Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Če nimaš garancije pa ga odpri in malo poglej kable. CDrom ti je začel dajat čudne zvoke, ker se je morda plošček premaknil iz pravilne lege. Dvomim da je zdaj to povezano s signalom do TV. Odpri ali pa nesi nekomu ki zna odpret in malo premaknita kontakte ipd..

Poguglaj tudi za nasveti, ziher je ogromno vodičev ravno na to temo, ker verjemi da se to ljudem redno dogaja. In kot je Morkee napisal, ne postavljaj konzole pokončno!

Link to comment

wpid-2011-02-01-22-26-421.jpg?w=500

a je mogoče preveč raztečea pasta??? takoj ko sem odstranil hladilo sem slikal

Men se namreč zdi da to napaka :) ker se preveč stikata pasti ali?

Aja še to pasta ta je tako trda, (kot če bi guma bla) da sploh nevem kako jo naj odstranim :(

Ja pa če zamenjam pasto pri nekaterih vidim da nekaj z fenom segrevajo.Zakaj segrevajo?Če smao zamenjam pasto se nebo delovalo???

lp

Urejano od screamboy

Screamboy1987.png

Link to comment

Razmazanost paste ni kriva niti ni tako hudo razmazana. Pasta ne prevaja električnih signalov ampak samo toploto. Vzami kartonček in jo postrgaj dol, ter namaži novo. Na youtubu najdeš take vodiče.

Fen, ne vem točno kaj misliš s fenom, daj kaki link da vidim kaj delajo. Sam sem rešil grafično od prenosnega računalnika tako, da sem jo počil v pečico za 15minut na 200(serviser mi je hotel zamenjati matično in lepo zaračunati). Tako da morda hočejo pregreti čipovje in vzpostaviti določene stike, ki so se zaradi ohladitve zrahljali/prekinili.

edit: zaradi menjave paste dvomim da bi ti že delovalo, ker pasta in padec konzole nista povezana. Prej ti bi delovalo, ker si zadevo odprl, razmigal zadevo.

Urejano od Kauko

Link to comment
hello trenutno sem nekako porpavil konzolo vendar mi preko hdmi kabla nedeluje samo preko scart kabla.

Kaj bi tu blo narobe?

Mislim da si že sam sebi dal odgovor na začetku ko si rekel da vse dela samo ni slike. Torej mora biti problem k kablu ali konektorju. Glede na to da ti rgb dela in hdmi ne je rešitev več kot očitna. Kaj misliš?

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pozdravljeni,

imam en problem, ki se mi je začel pojavljati pri igranju Call Of Duty – Black Ops, zato sem najprej mislil, da je kaj narobe z igro samo, ampak sedaj se mi pa problem pojavlja tudi pri drugih igrah in sicer: Sredi igranja mi je začela utripati tista srednja lučka na konzoli, ki utripa, ko odpreš dvd tray. Potem mi je kar vrglo ven iz igre in lučka je nonstop utripala. Ko pa sem kliknil na ikono za dvd pogon (tam kjer ti na namizju piše katera igra je v pogonu) je zadeva nehala utripati in igra se je ponovno zagnala. Zanimivo je tudi to, da če sem takrat, ko mi je vrglo ven iz igre, dvd tray fizično (s pritiskom na gumb) želel odpreti, se je odprl samo za kakšen centimeter in takoj nazaj zaprl in ponovno pogral igro.

Zadeva nima nekega rednega vzorca ponavljanja, saj se kdaj to zgodi 2x v desetih minutah, kdaj pa nikoli v dveh urah igranja…

Kaj mislite, da bi lahko bil vzrok za ta problem? Imam pa konzolo prve generacije…

Hvala in lp

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Jaz pa imam novi 250gb slim pa mi wireless več ne dela :)...Pokaže mi omrežja ne poveže pa se na internet oz. Xbox Live, imam pa doma še enga 4gb Xbox Slim ta pa dela normalno...če ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe drugače gre na servis...Prek kabla pa dela normalno...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

LP!

Imam velik problem z xbox livom. Že približno pol leta se z določeno osebo ne morem povezati v xbox live party ali na isti server. Microsoft sem že 100x kontaktiral z mailom, klical sem na telemach, naredu VSE kar je blo možno da bi bil NAT type OPEN, in zdej meni in prijatelju, ki se skušama povezat piše da je NAT type OPEN ampak povezat se še vedno ne moreva. uPnP je enabled, vsi potrebni porti odpri, sva že oba probala če bi delalo, če bi imela xbox povezan direktno iz modema brez ruterja in vseeno ni delalo. Skratka pol leta ali še več se že je*** s tem in še vedno se s to osebo pod nobenim pogojem ne morem povezat v party ali game lobby (če hostam jaz ali in) če nekdo drug hosta in naj oba invita se seveda lahko oba normalno povežema!

http://www.shrani.si/f/3t/uj/TUBn4MV/microsoft.jpg

To je link do mojega zadnega maila, ki sem ga poslal microsofti, odgovorili so mi pa seveda še bolj glupo kakor na zadnjih 50 mailov, in sicer ker sem omenu da sem iz slovenije so mi dali telefonsko številko do microsoft slovakie.

Zanima me če je mel že kdo drug takšen problem in kako ga je rešil.

Hvala vnaprej za pomoč!

Link to comment

Meni je najprej prišlo na pamet da je kdo izmed vaju po pomoti dau drugega na "communication block" (mislim da se tako reče). Ampak to se kolikor jaz vem briše, če ti to osebo ki si jo blockal povabiš v party.

Na tvojem mestu bi poklical na Xbox Live v UK: 00 44 20 7365 9792. Pripravi si vse podatke o tvojem računu, mogoče ti bojo pa znal kaj pomagat. Bolje kot pa čakat v neskončnost da dobiš kaj konstruktivnega prek emaila.

Link to comment

Zdej v primeru da je dau kdo koga na communication block, sicer ne vidim razloga. Ampak če bi po pomoti itd. kako se pol to odstrani? al more microsoft odstrant?

Pozabu sem tudi omenit verjetno zelo pomemben podatek: Če on mene invita v party, mi napiše Can't connect to xbox live party če pa jaz invitam njega in ce on proba joinat mu pa napiše There may be network problems

Zdej mogoče je še vedno kriv NAT type ker onmu še vseeno kdaj pa kdaj piše Moderate ali pa Open, kokr si xbox zmisli. Ampak tudi če mu piše Open se ne moreva connectat.

Hvala za pomoč :)

Urejano od Whiz
Link to comment

Če daš nekoga na communication block se le ta odstrani ko ga povabiš v party ali pošlješ ti njemu sporočilo. Blockaš samo to da on tebi ne more nič pisati ali te povabiti. Vsaj tako sem jaz razumel zadevo ko sem blockal enga mulota, ki mi je napisal nekaj v smislu "ur fucking twat".

Ne vem kako je z omrežjem, meni dela vse tudi brez NAT. Nimam ideje, upam da bo kdo drug vedel kaj več.

Link to comment

Iz vsega napisanega se zdi, da je problem pri povezavi med vama. Kot, da bi bil kak firewall vmes.

Jaz bi se tega lotil najprej z PCji in se poskušal povezat. Recimo, da eden od vaju starta kak ftp ali kaj podobnega, drugi pa se poveže na njega. S tem bi najprej stestirala povezavo med vama. Če bi to delovalo, potem vzrok tiči drugje. Ampak najprej dajta to stestirat.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Hm dobra ideja, kako se nisem tega prej spovnu :) boma probala to glede FTPja pa sporočim takoj ko zrihtam ^^

Edit: Sem probal, sicer ne preko ftpja ampak tko da sem hostal COD4 server, in on se ni mogel povezat direktno gor. Ostalim pa kokr vem lepo dela. V primeru zdej da je res nekaj narobe med najino povezavo, zakaj pol normalno dela skype, teamspeak, različni drugi lobbyji v igrah na PCju, četudi sem host jaz ali on?

Urejano od Whiz
Link to comment

Edit: Sem probal, sicer ne preko ftpja ampak tko da sem hostal COD4 server, in on se ni mogel povezat direktno gor. Ostalim pa kokr vem lepo dela. V primeru zdej da je res nekaj narobe med najino povezavo, zakaj pol normalno dela skype, teamspeak, različni drugi lobbyji v igrah na PCju, četudi sem host jaz ali on?

Skype ne rabi direktne povezave med vama, da dela. Teamspeak-a ne poznam.

V katerih igrah pa? Namreč na PCju imaš veliko iger z dedicated serverji in tu nista direkt povezana. Poskušajta res s ftp ali telnetom.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.