Skoči na vsebino

Tema za cheap-ass Xbox 360 gamerje [akcije, znižanja ipd]


Anduril

Priporočene objave

Expansys poznam, cene so ugodne, ampak poglej njihovo poštnino :D

Recimo xbox 360 slim € 249,99 (209,02 brez DDV)

spodaj pa z manjšo pisavo:

Če naročiš ta izdelek pred 4pm danes, lahko SI kupci pričakujejo pošiljko v 5 -ih delovnih dneh

Za izračun stroškov dostave oddajte artikel v košarico. Standardni stroški dostave za ta artikel znašajo € 118,40

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • vrhovni
Expansys poznam, cene so ugodne, ampak poglej njihovo poštnino :D

Neke vrste nateg online trgovin. Ponudijo super ugodno ceno, potem pa nabijejo poštnino.

Ni čisto tako... sem kupil že več elektronike pri njih in so imeli daleč najboljšo ceno (s poštnino vred)!

Sej če malo bolje pogledaš imajo pri drugih izdelkih dokaj normalno poštnino... res da je višja, vendar uporabljajo express pošto! Se spomnim, sem enkrat ob nakupu izdelka na zalogi prejel paket iz Francije v manj kot 24h!

Zanimiva ponudba pri njih je tudi tale: KLIK! Imajo do 50% znižanja, za praktično samo odprt paket ali poškodovano pakiranje,... Včasih se splača! :old:

s

PS: Očitno je ta Xbox narejen iz krhkega porcelana, zato imajo takšno poštnino, kar je tudi razumljivo!

/s

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Da ti kar tukaj odgovorim, da nebom dveh tem svinjal.

Res je, v tem primeru gre za nateg... ampak kaj pa vsi drugi dodatki, igre, itd. za Xbox?... Samo zaradi enega primera še ne pomeni, da je expansys nateg... Microsoft Kinect Sensor Controller + Kinect Adventures = 99€ + 13€ poštnine!

Kakorkoli sorry za offtopic!

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Game Add-ons:

Halo: Reach - "Noble Map Pack" - 400 MSP

Halo 3 - "Mythic Map Pack" - 200 MSP

Halo 3 - "Mythic II Map Pack" - 400 MSP

Gears of War 2 - "All Fronts Collection" - 400 MSP

Forza Motorsport 3 - "Sidewinder Proving Grounds" - 200 MSP

Forza Motorsport 3 - "Hot Holidays Car Pack" - 200 MSP

Forza Motorsport 3 - "Community Choice Classics Pack" - 200 MSP

Crackdown 2 - "Premium Toy Box Pack" - 280 MSP

Crackdown 2 - "Premium Deluge Pack" - 280 MSP

Alan Wake - "The Writer" - 280 MSP

Trials HD - "Big Thrills" - 200 MSP

Arcade Games:

Toy Soldiers - 800 MSP

Perfect Dark - 400 MSP

Magic: The Gathering - DotP - 400 MSP

South Park Let's Go Tower Defense Play! - 400 MSP

Splosion Man - 400 MSP

Braid - 400 MSP

Snoopy Flying Ace - 400 MSP

UNO Rush - 400 MSP

Duke Nukem 3D - 400 MSP

Duke Nukem: Manhattan Project - 400 MSP

Avatar Clothing:

Halo: Reach "Emile Spartan 239 Armor" - 200 MSP

Halo 3: ODST "UNSC Marine Armor - Female" - 200 MSP

Halo 3: ODST "UNSC Marine Armor - Male" - 200 MSP

Gears of War 2 "Locust Drone Armor - Female" - 160 MSP

Gears of War 2 "Locust Drone Armor - Male" - 160 MSP

Gears of War 3 "Ticker Pet" - 120 MSP

Fable III - "Warrior Helmet - Female" - 120 MSP

Fable III - "Warrior Helmet - Male" - 120 MSP

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

.

This week Xbox LIVE Gold Members can save on the following PopCap games and content:

[TABLE]

[TR]

[TD]PopCap Collection

[/TD]

[TD]Original Price

[/TD]

[TD]Discounted Price

[/TD]

[TD]Discount

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Plants vs. Zombies

[/TD]

[TD]1200

[/TD]

[TD]600

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Peggle

[/TD]

[TD]800

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Peggle Nights

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]200

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Zuma

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]200

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Feeding Frenzy

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]200

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Feeding Frenzy 2

[/TD]

[TD]800

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Bejeweled 2

[/TD]

[TD]800

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Bejeweled Blitz Live

[/TD]

[TD]800

[/TD]

[TD]200

[/TD]

[TD]75%

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Heavy Weapon

[/TD]

[TD]800

[/TD]

[TD]400

[/TD]

[TD]50%

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Eh ja, včasih smo samo SP špile igrali, pa nam nič ni manjkalo. In fact, moja top špila sta še vedno primarno SP (Mafia in Freelancer, oba sem igral na PCju). Sploh pa hvala bogu, da obstajajo Xbox Live, Steam in podobni servisi, da so ti manjši špili bolj dostopni. In najde se ogromno dobrih iger za male pare, samo moreš pogledat dlje od flashy multiplayer iger, ki so večinoma samo še mlatenje prazne slame. OK, če maš dobro grupo ljudi ni problem vsak dan igrat neke streljačine online, ampak sam pa zadnje cajte niti nočem več igrat raznih CoDov in Halotov, ker je vse skupaj preveč random in pointless.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja mislil sem cheap :) mislil, da večino istih špilou dobiš na pc-ju zastonj in tak fun spet niso, tisti zlati časi ko še ni blo neta so bli itak vsi špili tudi iz softpowerja in ostalih zloženk najjači, sem nasnel 10 špilou in vse preobrnil 10x pa še bi če se nebi mesec obrnil in prišla nova številka :P Danes pa delajo špile na osnovi multiplayerja, jači multiplayer bodo nardil bol bo špil prodajan to je dejstvo... Nekateri singleplayer špili so še vedno ubitačni in zažigajo vendar če bi jim bil dodan en dobro stuhtan multiplayer bi se špil 10x bol prodajal kot tudi igral... noja mislim da prhaja zlata doba igralništva, ker do kam smo pršli z grafo, gameplayom, zgodbami,... si nebi pred 10 leti mogel niti misliti, ravno to je razlog za moj ponoven nakup xboxa v kratkem (pa sem iz igričarstva čist out že kako leto, dve).

Link to comment

Nja... Ne vem, če je to glih "zlata doba igralništva." Vsaj zame ne. Praktično vse, kar nam talajo v zadnjem času so CoD-style streljačine, ki majo mogoče dober MP, ampak ga pokvarijo noobi in quitterji ter kao neke avanturističe igre in dirkaške serije, ki so ali nadaljevanja nekih starih iger, ali pa brca v temo. Večinoma je to najbrž zato, ker vsi gledajo samo še na denar, pa da se bo prodalo čim več kopij, pa da bodo dosegli čim večjo ciljno publiko pa kaj jaz vem kaj še. Potem pa maš MP, kjer igraš z 12-letnimi otroci, ki ti skozi hedseat nabijajo techno in se majo za glavne carje, so pa itak totalno zanič. Po pravici povedano ful pogrešam neke simpl špile, ko si lahko dal kolegu kontroler v roke in je poštekal igro v 5 minutah, ampak kaj takega je danes itak brezveze sploh razvijat, ker ni podobno Call of Dutyju.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.