment

govoril sem o Playstation 2. Za xbox nisem nikoli videl nobene reklame, medtem, ko je bila vsaka trideseta od PS2. Sploh na ameriskih kanalih. M :cash: je res zacel s promoviranjem HALO3, ampak jaz se ne reklame nisem videl na TV :o

In pa to, da je PS3 sele zacel z oglasanjem...... Stavim, da vsakdo, ki se je za konzole ze prej zanimal (5 let nazaj) ve o cem govorim.

Tako, kot so tudi admini imenovali playstation temo: Sonyjev paradni konj.....

Link to comment

Ja no, glede promoviranosti se mi zdi da je PS3 v Evropi ful bolj oglaševan od X360-ke. (glejte recimo UEFA Champions League). Mogoče je v večjih državah, recimo VB za box kaj večja reklama pri nas pa sigurno ne. Najbrž že zato, ker nimamo uradnega zastopnika, zato pa tričetrt folka, ki kupuje konzolo na X360 še pomisli ne, ker zanj še nikoli ni čula. Prodajalci glih tak ne.

Pogledamo v ZDA pa je slika po moje ful drugačna. X360 maš v več filmih (v zadnjem Die Hard je en mulc igral Gearse, v Transformerjih je iz konzole nastal mali hudobni robotek). Tud v sami Forzi 2 se da videt, da maš na precej dirkalnih avtih nalepke od Xboxa, pa ne zato, ker je igra ekskluzivno za to konzolo.

Konec koncev bi bil najbrž kr donosen posel, da bi si en nekak zrihtal zastopništvo za Xbox pri nas. Pa še za nas bi blo super :rock:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jaz si bom zdaj kupil xbox 360 ali pa ps3.wii že imam in bi rad pač eno od konzol še za preostal del iger..Torej kaj naj kupim?Trenutno gledam da dobre igre dobita obe konzoli s tem da ima xbox 360 halo 3 ps3 pa warhawk..xbox360 je tudi za 200 eur cenejži vendsr resnično nevem....

Ima kdo kakšne dobre argumente za, proti?

Link to comment
Jaz si bom zdaj kupil xbox 360 ali pa ps3.wii že imam in bi rad pač eno od konzol še za preostal del iger..Torej kaj naj kupim?Trenutno gledam da dobre igre dobita obe konzoli s tem da ima xbox 360 halo 3 ps3 pa warhawk..xbox360 je tudi za 200 eur cenejži vendsr resnično nevem....

Ima kdo kakšne dobre argumente za, proti?

Če gledaš samo na igre, si spotavil pravzaprav zelo neumno vprašanje. X360 z vso močjo tepe PS 3 kar se dobrih špilov tiče.

Sicer je tud drug let neki za PS 3 najavljen, ampak na to se ne gre zanašat, ker vemo da smo letos dobili že 2 zelo povprečni PS 3 ekskluzivi.

Tako da vsekakor X360, še posebi če rad igraš streljačine, ki ti jih PC ne poganja. Pa še zabava na LIVE je več kot zagarantirana.

V Mullerju naj bi sredi novembra dobil bundle s Forzo 2 in Dead Risingom, tko da se splača mal počakat.

Link to comment
Popravljam: malo več v konzoli.

Pozanimaj se kaj ti vse ponuja, ker pol funkcij ki jih ima ps3 ne bos uporabljal.

Ne posplošuj iz svojega mnenja na vso populacijo. Če ima PS3 funkcije, ki jih ti ne bi uporabljal, to ne pomeni, da jih tudi kdo drug ne bi.

ja za to sem pa rekel naj se prvo pozanima kaj vse paket vkljucuje, ne pa, da DJriderja poslusa, ki pove sam, da vsebuje 2x vec.

Link to comment
S tem se pa ne strinjam saj je pri sony-u velikokrat tako, da so nekatere stvari narejene za brezveze..Npr... pri pspju (fat) so naredili ir, ki je bil popolnoma ne uporaben, ne vem ce bi lahko rekel, da ga uporablja 10% ljudi ki imajo psp

Mogoc ga ti ne sam velik ljudi ga pa uporabla. Ga uporabljam, obcasno ...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.