Skoči na vsebino

Wii vprašanja


Cloud

Priporočene objave

Za vse, ki vas zanima vgradnja Wiikeya2:

Iz San Marina (hardstore.com)sem naročil Wiikeya2, Wii-Clip in Wii tri-wing izvijač (potreben). Celoten znesek, s poštnino in davkom vred, je bil nekaj centov pod 40€ (wiikey2 22€, wiiclip 12€, screwdriver 2€, poštnina 4€). Paket je prispel v okoli 10 dneh, danes sem stvar doma tudi zalotal in vgradil. Bom poročal o importih.

Glede na to, da ne lotanja direktno na Wii, se mi zdi znesek super. V sloveniji je vgradnja direktno na Wii brez Clipa od 65€ naprej, zato se mi zdi to super alternativa. Tudi trgovina je authorised reseller wiikeya in clipa, kar lahko preverite na uradnih straneh.

Lp,

jenx

EDIT: Zbrisano.

Link to comment
  • Odgovorov 51
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Ravno včeraj sem bil v Trstu na izletu, pa sem po naključju našel eno štacuno - Videolandgames. No, tam sem našel Dancing Stage pa Fit, pa polno stvari, ki jih pri nas ni. Cene so tudi zelo sprejemljive. Pa me je vseeno malce zmotil napis na škatli, ki je bil v italijanščini.

Zdaj pa me zanima, če to pomeni, da je originalni jezik igre italijanščina, ali je še vedno angleščina? Ker če si domov privlečem italijansko verzijo, mi en k* koristi.

Za odgovore sem že vnaprej hvaležen.

Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Link to comment
Bom naslednjič ko se bom potepal tam okoli, pogledal kaki znakec je na škatli. :) Verjetno je isti kot na Wii Sports...

Hvala.

Ubistvu moreš bit pozoren, sam sm kr nekaj krat že kupil igre v Trstu. Da, večina iger je 5 v enem.

Ampak recimo Guitar hero: word tour sm tud kupu, pa je samo v Italjanskem in Španskem jeziku. :bleh:

raizssx.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Jutri si bom kupil Wii-ja preko mimovrste (da, prepričalo me je =D)

Imel bi nekaj splošnih vprašanj:

- Wii lahko priključimo na klasični TV (malo starej mislim), ker itak ima podporo 480p. Drži? Hočem reči, če nihče še ni imel problemov s sliko pri igranju?

- Je kakšna stvar na katero bi moral biti pozoren ob nakupu in kasneje?

Lahko mi pa še sami kaj priporočate in svetujete. Bi bil zelo, zelo hvaležen. :beer:

Link to comment

Sam imam Wiija priključenega na navaden katodni TV in do sedaj še nisem zasledil nikakršnih problemov. Praktako načeloma ni ravno stvari, na katero bi moral biti pozoren pri nakupovanju Wiija. Se ne kvarijo, tako da ni nobenih problemov s pogoni, sam še nisem na praktično nič, na kar bi moral biti pozoren. Za razne predloge ter vprašanja čekiraj še prvo stran te teme. Če pa kaj še ni bilo vprašano pa rade volje odgovorim(o), lahko tudi na ZS.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

LP!

Nameravam si kupiti wii, verjetno ga bom naročil ž naslednji teden.

Pa me zanima malo več o njem...

Ali se da igrati multiplayer igre kot npr. na xboxi kot je xbox live?

Pa če ste z wiijo zadovoljni ker sem prej mel xbox360 in sem se ga naveličal.

Pač rad bi čim več zvedel preden se lotim te zadeve :)

hvala

SLOwner.png

ADD ME!

Link to comment

Igre se seveda da igrati MP ampak ne vse. Tega so zmožne igre, ki imajo na škatli oznako Wi-fi (v takem modrem krogu, ne moreš ga zgrešiti, če ga igra ima).

Mene pa zanima če je možnost, da se bo pojavil kak problem pri delovanju Wiija, saj je med mojo odsotnostjo moj dedi vstavil v Wii kopijo igre, wii pa ni modificiran. Potem je še probal navadno igro in je delalo. Bi lahko šlo kaj drugega"po gobe"?

Link to comment

Pozor. Vse skupaj kot jaz vem ni čist nedolžno. Če boš vstavil kopijo igre, ki je namenjena ameriškem trgu (NTSC), in se ti po Wii posodobil, potem ga lahko uničiš oz. brick-neš.

Malo pogooglaj pod izrazom "Brick my Wii".

Jaz sem imel nekaj težav, ko sem posodobil Wii in mi potem kopija SSBB ni več delala, ampak mi je potem uspelo nardit downgrade, tako da zdaj spet vse lepo laufa.

Link to comment
Pozor. Vse skupaj kot jaz vem ni čist nedolžno. Če boš vstavil kopijo igre, ki je namenjena ameriškem trgu (NTSC), in se ti po Wii posodobil, potem ga lahko uničiš oz. brick-neš.

Malo pogooglaj pod izrazom "Brick my Wii".

Jaz sem imel nekaj težav, ko sem posodobil Wii in mi potem kopija SSBB ni več delala, ampak mi je potem uspelo nardit downgrade, tako da zdaj spet vse lepo laufa.

Ne zganjaj panike. Če Wii ni modificiran, potem diska ne prepozna kot igro in posledično ga ne bo posodobil.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.