Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

>http://youtu.be/y2VXsE32L90

>http://youtu.be/RhfHEl5iR1U

Večina je blindfire spopadov. Pomembno je, da si pozoren kam meri puška, ker pri blindfire ne ciljaš v sredino ekrana ampak malo naprej od konca cevi. Vaja dela mojstra, do tam pa zna bit kr zajebana in živce parajoča pot, sploh če si nov v GoW.

Link to comment

Hvala za pomoč.Ampak danes je nastal problem...igram gerse in mi ponudi update velik 3MB jaz seveda sprejmem.Restarta igro grem na quick match internet povezuje, nato napiše ,da je moja verzija drugačna od host verzije..potem pa grem pod test conection pa mi piše account service alert ???

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

  • Danes naredimo tele for sure:

    0jc8P2NhbC8xDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVFAAAAAVBQUP29p3c=.jpg
  • Now They Begin to Understand
    Complete all 12 waves of Beast on all Fenix Rising maps.
    20
  • 0Dc8P2NhbC8yDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVGAAAAAVBQUP+crsI=.jpgDefending the Past
    Complete all 50 waves of Horde on any of the Fenix Rising maps.
    25
  • 0zc8P2NhbC9EDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYwAAAAAVBQUPz3nzc=.jpgCome to Poppa!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Recruit Claytons (any mode).
    15
  • 0jc8P2NhbC9FDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYxAAAAAVBQUP0XZ6Q=.jpgLocust, Forever!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Savage Marauders (any mode).
    15

Če bo ostalo kaj časa pa še:

  • 0Dc8P2NhbC9GDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYyAAAAAVBQUP82bhE=.jpgTime to Re-up!
    Achieve level 100 and choose to re-up for another tour of duty.
    50

Link to comment

  • Danes naredimo tele for sure:

    0jc8P2NhbC8xDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVFAAAAAVBQUP29p3c=.jpg
  • Now They Begin to Understand
    Complete all 12 waves of Beast on all Fenix Rising maps.
    20
  • 0Dc8P2NhbC8yDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVGAAAAAVBQUP+crsI=.jpgDefending the Past
    Complete all 50 waves of Horde on any of the Fenix Rising maps.
    25
  • 0zc8P2NhbC9EDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYwAAAAAVBQUPz3nzc=.jpgCome to Poppa!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Recruit Claytons (any mode).
    15
  • 0jc8P2NhbC9FDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYxAAAAAVBQUP0XZ6Q=.jpgLocust, Forever!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Savage Marauders (any mode).
    15

Če bo ostalo kaj časa pa še:

  • 0Dc8P2NhbC9GDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYyAAAAAVBQUP82bhE=.jpgTime to Re-up!
    Achieve level 100 and choose to re-up for another tour of duty.
    50

Sem totalno za. :yes::yes::yes:

Jaz bom sicer začel z Time to Re-up!

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

post-101-144771014114_thumb.jpg

Na XBL je prišel no paket dolsnemljiv paket večigralskih map - Fenix Rising Map Pack, mali mehki zanj zahteva 800pik, v primeru, da ste predhodno kupili Gears of War 3 Season Pass nakup ni potreben, tako, da pazite, da ga ne kupite pomotoma še enkrat.

Imena map so: Academy, Anvil, Depths, The Slab plus prenovljena Escalation iz prvega dela serije.

Pridelate lahko 250G(ramov)

Dodane so štiri nove "kožice" za MP: Recruit Clayton, Savage Marauder, Thrashball Cole in Savage Kantus.

Spisek novih dosežkov


  • 0jc8P2NhbC8xDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVFAAAAAVBQUP29p3c=.jpgNow They Begin to Understand
    Complete all 12 waves of Beast on all Fenix Rising maps.
    20
  • 0Dc8P2NhbC8yDxt0GltTWUFCL2FjaC8wLzVGAAAAAVBQUP+crsI=.jpgDefending the Past
    Complete all 50 waves of Horde on any of the Fenix Rising maps.
    25
  • 0zc8P2NhbC9EDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYwAAAAAVBQUPz3nzc=.jpgCome to Poppa!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Recruit Claytons (any mode).
    15
  • 0jc8P2NhbC9FDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYxAAAAAVBQUP0XZ6Q=.jpgLocust, Forever!
    Win a Versus multiplayer match as a team of five Savage Marauders (any mode).
    15
  • 0Dc8P2NhbC9GDBt0GltTWUFCL2FjaC8wLzYyAAAAAVBQUP82bhE=.jpgTime to Re-up!
    Achieve level 100 and choose to re-up for another tour of duty.
    50

BessieSABU.png

Link to comment
Ta novi Fenix download mi dela same probleme..ko začnem z team deatmach se pokaže slika ,ko louda in vrže nazaj v meni pa piše coonection host lost..tako nekako in nato xbox live party ,da moram eneblad z select gumbom..Zanima me kaj pomenijo te na novo zelene številke levelov?

zelene številke levelov so ko gre oseba Upat(tko se rče v gears) oz. gre prestige. Drgač pa večina folka se pritožuje da imajo probleme z internetom na novem updejtu tko da predvidevam da ma epic težave s serverji. Sam ga bom preizkusil jutri ko pridem domob okrog 3 in kupim season pass. Se vidmo tadej!

Gapi x3.jpg

Link to comment

Po dolgem cajtu sem zbolel, pa imam zdej celo mal več cajta, da špilam GOW. Plus linija je ratala znosna in me šele tam nekje okrog 16-20 wavea pri Hordah vrže dol z linije. :D

Do zdaj sem pogruntal, da je tam okrog 18-21 ure bolj švoh online, prej imam še vedno obveznosti, kasnej pa še nisem bil gor, ker mi je dolgcajt ratal.

Zdej me pa res firbc matra, a igrate na privat matchih al se kar priključite na random igro pa je kar je? Pa kdaj povečini visite online?

BellerophonMPI.jpg

Link to comment
  • N7
Po dolgem cajtu sem zbolel, pa imam zdej celo mal več cajta, da špilam GOW. Plus linija je ratala znosna in me šele tam nekje okrog 16-20 wavea pri Hordah vrže dol z linije. :D

Do zdaj sem pogruntal, da je tam okrog 18-21 ure bolj švoh online, prej imam še vedno obveznosti, kasnej pa še nisem bil gor, ker mi je dolgcajt ratal.

Zdej me pa res firbc matra, a igrate na privat matchih al se kar priključite na random igro pa je kar je? Pa kdaj povečini visite online?

random hell.

:kratos:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Sam je tečno mal. Kakšen match je zelo OK, pride pa kar pogosto kakšna živa beda na program. :tired:

No, če bo kakšen za en match z beginnerjem danes popoldan (lvl 16 :D ) naj pride online. Tam po 17-18. uri.

Nekak se moram naučit sodelovanja.

to je zelo relativno. jest mam v partyu skos neke psihiopate, ki potem furajo povprečje matcha druge serije (lvl 100+).

btw, jest sem lvl 20.

:tepen:

ozi_SLO.png

Link to comment

spotoma se navadiš... jz sm šele tko pri lv 50 mal skilla dobu da dobivam mvp v igrah zdej sam za ranked sm še vseen preslab. Pač bistvo Gearsov je da maš neko strategijo ker razn če si nek epic wall bouncer ne morš kar rushat pa 3 igralce ubit. Pač vedno se drži zraven vsaj enega soigralca.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Hehe, MP ubija. Dobesedno. Nisem jest trenutno za nič druzga, kot za kakšne horde. Tam, kjer je kolektivni duh na vrhuncu.:D

Za DM ipd. sem pa še čist preveč štorast (škoda respawnov zame) oz. bi bil kompetenten če mi daš miš pa tipkovnico, s katerima sem gor rastel.

Bom še mal horde driblal. Sej kar OK folk gor najdeš. Se znajo hitr adaptirat drug na druzga.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment
Hehe, MP ubija. Dobesedno. Nisem jest trenutno za nič druzga, kot za kakšne horde. Tam, kjer je kolektivni duh na vrhuncu.:D

Za DM ipd. sem pa še čist preveč štorast (škoda respawnov zame) oz. bi bil kompetenten če mi daš miš pa tipkovnico, s katerima sem gor rastel.

Bom še mal horde driblal. Sej kar OK folk gor najdeš. Se znajo hitr adaptirat drug na druzga.

ma jz sm tud z miško odraščal. Sam pri gears 3 pa ne verjamem da bi kaj prec pomagala ker morš večinoma uporabljat blindfire ali pop shooting. In tam pač tud z miško ti ne pomaga kaj.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.