Skoči na vsebino

leto 2008 ps3>x360 ?


Priporočene objave

Je pa ekskluziva med konzolami (se pravi, da je ne bo na PS3 in je X360 v nekaki prednosti v tej naši debati, ker ga pač na PS3 ne boš mogo igrat in se bo zato posledično na X360 prodalo več izvodov te igre kot na PS3). Zato se mi je pač zdelo vredno omenit to igro.

Si igro dejansko sploh pogledal kak igra zgleda, al si se takoj zapikno v tole pc zadevo?

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 81
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

O igri APB se šušlja že nekaj časa. Mogoče pride 2008, čist komot pa se zgodi da bo 2009. Na kratko povedano je to GTA MMO ... koncept je bolan, bomo vidli realizacijo.

Ljubitelji GTAju podobnih iger se lahko veselijo Bullyja, ki pride v oplemeniteni verziji na xboxu. Rockstarjev špil iz ps2. Zelo dober. Mel sem ga za ps2 pa ga nisem nikol zares začel igrat. Marca pride na xbox v HDju z par novimi misijami.

Poleg tega pa jaz osebno pričakujem tudi igro Hei$t. Verjetno ne bo nič kej posebna sam men so dobre take avtomobilske streljačine ala GTA :beer:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Je pa ekskluziva med konzolami (se pravi, da je ne bo na PS3 in je X360 v nekaki prednosti v tej naši debati, ker ga pač na PS3 ne boš mogo igrat in se bo zato posledično na X360 prodalo več izvodov te igre kot na PS3). Zato se mi je pač zdelo vredno omenit to igro.

Si igro dejansko sploh pogledal kak igra zgleda, al si se takoj zapikno v tole pc zadevo?

Ja ps3ju ne, bom pa zato lohk igrol na PCju ki je mmo king.

deletethis.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 5 meseci ...
Jah kot sem pred pol leta že povedal v temu topicu, še eno leto pripada xboxu360 in upam si trdit, da bo tako tudi vnaprej, ubistvu si upam trdit, da bo tako vključno z naslednjo generacijo.

LOL... PS3 je zmagal že ko je izšel - saj ima BR predvajalnik in vgajen wifi!!! Oh Ah.. Pa neskončno močnejši je od xboxa!! Oh ih. Pa 100000x več ekskluziv! Pa nima RROD!!

Sam kje je kdo, ki še tako zares misli? Včasih je ta redka vrsta obstajala...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
a ni blo tko tud s ps2 na začetku,pač ni blo nekih dobrih iger,ampak na koncu so pa prsle igre z najboljsimi ocenami nasploh,tko bo tud s ps3 po moje,rabjo se neki casa da pogruntajo moc sistema :)

To zgodbico se posluša že skoraj 2 leti - ta skrita moč prebiva v PS3, samo nihče je nezna potegnit ven.... Mogoče je pa vse skupaj laž in PR bullshit. Srčno upam, da preden oni vse to zgruntajo pride brezkompromisni xbox720 in se na debelo poserje na PS3 in le tega fanboyčke, ki so verjeli vsaki sonyevi laži :beer:

To bi bil krasen zaključek svete vojne te generacije. :puppy: <-Sony fanboys face

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Je bilo bistveno drugace s PS2. Tam si nekje po enem letu ze imel odlicnice Devil May Cry, Onimusha, Gran Turismo 3, Maximo in seveda Jak & Daxter. Potem so hitro sledili Ico, Shinobi, Ratchet & Clank, Ape Escape 2, Sly Cooper, Onimusha 2,... Naslednja leta so pa tahude itak kar po tekocem traku prihajale.

Zakaj smo pa zdaj na to temo presaltali?

Potegaman.jpg
Link to comment
Sam res, naslednjič sporočite da se flejm prestavlja v kako drugo temo.

Sem se že čudil kako da od 19. ni noben nč flejmal...

Pozna se vikend... jaz sem tukaj aktiven v "delovnem času" ko sem v službi.

Med vikendom so pametnejše stvari za delat :)

Naj nekdo nadaljuje v glavni temi svete vojne...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

PS2 :car: ni kej

Samo kako lahko vedno primerjate ps3 z ps2, ko pa so časi totalno drugačni.

Veliko avtomobilskih znamk je bilo nekoč slavnih in dobirh dandanes so jih zamenjale pač bolj prilagodljive znamke. Sony-eve televezije so bile včasih statusni simbol, danes je pa to neki pioneer. In sony fanboyi, še vedno kupujejo sony tv-je, receiverje... Nč narobe vse je solidno, tako kot ps3, ampak poznavalci, pa pač ne bodo kupili sony ps3 in receiverja ampak raje kaj drugega.

Link to comment
PS2 :car: ni kej

Samo kako lahko vedno primerjate ps3 z ps2, ko pa so časi totalno drugačni.

Veliko avtomobilskih znamk je bilo nekoč slavnih in dobirh dandanes so jih zamenjale pač bolj prilagodljive znamke. Sony-eve televezije so bile včasih statusni simbol, danes je pa to neki pioneer. In sony fanboyi, še vedno kupujejo sony tv-je, receiverje... Nč narobe vse je solidno, tako kot ps3, ampak poznavalci, pa pač ne bodo kupili sony ps3 in receiverja ampak raje kaj drugega.

Pa še ena posebnost je bila... PS2 ni imel nobene konkurence, ki bi scala po njem. Bil je neizpodbiten kralj svoje dobe.

Danes pa je PS3 na tej točki že popolnoma poscan od konkurence. In kaže, da bo le-tega še veliko več. Scanja namreč.

PS: Kako je zdej s tem letom 2008?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pozna se vikend... jaz sem tukaj aktiven v "delovnem času" ko sem v službi.

Med vikendom so pametnejše stvari za delat :)...

Drkaš po cele dneve predpostavljam. Ker se tukaj oglasiš totalno NADRKAN! HAHAHAHA :hyper::hyper::hyper:

Hah... ti mi deluješ nadrkan.. Jaz samo podrkavam - če naj uporabim termin, ki ti je tako pri srcu. Najbrz zato, ker fanboyevska napoved "leto 2008 PS3>360" ni postala meso... Oboje namreč izvira iz tega.. ker se ni uresničila si ti nadrkan, jaz pa podrkavam (čeprav zadnje tedne je kar mir...).

Niti PS3=360... mogoče bo pa leto 2009 tisto pravo? Ali 2010? Kdo bi ga vedel. 2008 že ni tisto pravo "leto".

Sicer ima pa PS3 eno hudo pizdarijo, zaradi katere še vedno ni prehitel Xboxa... Ima 7 jederni Cell z neznanskim potencialom, paralelizirano računanje fizike in AIja... Samo ena stvar je, ki je Cell ne računa in v PS3ju ni paralelizirana... in to je grafika.

Sam, da tega Sony ne obeša na veliki zvon in danes je tudi developerjem že jasno, da neke bajno hude grafike, ki bi kosila z grafiko na 360 tudi ne bo (vsaj ne tako kmalu). Obljube so eno, ko jih je treba prenašat v prakso pa se pojavijo problemi.

Multi core procesorji so vsekakor prihodnost, sam tale Cell v PS3ju ima pač prehude limitacije za ubit 360 (kar je sony napovedoval, ko je bil list papirja še nepopisan).

Vse kar še preostane PS3-ju je to, da mogoče prekosi 360 še v tej generaciji... preden pride xbox1080 (or whatever).

Tako, da danes je že bolj vprašanje "Ali bo PS3 prehitel 360?" in ne več toliko "Kdaj bo PS3 prehitel 360?".

Za letos je pa odgovor na dlani. Ne bo ga.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.