Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Za označevanje nasprotnikov ne rabiš sniperja. V bistvu sniperja sploh ne rabiš, so ostale puške dosti bolj uporabne. Za označevanje pa stisneš Back, ko imaš nasprotnika na muhi.

A res ojoj

jzt se pa mučm z snajprco nato pa Back stiskam.

zanima me, ko med igro pogledam leaderboards je en graf , štirje navpični okvirji notri imena igralcev? kaj to sploh pomeni? da so to moji soigralci oz. a so po klasih razvrščeni igralci v okvirjih.??

vem ,da je neumno vprašanje,ne zamert(sem igral šele 2 uri) . sem si potegnu update in VIETNAM IN pa VIP, k sploh ne vem kaj pomeni ?

aja kaj papomeni ,če si potegneš onslought mode?

Rok, nick- barocco74

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

A res ojoj

jzt se pa mučm z snajprco nato pa Back stiskam.

zanima me, ko med igro pogledam leaderboards je en graf , štirje navpični okvirji notri imena igralcev? kaj to sploh pomeni? da so to moji soigralci oz. a so po klasih razvrščeni igralci v okvirjih.??

vem ,da je neumno vprašanje,ne zamert(sem igral šele 2 uri) . sem si potegnu update in VIETNAM IN pa VIP, k sploh ne vem kaj pomeni ?

aja kaj papomeni ,če si potegneš onslought mode?

Rok, nick- barocco74

K pogledaš leaderboars ti kaže na levi strani tvojo ekipo in točke, na desni pa nasprotnike. VIP koda ti da zastonj vse mape k so v BBC2 trgovini. Onslaught mode je pa co-op varianta, da se folk nauči kako se igra timsko.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Tudi pri meni je na sporedu Alan Wake, prvi playthrough, na hard, trenutno sem nekje na polovici tretje epizode. Zdi se mi, da je igra najtežja na samem začetku, sedaj, ko sem napredoval je baterij in orožja precej več, tako, da ni več tistih trenutkov, ko se skušaš izmuzniti brez boja, ker je zmanjkalo municije. Škoda, da niso dodali možnost uporabe hladnega orožja (orodja :D ) v skrajni sili.

So pa tiste temačne cone kjer sovragi neskončno respawnajo en velik "pain in the ass", če jih želiš podrobno prečesat. Drugače pa igra precej spominja na Max Payne, katerega je delala ista ekipa. Kot, če bi MP križal z Silent Hill in serijo Twin Peaks. Meni je igra zelo všeč. Pa baje od četrte epizode naprej postane veliko bolj razgibana :D

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Zna bit kar zaje..., še posebej enka, če prehitro štartaš, na kakšne bolj zahtevne naloge, predlagam ti da sproti opravljaš tudi stranske in s tem nadgrajuješ orožja...

jaz trenutno v glavnem nič ne igram na X360, če pa že potem je Pray plošček v konzoli.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

no po dolgem odmoru sem si spet nabavil jasperja 360 premium in zacel bom igrat forzo 2 da jo dokončam potem pa fm 3 ko tole obrnem pa bo ze itak 4 veni.tako da bomo pridno vadili.meni osebno je najaca igra za xbox 360.GT 5 se laho skrije ze pri detajlih samo.sem imel ps 3 pa sem ga takoj prodal.

lp vsem skupaj spet po dolgem casu.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.