Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Ej pa kaj eni komplicirate. Sledite navodilom in ne iščte nekih bypass varjant. XBOX PRIKLOPIŠ NA PC (preko kabla) IN PC NA INTERNET (preko kabla ali wifi)!!

Če mate USA račun potem zberete USA server, če pa imate UK račun pa zberete UK server. Enako velja za MSP.

Kakšna je igrca ima pomen samo takrat ko zraven piše, da je DLC samo angleški ali samo nemški ali samo japonski...

Link to comment
Ej pa kaj eni komplicirate. Sledite navodilom in ne iščte nekih bypass varjant. XBOX PRIKLOPIŠ NA PC (preko kabla) IN PC NA INTERNET (preko kabla ali wifi)!!

Če mate USA račun potem zberete USA server, če pa imate UK račun pa zberete UK server. Enako velja za MSP.

Kakšna je igrca ima pomen samo takrat ko zraven piše, da je DLC samo angleški ali samo nemški ali samo japonski...

O čem ti to??

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Hvala, ampak se že cel dan zafrkavam in ne deluje. Uporabljal sem OpenVPN in je Xbox 360 preprosto ignoriral proxy konekcijo. Nato sem uporabil Windows VPN connection in sedaj se Xbox skuša povezati ampak jamra, da je potrebno zvišati MTU. MTU je seveda nastavljen na 1500 ampak ni dovolj. Tudi tale vodič za spremembo MTU na VPN ni pomagal: http://support.microsoft.com/kb/826159

Router ima nastavljen MTU na 1442, ampak mogoče je VPN strežnik problem...

Mam Windows 7, dve mrežni in zaenkrat cel Xbox.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Ha! Sem imel težavo z vnovčitvijo kode za mape za GoW2 GOTY, preko konzole mi je javljalo, da nisem na pravi lokaciji, potem sem pa šel na PC se prijavil na xboxlive preko web proxy-ja (prvega ki mi ga je našel google) in poskusil vnovčiti in... je delovalo. Dowload je bil v Queue in ko sem vklopil Xškatlo je ta brez težav začela vleči mape ;)

jonie: poiskusi enako narediti s svojo kodo.

Uporabil sem tega http://www.daveproxy.co.uk/

je kdo sprobal tole, samo tolko da vem da ne bom za brezveze skuru MP

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment

grem stavt, da moje vprašanje ne paše sem, vendar vseeno. se mi zdi, da se tukaj dost spoznate.

problem imam z nakup (pre-order) igre assassin's creed animus ediiton na ubi store. će najdem igro preko googla in kliknem na link, me vrže na osnovno stran ubi store in reče, da mi prikazuje stran za mojo državo. tukaj pa sploh nimam opcije za ta edition. za osnovno igro pa imam možnost samo za pc, sploh ne za xbox360.

sem probala s nekaterimi zgoraj navedenimi programi spremeniti IP, pa je še zmeraj isto. ali delam kaj narobe ali je ubi store .....

mistlim, pa saj nisem iz kakšne banane republike ampak is SLO, ki je EU, tako kot UK.

mistress3riple.png

Link to comment

V bistvu je ta tema za spreminjanje IPja nasploh. Tudi XBox povezavo moraš preko PCja speljat.

@mistress3riple:

Ko usposobiš VPN ali pa samo proxy (za web browsing zadostuje) preveri na kakšnem http://whatismyipaddress.com/ ali imaš dejansko UK ip. Zelo verjetno je, da ga nimaš, zato te pa ubi-store vrže na Slovenijo. Vendar vprašanje, ali boš tam karkoli lahko kupila, ker ponavadi preverjajo tudi kartico.

Res je, smo v EUju, ampak,... poglej kako na nas gleda recimo Amazon :)

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
V bistvu je ta tema za spreminjanje IPja nasploh. Tudi XBox povezavo moraš preko PCja speljat.

@mistress3riple:

Ko usposobiš VPN ali pa samo proxy (za web browsing zadostuje) preveri na kakšnem http://whatismyipaddress.com/ ali imaš dejansko UK ip. Zelo verjetno je, da ga nimaš, zato te pa ubi-store vrže na Slovenijo. Vendar vprašanje, ali boš tam karkoli lahko kupila, ker ponavadi preverjajo tudi kartico.

Res je, smo v EUju, ampak,... poglej kako na nas gleda recimo Amazon :)

Po nekakšenm čudnem naklučju mi je enkrat le uspelo, da me ni vrglo na Slovenijo in me je vrglo na stran gamestop, ki pa na žalost ne pošiljajo v Slovenijo. Bom pač igro kupila po delih :D Najprej collector's edition in kasneje še enciklopedijo :D

Vem ja, ne vem, kdaj sem nazadnje kupila knjigo, soundtrack cd v Sloveniji.

mistress3riple.png

Link to comment

Od sedmih že poskušam vzpostavit tale vpn pa mi nikakor ne rata. Ko hočem vzpostavit povezo ne gre mimo tistga z wan...

Bi mi lahk kdo zrihtu tole prek teamviewera? :P

Prvo bi probal cod5 demo potegnet, ko ma isto zaščito, pol pa če bi delal, bi si kupu pointse za annihilation. Mam pa vse parajt- mam not dve mrežne karte(obe delujejo), xbox povezan z kompom...

Hvala.

verminzzz.jpg
Link to comment

Imam windows7. Kartice delujejo obe, saj sem preko vsake povezal siol. Nastavitve sem tut 100% se prav naredu, tak da ne vem kaj je narobe.

post-4147-144771011865_thumb.jpg Tole mi napiše. Včeraj mi je pred tem pokazalo preverjanje uporabniškega imena in pass, pol pa spet to in po nekem času error.

Probal se veliko drugačnih nastavitev, ampak je isto..

Aja, gamertag je pa UK.

Urejano od verminzz
verminzzz.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Jaz vedno uporabljam anonymitynetwork.com. Probal sem tudi ivacy.com, kjer so oglaševali UK servere, v resnici pa jih sploh niso imeli...

Anonymitynetwork ima preprost in prijazen programček, ki ti nudi vse potrebne informacije (koliko časa/GB še imaš na voljo, IP naslov in kraj,...), tudi uporabniškega imena in gesla ni potrebno vedno vpisovati. Pa še cene so ugodne.

Priporočam!

@verminzz: Najverjetneje kakšna nastavitev ni vredu. Lahko se igračkaš z nastavitvami, lažja opcija pa ti bo, če izbereš providerja, ki nudi enostavnejšo inštalacijo z vmesnikom, da se ne zajebavaš z nastavitvami.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kaj pa na temu anonymitynetwork je neki trial.

Please try our Free Trial and review our plan options before purchasing a subscription

We are temporally closed our SMTP ports due to SPAM abuses. If you need to send email to somebody please turn off VPN first.

Available for 3 hours after submission.

Bo velalo to? Sej bi samo za par % s tem dol vleku, pol bi pa na siol presalti ko mi vleče 500kb/s , tak da so 3 ure dovolj.

verminzzz.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.