Skoči na vsebino

Koliko ste stari ???


Priporočene objave

Jaz imam pa 25 let, čez dva meseca in pol pa ne bom več imel 25 let. Joj, kaj naj si kupim za rojstni dan trinajstega julija, joj pa še petek bo, kako me je strah. Že vem, kupil si bom PS3 in eno hudo televizijo in še eno lepo igrico: Ninja Gaiden Sigma. Upam, da do takrat že pride ven, če ne bom zelo žalosten in se bom jokal.

Dragi Deda Mraz, poskrbi, da bo NGS vsaj pol toliko najbolj luštkana igrica vseh časov, kot je to bil Ninja Gaiden Black, prosiiim! :puppy:

Tvoj prijatelj Đuni

Potegaman.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Rodil sm se 12.06.1992 stirinajst cez eno, torej sm star lepih 15 let....

Konzole pa-v maldostiu sm spilal uno crno sktlo z tavelikimi disketami od mojga starejsga, pol sm igral nintendo 64, od mojga tastarejsga (ko ga je prodal sm se juokal kot krave pred usmrtitvijo), pol sm mel pavzo.

Nekega novega leta sm dobil GBcolor, zdi se mi d v drugmu klasu, pol sm si za brzdej, enkrat kupil en prov poseben GBA SP, vzel sm ga PRVI DAN ko so prsli v slovenijo....

Nabijal sem ga nekaj let, letos sm si pa za 15brzdej nabavil PSP (poleg njega se fotoaparat pa dodatke-zagonil sem 120 jurjev v enem dnevu-glede na to d nism su k bermi, pa nism se nc delu prek studenca, je to zamene velik BTW)....

Sedaj pa srecno nabijam Tekken na PSP-ju, in se tudi kdaj oglasim pri racunalniku....

Evo, konec mojega igralskega nepodrobnega zivljenjepisa....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.