Skoči na vsebino

kaj trenutno igrate na PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 179
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Nic, ker sem prodal sixaxisa in sel v BB in kreteni seveda nimajo Dual Shock 3 :x , zdaj pa cakam, ker sem prek neta narocil...

kreteni, zakaj ze? mogoce pa pac niso pricakovali toliko prodaje igralnih plosckov...

sam sem ga kupil z 80 gb verzijo, lahko bi pa ko....

nic,

igram pa, jutri zacnem, ce dobim 5 anglo referat

vrjtn

battlefield bc gta 4 paa socom al pa kej kupim se :beer::beer:

GT: jonskiC

Link to comment

kreteni, zakaj ze?

Zato ker vedno ko kaj pridem iskat tja me prodajalec debelo gleda in sploh ne ve o cem govorim...tak je blo zdaj ko sem iskal DS3 in ko sem ga vprasal, ce imajo me je samo gledal in sploh ni vedel kaj je DS3 in mi je rekel DS2 imamo :doh: ...to so za mene kreteni, ker uradno in zelo slabo zastopajo playstation in sploh nimajo pojma o spilih in dodatkih za konzolo :crazy: :thumbdown:

Glava666.jpg
Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Nabijam trenutno Resident evil 5 coop na veteran (enkrat sva ga z metalordom že obrnila na normal) in Uncharted še šestič (lov na trofije, igram zdaj na hard, obrnil sem ga pred patchem na crushing in zato mi gre to hudo v nos, ker moram še enkrat na crushing). Na polici čakajo Killzone 2 (SP, multiplayer sem že hudo prežokal), Fallout 3, Quantum of Solace, The orange box (hl 2 do konca, episode 1,2), Dead space. V torek dobim FIFA 09 (Če igabiba v ponedeljek pošlje). Na disku mam tudi še nekaj za odigrat (Flower prednjači).

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.