Skoči na vsebino

Borderlands 2 [multi]


Priporočene objave

Ne kupil sem ga za failstation tri :beer:

a nimaš tud ti zdej PS3? imaš priliko izkusit čare online co-opa v popolni tišini, komuniciraš pa preko pisnih sporočilc, kar naredi izkušnjo veliko bolj retro kot na šminkurskem x360

sicer ga ne bom še prodal, ko bom imel malo več navdiha ga spet poprimem v roke, sploh pa split screen moram sprobat

Link to comment

sicer ga ne bom še prodal, ko bom imel malo več navdiha ga spet poprimem v roke,

...Borderlands ali PS3 ??? :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Mene tudi mika da bi začel igrat, no zdaj imam itak mass effect 2, žal sem mogel nakup konzole premaknit do aprila, marca potem pa se spet vrnem na sceno z borderlandsom, no upam da mittko do tedaj nebo prestopil k ps3 fanboyem . :lol::D

Lani nisem dobenga špila tako preigral, rešil sem vse queste zdaj šo še pa dlc-ji, to bo štala, edino zanima me če obstaja kakšna mapa da najdem vse claptrape, vem da je conzolar menda vse našel.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 11 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.