Skoči na vsebino

Novice in Razne stvari iz sveta HALO-a !


sebek1

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • Odgovorov 195
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Waaaa! Bungie bogovi! :bowdown:

Jaz samo upam, da bo stvar eventuelno dokaj zastonjska, oziroma, vsaj da bo dovolj, da si bungie pro subscriber in je to to, ne pa, da bo treba neke per-render size bungie pointse plačevati, ker potem zna biti drago in nepraktično. Vsekakor pa, ja, sem bungie pro, ker sem kupil mape že ob izidu, tako da verjetno sem v tej beti. Se bom danes popoldne malo igračkal. :hyper:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 5 meseci ...

I dun care cuz SLOVENIJA GRE NAPREJ!

Actually, treba bo počakat še skoraj mesec na te awarde, potem bojo pa pokazali en sucky trailer. Amerika se bo pa slinila nad oh in sploh novimi featurji in superHD remejkom grafike iz H2. Naj že enkrat končajo to Halo molzenje al pa si zmislijo nekaj novega. I mean, woow, single-shot BR... That's a new one.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Glih sem včeraj rantal, da kako so gnili do vseh, ki jih ne briga preveč za ODST, a s(m)o poprej kupili vse map packe. Zato poteza na mestu, dejansko, kot si rekel, je 800 pik za dobiti mape, kaj, 3+ mesece po izzdiu, nateg. Za dvojno vsoto okoli že dobiš cel ODST. Morali bi jih računati manj, ker tisti, komur so namenjeni, so že itak bili nategnjeni s s tajmingom (poprej in še posebej tokrat). :thumbdown:

No ja, da ne bom samo jamral, je prav, da so jih dali. :thumbup:

A po drugi strani so to za tako ceno morali narediti na dan izida ODSTja in bi bilo vse prav, ne pa šele zdaj. zdaj bi lahko bilo pol manj, ali pa tudi.. zastonj. :eviltongue:

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...

Res spodbuden video (še posebej intervju):

http://www.youtube.com/watch?v=jkkhhYBa6hk

Do zdaj me je ta video najbolj prepričal o izdelavi Halo 4.

In še en članek z nekega Halo 4 fan foruma:

Halo 4 has been confirmed to be in the making. It will be made by 343 Industries, a branch of Microsoft Game Studios exclusively developed for Halo. They made Halo Waypoint and helped make Halo Legends. Don't worry, lots of employees are from Bungie. Should be a decent game. Judging by the Halo 3 Legendary ending, it will be based on surviving on an unknown planet far away from earth, possibly forerunner. It is NOT Reach, as it was too close to Earth. It is also NOT Onyx, which was, in effect, destroyed. I'm guessing it will be a Star Wars: Knights of the Old Republic style game. Look it up. Maybe not an RPG, but with the same feel.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.