Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation Vita Firmware 1.8


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Če je/bo? v EU cenejša kot trenutna Vita, potem ima možnost da se prodaja. Konec koncev ne potrebujejo vsi prenosne konzole. Nekaterim je verjetno dovolj le stream iz PS4, da ni potrebno premikati konzole v drugo sobo, če je TV v kateri je PS4 že zaseden. Ampak ni pa možno pričakovati, da bodo prodali več okrnjene Vite, kot pa prenosne. Fino je, če se pojavi na tržišču, ni pa nikakor must-buy.

Imaš pa prav ja, ni razloga da ne bi bilo enako mogoče narediti z obstoječo Vito.

Ali pa je ravno obratno, so zaklenili, da ne bi prišlo na druga tržišča ;)

Heh, to je tudi opcija ja. :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

A obstajajo kake igre tipa dating-sim/visual novel/social simulator etc. v angleščini na PS Vita?

Podobno PERSONA 4 golden, morda? (Social aspect, ali pa hibrid z combatom)

Nekaj za Japanophile ^^

V Animejih/mangah z highschool-kotaku tematiko vedno vidimo osebke, kateri nažigajo prej omenjene tipe iger na svojem PSPju, ter me zanima, če je kaj takega na evropskem trgu?

Vem, da je za časa PS ter PS2 kar nekaj hitov z japonskega trga izšlo tudi na US trgu.

Za PS Vito pa imam težave najti kak podoben naslov.

Link to comment

Na viti je stem bolj kriz. Poleg Persone 4 je v anglescini se Virtue's Last Reward. Ce ti ni odvec PSP naslovov igrat, pa jih je nekaj:

Persona 3

Amagami

Corpse Party

Corpse Party Book of Shadows

Danganronpa

Disgaea Infinite

Divi-Dead

Fate/Extra

Hakuoki

Super Dangan Ronpa 2

Sweet Fuse

Toradora! Portable

Valkyria Chronicles 2

Drugace pa v 2014 pride za Vito Danganronpa: Trigger Happy Havoc.

Urejano od raveer

(:

Link to comment

Domo arigato gozaimaaaasu! :molimo:

Super, da nisem edini na forumu z interesom v JRPG :applause:

Naletel sem še na "Sorcery Saga: The Curse of the Great Curry God"

Dungeon crawler, kateri bi naj izšel 10.12 v US, v EU pa v začetku drugega leta.

Kolikor vem, igre na viti niso regijsko zaklenjene, torej se jih da naročit z drugih regij, ter delajo brez problema na standardni EU viti?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Odvisno od okusa, sam sem pocedil sline ob številnem naslovu! :hyper:

(Sicer šele ko sem prebral celoten članek, ker mi je vmes katera ušla. Se pa opazi, da tudi pisec ima v srcu "soft spot" za JRPG. )

Koliko bo jih pa dejansko priromalo domov v zbirko je pa drugo vprašanje :D

Kot novopečeni lastnik PS Vite imam ogromen back catalog (PS+ tudi ne pomaga ravno najbolje :D) in bo en čas trajalo, preden bom na tekočem z novimi releasi. Je pa fajn vedeti, da prihaja še več zanimivih iger! :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.