Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

Sem malo bolj preiskal in firmware tega izdelka je dejansko zanič. Sensitivity je čisto v podnu, prav tako diagonalni premiki miške. Se vidi pod kakšno taktirko proizvajalca so vsi pozitivni opisi tega kompleta. Že mogoče da deluje super, ampak ne ta ki ga dobiš ob nakupu, temveč njihovi predstavitveni optimizirani izdelki in plačani demonstratorji, kot je tisti "pro gamer" zDDpro. Pa na uradni strani nimajo foruma, le zakaj...

Kaj čem, padel sem na foro. Zdej je kar je.

Link to comment

Waou...

New Official Wireless Stereo Headset Coming for PS3

+ Posted by Anand Agarwal // Product Marketing Manager, Hardware

Do you hear that sound? It’s the sound of the enemy approaching your bunker. Only you’ve heard them way before they’ve even seen you and now your commandos are ready to unload. What’s your advantage? It’s simple – the official PS3 Wireless Stereo Headset – the latest addition to the PlayStation 3 accessories family.

5763459370_a4680418b1.jpg5762913415_e6b8c5f6e3.jpg

The official PS3 Wireless Stereo Headset will be available for $99.99 (MSRP) at retailers nationwide this September. Many more of your favorite franchises, such as Killzone and Gran Turismo, were also designed for surround sound audio. Featuring 7.1 virtual surround sound, the Wireless Stereo Headset lets you hear all the minor in-game audio clues clearly, whether you are in a firefight in a first-person shooter game or racing for the checkered flag.

Designed with comfort in mind for hours of gameplay, it’s the perfect addition to your PlayStation experience. Connecting the Wireless Stereo Headset with PS3 is made easy with the included USB Wireless Adapter. Precise volume controls and accessible microphone mute make it so you never have to interrupt gameplay to fumble for buttons. You can easily stay informed about battery status, sound controls, etc. with on-screen headset status updates. On top of that, the Wireless Stereo Headset also offers the highest quality voice chat for crystal clear online conversations. The mic is retractable so you can put it away if you just want to listen to music or play a single player game.

We’re very excited to be able to offer you yet another new way to get immersed in the game. Be sure to keep checking the Blog for more information soon.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Že prej omenjeni TwistDock za Palystation 3 je v Harveyu znižan na 54.99 Eur. To je skoraj 30 Eur ceneje kot takrat, ko sem ga prvič gledal. Za komplet obeh kablov je cena še vedno 29,99 Eur, prav tako za dodatni USB hub. Mogoče si ga celo omislim, ker mi je všeč, cena je pa dokaj blizu tisti na Amazon, še poštnina pa se niti ne pozna tolko.

Sam res upam da se nima kej pokavarit, ko je PS3 v takem poševnem položaju.

Link to comment

Ali bi mi lahko kdo svetoval, kateri volan kupiti za GT5, Dirt varjante in nasplošno dirkačine...Pa ne ta dragih ala G25 ali pa G27. Iščem bolj poceni, tam okoli 60-70EUR, pa da bi bil čim bolši za ta keš. Obvezno feedback, pa čim bolše stopalke z uporom,... Trenutno gledam Thrustmaster Ferrari GT Experience, pa nisem siguren u ta model. Seveda bi volan uporabljala tudi hčerka pa sinček. Ima kdo kakšne izkušnje z tem modelom ali mi priporočate kaj drugega.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Sem kupil za manj denarja Logitech driving force pro volan. Je prvi volan z FFB in za "tamale" bo dovolj za prvič. Moti me (ali pa tud ne?!) pa, da pri špili GT5 volan hoče it med igro "po svoje" in ga moraš popravljat oz lovit in za to uporabiti tudi nekaj moči. A je to normalno?

Link to comment

Je že kdo sprobal igrat Killzone 3 ali katero drugo strelajačino z Move-om? Zanima me, če se bolje obnese od dualshocka in če je z njim lažje igrat oz. se da boljše igrat, npr. da imamo nekaj igralcev, ki igrajo z dualshockom in druge igralce, ki igrajo z move-om. Bi se poznala razlika v končnem izidu? Pa da so vsi nekje na istem nivoju skilla :cowb:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Jaz igram Killzone in SOCOM 4, oboje z Move. Pri SOCOM uporabljam včasih tudi Sharpshooter, zaradi boljšega nadzora kot samo z samim Move-om. Vsekakor se da z Move bolje igrati kot z DS3, ker je nadzor boljši. Na začetku se je treba malo igrat z nastavitvami, predvsem Deadzone in Turn Speed, kjer si določiš navidezni rob na zaslonu, ko se začne tvoj lik v igri obračati. Ni tako kot pri DS3, kjer je križec veš čas na sredini, in svoj cilj loviš na sredino zaslona, ampak lahko merek postaviš na vse kar vidiš na zaslonu, brez obračanja, in tudi med gibanjem lažje slediš tarči.

Poglej si v temi Killzone 3 ali pa SOCOM 4, kjer je nekaj videov z uporabo Move-a od iWagle3D, ki se je zelo poglobil v nadzor z Move v igrah ki ga podpirajo.

Link to comment
Jaz igram Killzone in SOCOM 4, oboje z Move. Pri SOCOM uporabljam včasih tudi Sharpshooter, zaradi boljšega nadzora kot samo z samim Move-om. Vsekakor se da z Move bolje igrati kot z DS3, ker je nadzor boljši. Na začetku se je treba malo igrat z nastavitvami, predvsem Deadzone in Turn Speed, kjer si določiš navidezni rob na zaslonu, ko se začne tvoj lik v igri obračati. Ni tako kot pri DS3, kjer je križec veš čas na sredini, in svoj cilj loviš na sredino zaslona, ampak lahko merek postaviš na vse kar vidiš na zaslonu, brez obračanja, in tudi med gibanjem lažje slediš tarči.

Poglej si v temi Killzone 3 ali pa SOCOM 4, kjer je nekaj videov z uporabo Move-a od iWagle3D, ki se je zelo poglobil v nadzor z Move v igrah ki ga podpirajo.

Super, potem bom kar nabavil Move iz sendit-a. Tolko, da je malo bolj razgibano igranje kot si rekel :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
to seveda velja za igrice..., v realni simulaciji kot je gt5 pa na to pozabi, kot tudi v Real Lajfu

je pa Logitechov GT pro, vreden svojega denarja, še posebej če ga dobiš kje ceneje.

Meni na ravni cesti volana nič ne vrti.In gt5 igri še manjka veliko do "realne" simulacije.;)

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
Nove Sony slušalke so že na voljo pri Axel planetu po ceni 68€/61funtov/100USD
Dosti ceneje kot Turtle Beach in dejstvo, da sodijo med original PS3 peripherals, bi znalo govoriti v njihov prid. Meni so celo bolj všeč, ker ni nekih kablov, razen ko se baterije napajajo. Edino transmitter zasede en USB na PS3, če se pa še napajajo zraven pa kar oba.

>http://www.youtube.com/watch?v=a8LegDixdS0&feature=feedu

Link to comment

Poleg tega je malus to, da jih npr. ne moreš priklopiti na X360 ali kak drug vir, (na PC bi morda bilo možno) in ko zmanjka baterije moraš počakati, da se nafila, niso BT ampak radijske... so pa vsekakor ceneše od TB PX5 ali PX3 oz. X41+PBT. Meni se predvsem dopade oblika in pa prijazna cena in če imaš samo PS3 verjetno dobra izbira.

Še novost v barvni paleti dodatkov DS3 in BT headset, novembra:

6141202540_4229ace8db.jpg6140648733_49abbf63bf.jpg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
ko zmanjka baterije moraš počakati, da se nafila
"You can use wireless stereo headset as a wired, while charging."

Jaz bom še malo počakal in se odločil, ker potrebujem slušalke še za PS3. Ali bom nabavil nekaj v smislu teh slušalk, ali pa uredil zadevo da bom že obstoječe X41 imel povezane na X360 in Ps3 (imam že vse na zalogi, samo kable je treba spet rihtat :kap:). Nekako se pa oprijemam dejstva, da če je nekaj original, da najbolje deluje v navezi s tistim za kar je narejeno. Čeprav po drugi strani vem, da so določene aftermarket stvari veliko boljše. Pa ker ni kablov, sovražim kable.

Link to comment

Če imaš X41 in PBt ne rabiš teh, priklopi obe konzoli na bazno postajo in problem rešen, ena možnost je z Y kablom za optiko, druga je, da imaš iz ene stereo iz druge optiko in tretja da pač vsakič prestaviš kabel za optiko. No jaz imam drugo opcijo in sem čisto zadovoljen, itak ti stereo premiksa v kvazi prostorski zvok...

BessieSABU.png

Link to comment

V predalu že nekaj časa čaka Ex-Pro Optical TOSlink SPDIF Splitter, samo povezat morem pa uredit kable, ker imam rad urejeno in kablovje skrito in pospravljeno. Najcenejša varianta bo res omenjeni splitter, X41 in PBt, ker imam že vse doma. Iz X41 bazne postaje pa naprej v PS3 Surround sound bar system al kak se mu že reče.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.