Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Kar fin je... sicer mi je bil Heavy Rain boljši, ampak tudi ta ni za odmet, priporočam. Malo občutka Phatasmogorije in RE serije ima, pa seveda Silent Hilla ampak ravno prav je drugačen, da ni isti in je samosvoj, morda spomni tudi na Alone in Dark, ena taka mešanica horror survival igre, twin piksa in avanture.

V glavnem je kul, mene motijo razne fore zbiranja skritih premetov, da potem iščeš povsod kje bi bila lahko skrita kaka piksna, podobno kot v gearsih iščeš obeske ali pa v Killzone znake in dokumente, hvalabogu v trojki tega ni. Nisem zbirateljske sorte!

Sama zgodba in srhljivost sta pa zelo v redu in to pri meni največ šteje zgodba in izvedba!

BessieSABU.png

Link to comment
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Ravno včeraj sem preigral igro Wet!

Že demo me je ob izidu takoj zasvojil, sedaj pa je padla cena, tako da sem novo igro dobil za 10€ (theHut.com), kar je extreme deal.

Igra ima ODLIČNO glasbo, ki lepo paše zraven modernega kavbojsko/kitajskega izgleda s slow-mo streljanjem in sekanjem udov s katano (be warned... LOTS of blood!)! Gre za grindhouse stil z dodatki igre Stronghold/Max Payne.

Grafično je igra šibka (nima oh in oh grafike), ampak je zato stilsko izjemno močna. Lahkotna in zabavna streljačina, s povdarkom na badass stilu. Za mene nadpovprečen špil, čeprav je dobil same povprečne ocene.

Toplo priporočam vsem navdušencem, ki imajo radi stil kot v filmih: Machete, Kill Bill, Planet Terror, Death Proof,...

PS: Wet 2 je že v izdelavi!

Trailer, ki vsebuje dejanski gameplay:

>http://www.youtube.com/watch?v=cKg6CVki5hk

Info o igri na Wiki: KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Prvo sem igral na normal in obrnil v 10-11 urah...sem čekiral vsako sobo in se večkrat ustavil da se opazoval malenkosti v igri. Potem sem šel hardcore in ga obrnil v 8-ih urah in pol. Na hardocre sem 2x umrl...1x so me tisti mali paraziti ubil ker jih niti videl nisem in 1x me je ubil nek bug v liftu. :S Če rabiš kak nasvet sam reč. :) V tretje sem pa šou new game+ na Zealot (tista najhujša pač) težavnost (da dobim 1000/1000 gamerscorov :D), in ker so mi ostale vse obleke iz prejšnega (hardcore) igranja in ker sem si z končanjem hardcora prislužil Foam finger gun, ki je totalno overpowerd orožje, sem končal v dobrih 4 urah brez smrti. :D

Za splosion-mana pa ne vem...mogoče 1x obrnem ta co-op. :) Sej neki sem že z kolegom lokalno igral, ampak ne velik.

Rubuz.png%5D
Link to comment

ME2 Prihajam ;)

BTW obstaja LE verzija Alan Wake

51B%2BE21D27L._SS500_.jpg

Limited Collectors Edition

Hardbound in quality linen, the packaging is designed to resemble a hardcover book and will include:

Game Disc in box with unique art

Exclusive In-Game Audio Commentary and Hints by Remedy

“The Alan Wake Files” – a 144pg book that includes a short story written by Alan Wake and compiles the FBI dossiers investigating the events in Bright Falls

Exclusive Xbox bonus disc with special content:

Exclusive Xbox Theme & Avatar

PDLC #1 Token

Video Documentaries/Behind the Scenes:

The Theme of Alan Wake

The World of Bright Falls

The People of Bright Falls

Alan’s Missions

Exclusive Audio Disc with Soundtrack and Score

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.