Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Uuu ja, Mafia II. Prvi del sem na PCju preigral menda enih 7x, študiram da bi ga zdaj še enkrat. Res perfekten špil za tisti čas. Se spomnim, kak smo vsi upali na dvojko, ampak je ni bilo od nikoder. No, še kak mesec in spet bo tu. Z videnim sem super zadovoljen zaenkrat, všeč mi je, da niso tiščali noter multiplayerja po nepotrebnem in upam, da ne bo prevelikih sprememb. Že cover sistem je dovolj, pa hitrejši avti in to. V enki so se mi prav dopadli počasni avti od začetka in potem vedno boljši in bolj zmogljivi, ko si napredoval skozi zgodbo. Upam, da bo zdaj kaj podobnega.

Za vse, ki še ne veste, enkrat sredi avgusta pride tudi demo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Bad Company 2 in Red dead redemption. Kmalu pa dobim tudi Metro 2033.

Uuu ja, Mafia II. Prvi del sem na PCju preigral menda enih 7x, študiram da bi ga zdaj še enkrat. Res perfekten špil za tisti čas. Se spomnim, kak smo vsi upali na dvojko, ampak je ni bilo od nikoder. No, še kak mesec in spet bo tu. Z videnim sem super zadovoljen zaenkrat, všeč mi je, da niso tiščali noter multiplayerja po nepotrebnem in upam, da ne bo prevelikih sprememb. Že cover sistem je dovolj, pa hitrejši avti in to. V enki so se mi prav dopadli počasni avti od začetka in potem vedno boljši in bolj zmogljivi, ko si napredoval skozi zgodbo. Upam, da bo zdaj kaj podobnega.

Za vse, ki še ne veste, enkrat sredi avgusta pride tudi demo.

Demo izide 10. avgusta.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Uuu ja, Mafia II. Prvi del sem na PCju preigral menda enih 7x, študiram da bi ga zdaj še enkrat. Res perfekten špil za tisti čas. Se spomnim, kak smo vsi upali na dvojko, ampak je ni bilo od nikoder. No, še kak mesec in spet bo tu. Z videnim sem super zadovoljen zaenkrat, všeč mi je, da niso tiščali noter multiplayerja po nepotrebnem in upam, da ne bo prevelikih sprememb. Že cover sistem je dovolj, pa hitrejši avti in to. V enki so se mi prav dopadli počasni avti od začetka in potem vedno boljši in bolj zmogljivi, ko si napredoval skozi zgodbo. Upam, da bo zdaj kaj podobnega.

Za vse, ki še ne veste, enkrat sredi avgusta pride tudi demo.

včeraj sem malo igrala demo, pa sem ga po 2 minutah zbrisala. ne zato, ker je slaba ampak zato ker zgleda odlična igra in bom raje počakala, da bo zunaj. meni je tudi všeč, da niso dali zraven multiplayerja. saj je multiplayer ok, ampak ne paše k vsaki igri.

drugače pa sedaj igram vsega po malem. assasinss's creed II (nestrpno čakam na trojko-brotherhood) sem končala že na PC, pa ga hočem še na xboxu. potem se učim igrati multiplayer na bad company 2 (ne preveč uspešno) in mogoče bom nadaljevala z prince of persia

mistress3riple.png

Link to comment

Mene je Mafia II precej negativno presenetla, vsaj kar se demota tiče. Grafika je na določenih mestih precej švoh, ko se streljaš po oni bajti je precej problemov s frameratom in nasploh zgleda, kot da Xbox ni strojno dovolj zmogljiv za igro. Zraven tega je pa vzdušje precej drugačno od enke, preveč GTAjevsko mi deluje. Najbrž bo v celem špilu kaj drugače, ker si tu vržen sredi zgodbe in nič nima smisla, liki nimajo globine. Valda, saj je samo demo. Ampak vseeno je dovolj, da me je odvrnilo od takojšnjega nakupa, mogo bom malo premislit.

Drugače je pa backup plan zdaj Halo Reach namesto Mafie, upam da se Halo veterani slovenske scene spet pokažejo na plano in da se bojo to jesen in zimo spet igrale sijajne partije. Can't wait!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Halo na xboxu je približno to, kar je Mario pri Nintendu. Vem za precej ljudi, ki so probali kampanjo in se jim špil ni dopadel, ker so streljali neke vesoljce. Če pa se vsaj malo bolj spraviš zraven in parkrat s pravo skupino zaigraš multiplayer pa igra postane to, za kar je bila narejena.

Reach je sicer zadnji iz Halo serije, ampak zgleda precej obetavno. Lani je bil ODST bolj dodatek k trojki kot polni špil za 60€, letos pa gre vsaj vsebinsko za polni špil z novo zgodbo za 1-4 igralce, firefight načinom ravno tak za 1-4 co-op ali versus in potem še nov multiplayer. Pa seveda forge (orodje za sestavljanje map), ki zgleda čisto prenovljen in uber awesome. Bog ve, kaj vse bo nastalo iz tega. Vsak, ki je kdaj igral Grifball pa duck hunt ve, kaj vse je možno naredit s tem. Jaz priporočam vsem, da letos namesto Black Ops kupijo Reach - naj se sliši še tak noro, ampak špil je dosti boljši in bolj zabaven. Pa magari pozabite na zgodbo in "kak brezveze, ne morem ga ubit s tremi metki". Halo je malo drugačen špil in ko enkrat zares začneš je težko nehat.

[youtube:18vktihx]MnoUGULIPyc[/youtube:18vktihx]

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

V bistvu je tako, da lahko vsak naredi svojo mapo in jo potem igra s prijatelji. Lahko jih tudi shraniš tako, da si jih lahko drugi skopirajo od tebe. Vsake toliko časa pa moderatorji pri Bungieju izberejo kako res dobro in jo uporabijo za uradne playliste. Isto je pri game modih.

Drugače sem pa pri opazo, da majo pri MantisPlus neke akcije in so določeni špili znižani za 50% - naročil Blur za 30€.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.