Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Kako potem a je igra za kej, jaz je verjetno še ene pol leta ne bom igral, eni se kar nekaj opritožujeto, to ne more biti res! :cryingeyesout:
Men osebno ni nič posebnega. Igral sem 1ko in 2ko... campaing je še kr, online mi je pa kr neki. Razmišlam, da bi jo kr prodal...ampak bomo vidl kako bo s tem! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja, v bistvu je že Mitko zadnjič povedal, da je stanje slovenskih forumov glede resnejših debat precej švohno. Ljudje se več ne posvečajo enemu špilu, ker kr naprej kupujejo nove CoDe, Battlefielde, Fife, formule in kaj jaz vem kaj še vse. Več kot en teden po releasu se še vedno pogovarjamo o tem, kdo še vedno čaka na špil, kdo je končal kampanjo na kateri težavnosti in kako multiplayer pač ni kul. Medtem se Morbid potrudi in napiše malo daljši post, ki se ukvarja z dinamiko igre, pa ga nihče razen treh ljudi ne razume, ker a) še vedno ni dobil igre od Zavvija, B) mu je multiplayer "kr nekaj" ali c) pač nima časa ali volje igrat kaj druga kot kampanje na normal pa prve 3 wave horda.

OK, sej razumem ljudi, Gearsi so precej specifična zadeva, sploh če greste igrat multiplayer brez predhodnih izkušenj pa so lahko tudi precej psihično zahtevni. Ljudi je težko ubit, če ne veš na kak način bi se jih lotil, medtem pa lahko hitro izgubiš živce in se ti vse skupaj zameri. Ampak a je kdo od teh "manj izkušenih" ljudi že koga spravil na kose z Gnasherjem, skuril pol ekipe s Scorcherjem, al pa nasploh taktično premagal nasprotno ekipo, ki je mogoče bla po individualnem skillu boljša od njegove lastne? To so čari Gearsov - sodelovanje, taktika, pametno in premišljeno igranje - in šele potem si nagrajen tudi kot posameznik. Če pa greš v MP z CoD mentaliteto pa boš slej ko prej ostal brez živcev, kontrolerji bodo leteli po zraku in mama bo spraševala kaj tako treska. Je pač tako, da igra ni narejena za vse, tako kot večina trenutno popularnih shooterjev in če se v njej ne najdete, to nikakor ne pomeni, da je igra slaba - najverjetneje ste vi slabi. Pa brez zamere, govorim samo tisto, kar je res, pa si tega nihče noče slišat.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ta thread je tako ganljivo poln želje, da se današnjega povprečneža od faze froca s pravkar kupljeno igračko, ki bo trajala točno, dokler ne vidi nove, povzdigne na raven, kjer bo lahko na vse gledal s perspektive true igralca, da še Narcos Phoenix potoči solzico. :(

Keep it up, fantje. Ko boste zadosti dobri*, pridem še jaz. :plan:

*zadosti, da zmagate z menoj v teamu.

Urejano od kekken3
Link to comment
Ja, v bistvu je že Mitko zadnjič povedal, da je stanje slovenskih forumov glede resnejših debat precej švohno. Ljudje se več ne posvečajo enemu špilu, ker kr naprej kupujejo nove CoDe, Battlefielde, Fife, formule in kaj jaz vem kaj še vse. Več kot en teden po releasu se še vedno pogovarjamo o tem, kdo še vedno čaka na špil, kdo je končal kampanjo na kateri težavnosti in kako multiplayer pač ni kul. Medtem se Morbid potrudi in napiše malo daljši post, ki se ukvarja z dinamiko igre, pa ga nihče razen treh ljudi ne razume, ker a) še vedno ni dobil igre od Zavvija, B) mu je multiplayer "kr nekaj" ali c) pač nima časa ali volje igrat kaj druga kot kampanje na normal pa prve 3 wave horda.

OK, sej razumem ljudi, Gearsi so precej specifična zadeva, sploh če greste igrat multiplayer brez predhodnih izkušenj pa so lahko tudi precej psihično zahtevni. Ljudi je težko ubit, če ne veš na kak način bi se jih lotil, medtem pa lahko hitro izgubiš živce in se ti vse skupaj zameri. Ampak a je kdo od teh "manj izkušenih" ljudi že koga spravil na kose z Gnasherjem, skuril pol ekipe s Scorcherjem, al pa nasploh taktično premagal nasprotno ekipo, ki je mogoče bla po individualnem skillu boljša od njegove lastne? To so čari Gearsov - sodelovanje, taktika, pametno in premišljeno igranje - in šele potem si nagrajen tudi kot posameznik. Če pa greš v MP z CoD mentaliteto pa boš slej ko prej ostal brez živcev, kontrolerji bodo leteli po zraku in mama bo spraševala kaj tako treska. Je pač tako, da igra ni narejena za vse, tako kot večina trenutno popularnih shooterjev in če se v njej ne najdete, to nikakor ne pomeni, da je igra slaba - najverjetneje ste vi slabi. Pa brez zamere, govorim samo tisto, kar je res, pa si tega nihče noče slišat.

Pradlagam, da dvignete nivo poveste kako se pravilno organizirati v igri, če ni že v igre vdelan sistem hirarhije, osredotočite se na specifiko, razložite kako zaobvladati različne taktike in strategije na različnih mapah načinih MPja zadevo podprete z screen shooti in posnetki gameplejev. Npr. meni nikoli ni bilo jasno v prvih dveh delih kako vedeti kaj bo lik naredil ko bom stisnil A, bo stekel ali se bo skril... ok s časomo dobiš občutek, ampak vseeno te še kdaj preseneti kar je bila moja največja zamera prvim dvem igram.

V glavnem znalci delite svoje znanje, da vam bomo bunkelji lahko v podporo, če slučajno naletite v igri na nas :beer:

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7
Bessie bo danes ali pa drug teden dobil igro potem pa gremo mi pacjenti en šnel kurs skozi coop na tahujš težavnosti stopnji, da dobimo občutek kak se skrit, zalaufat motorko pa te fore. Pa če targetaš enga od team mateov in stisneš LT se tud neki zgodi, al ne?

em. men je bed ker sploh še nikol nisem coopa igral - v nobenem špilu. zelenc totalen. analfabet.

:picknose:

ozi_SLO.png

Link to comment
Npr. meni nikoli ni bilo jasno v prvih dveh delih kako vedeti kaj bo lik naredil ko bom stisnil A, bo stekel ali se bo skril... ok s časomo dobiš občutek, ampak vseeno te še kdaj preseneti kar je bila moja največja zamera prvim dvem igram.

1.options

2.controller

3.alternate controller scheme

4.profit :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Amazing explanation...vse jasn :pullinghair:
Lej pač, če si ti fanboy ti ne morm pomagat. Vsak ma svoj okus in to je to. Zdej, če sem te pa užalil, ker sem dal negativno mnenje o igri potem pa ti ne morm pomagat. Nisem rekel, da je slaba ampak, da mi ni to to...

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Point debate je v tem da je Epic ponudil igro ki

izpolnjuje vse dane obljube.

Je najbolj izpopolnjen cover based shooter.

Ima dalši kampejn do 4player coop poleg

zabavnega arcade kampejna z mutatorji.

Pol imamo tle co op MP horde kjer sodeluješ

proti random generirani hordi ki ima ene 30

različnih nasprotnikov in šefov.

Pol imamo tle time attack mode Beast kjer...itd.

Nakar imamo še VS multiplayer.Pač 5 različnih varjant

TDM,warzone,execution,CTL,wingman...

Še za dodat da tolkrat MP online dela zadovoljivo dobro...

Za moj keš je to ta bolša ponudba na tržišču.

Drugač moj point je v tem da igram rad girse

ker imajo okus po čokoladi...štekaš? :tepen:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Bessie bo danes ali pa drug teden dobil igro potem pa gremo mi pacjenti en šnel kurs skozi coop na tahujš težavnosti stopnji, da dobimo občutek kak se skrit, zalaufat motorko pa te fore. Pa če targetaš enga od team mateov in stisneš LT se tud neki zgodi, al ne?

Sem že obupal... danes so mi poslali. da lahko vrnem, ko dobim in je zadeva rešena... kao, kaj se buniš...:x:punch: drugače pa ja bomo šli čez...

Mitkko, kakorkoli že, hvala za advice!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.