Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

OPOZORILO vsem, ki želite kupovati GOD igre na marketplacu. Nekatere igre so izven našega dosega zaradi IP-ja. Tako da je potrebno spremeniti IP, da dela.

Pa še to. Če brskate po marketplacu z ameriškim IP-jem ali kitajskem boste imeli ogromno več iger na razpolago. Aja pa vse arcadne igre so region free.

Link to comment

Mislem ej tuki boš dajal 5-10€ za nek priključek, ki te bo nakoncu motu ker je priklopljen na joystick a nebi dal 5€ več za slušalke primerne za xbox-a. Vpiši v bolho xbox slušalke in boš najdu nove za 10€ nova in stara verzija.

Sm se spomnu, da si v drugi temi že pisu zakaj ne original slušalke. Nej ti povem, da boš nakoncu bol razočaran nad svojimi, ker če niso namenjene za xbox-a ti zna bit žou. Sam sm kupu slušalke k so kao za xbox-a pa sm jih vrnu nazaj. Neke skullcandy iz mimovrste.

Urejano od suhi_SLO
Link to comment

A, pol pa.

No, jz tut mislim da priklapljanje svojih slušalk ni ravno dobra ideja (uni adapterji so seveda neuporabni, rabiš namenske). Čeprav mislim da je Apollo mel nekaj takega, in da mu je zadovoljivo opravljalo delo. Tbh, če nebi mel wireless slušalke (btw dobra alternativa originalnim žičnim, le malo draga), bi popizdil nad uno priloženo. Od kar je tisti majhen vtič namesto prvotnega, ki je bil ene 2-3cm širok, zadeva skos neki poka pa prekinja pa đizs krajst. :/

Link to comment

POVEZAVA XBOX360 Z INTERNETOM(XBOX LIVE)

Bom še tukaj vprašal.

Imam modem sinope 568+R2

Zadaj ima 4 ethernet vhode,ki so nastavljeni takole:

1.DATA-v uporabi (povezava modem-računalo)

2.DATA- prost

3.VIDEO- prost

4.TRUNK-v uporabi (povezava modem-siol box)

Ker je konzola na drugi strani hiše,bi za povezavo uporabil varjanto powerlink ethernet adapter.

Mi lahko razložite kako naj to povežem z modemom?? kateri port?? moram še kaj nastavit???

hvala za odgovor

Link to comment
  • vrhovni

Powerlink adapter priklopiš na data, enako kot imaš priključen računalnik. Kolikor vem ima powerlink adapter ali priložen software za zaščito do dostopa ali pa se kar samodejno avtomatsko zaščititi zadeva ob povezavi. Torej nastavitev praktično ni.

Je pa zadeva dokaj neuporabna na večjih razdaljah, ker hitrost prenosa podatkov izjemno pade glede na razdaljo! Vsaj takšne so bile moje izkušnje. Je pa veliko odvisno od same inštalacije in pa kvalitete elektrike.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

zdravo,

Sem popolnoma nov tukaj in v xbox 360 svetu, prebral sem kar nekaj forumov vendar imam nekaj vprašanj, da vidim če sem vse prav razumel:

1. Games on demand je IP zaklenjen (seveda ne vse), namreč imam 4200 točk (nekdo mi jih je poslal) in bi rad kupil Red Dead Redemption vendar me ne pusti. Se da tukaj kaj naredit? Kaj naj naredim s temi točkami če ne bom mogel iger kupit z njimi?

2. Gametime si naročim preko spleta (toliko sem prebral), kje v slo je najbolje nabavit?

3. Imam igro COD, vendar ne morem igrat zombi variante?

4. Naredil sem oslarijo in iz UK spremenil v češčino in seveda vse "messed up" zdaj, lahko kako jezik v accountu spremenim v agleščino?

To je zaenkrat vse, hvala za odgovore.

LP

Link to comment

Ok, ne vem, če maš kreditno kartico ali ne - če jo maš je to velik plus, ker lahko kupuješ preko spleta v tujini in prideš dost ceneje skozi. Glede vprašanj:

1. Xbox live pointe res ni težko zapravit. :D Sicer nisem siguren kako je zdaj z GoD, ampak se dejansko ne splača dotičnega špila tam kupovat. Enkrat oktobra pride Game of the Year edition in boš imel na enem disku igro z vsemi DLCji, pa še cena bo najbrž precej dobra. Kaj lahko medtem kupiš z pointi: Trials HD, Shadow Complex, Castle Crashers, Geometry Wars Retro Evolved itd. Poglej na Top Downloaded na tržnici, precej dobrih špilov v glavnem.

2. Če imaš kreditno kartico lahko googlaš "cheap xbox live gold" in kupiš za slabih 40€, če ne pa vprašaj tu na forumu, nekdo ti bo že pomagal.

3. Kateri CoD igraš? V MW1 in MW2 ni zombie moda, namesto tega maš Spec-ops.

Par osnovnih stvari, glede jezika pa ne vem točno. :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment
zdravo,

Sem popolnoma nov tukaj in v xbox 360 svetu, prebral sem kar nekaj forumov vendar imam nekaj vprašanj, da vidim če sem vse prav razumel:

1. Games on demand je IP zaklenjen (seveda ne vse), namreč imam 4200 točk (nekdo mi jih je poslal) in bi rad kupil Red Dead Redemption vendar me ne pusti. Se da tukaj kaj naredit? Kaj naj naredim s temi točkami če ne bom mogel iger kupit z njimi?

2. Gametime si naročim preko spleta (toliko sem prebral), kje v slo je najbolje nabavit?

3. Imam igro COD, vendar ne morem igrat zombi variante?

4. Naredil sem oslarijo in iz UK spremenil v češčino in seveda vse "messed up" zdaj, lahko kako jezik v accountu spremenim v agleščino?

To je zaenkrat vse, hvala za odgovore.

LP

1. Da se to naredit da si spremeniš IP pa dol potegneš.

3. Lahko da maš nemško varianto COD-a ampak lahko vseen zombije igraš.

4. Jezik si pa spremen v system settings> console settings> language and locale seveda če se boš znajdu do tja v češčini.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
zdravo,

Sem popolnoma nov tukaj in v xbox 360 svetu, prebral sem kar nekaj forumov vendar imam nekaj vprašanj, da vidim če sem vse prav razumel:

1. Games on demand je IP zaklenjen (seveda ne vse), namreč imam 4200 točk (nekdo mi jih je poslal) in bi rad kupil Red Dead Redemption vendar me ne pusti. Se da tukaj kaj naredit? Kaj naj naredim s temi točkami če ne bom mogel iger kupit z njimi?

2. Gametime si naročim preko spleta (toliko sem prebral), kje v slo je najbolje nabavit?

3. Imam igro COD, vendar ne morem igrat zombi variante?

4. Naredil sem oslarijo in iz UK spremenil v češčino in seveda vse "messed up" zdaj, lahko kako jezik v accountu spremenim v agleščino?

To je zaenkrat vse, hvala za odgovore.

LP

za spremembo jezika greš iz osnovnega screen-a najprej pod My Xbox, naprej pa kot je že milan5 napisal.

še slike za pomoč:

syssettings_languagelocale.jpg

syssettings_language.jpg

syssettings_languageselection.jpg

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Prosim za pomoč

Ko sem vstavil igro v Xbox in jo zagnal je napisalo da rabi update. Izbral sem Yes in začelo je nalagati. Ko je naložilo se je Xbox resetiral. Ko se je prižgal je napisalo Aplaying update in začelo nalagati. Ko je prišlo do polovice je napisalo:

Can t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the instalation.

To sem naredil ampak spet isto. Pod tem napisom je pisalo

Status code: 3151-335A-B800-0F00-C000-0013

Včasih so bili zadnji štirje znaki tudi 0034 in 003A

Zdaj nimam več dostopa do dashboarda.

Prosim pomagajte!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.